Jump to content
BulForum.com

Проблем с Nero


Grimjaur

Recommended Posts

Не,не-искам да си изтрия целия диск.И някой път става,някой път не става.Но задължително имам проблеми,когато файловете са Read Only.И там е работата,че веднъж ги записва така,друг път не,въобще не мога да му хвана спатиите.Забелязах,че понякога,когато имам Read Only файл,ако дам Quick Erase вместо Full Erase номерът се получава.Само че нвият файл,който записвам пак е Read Only...И както вече казах не винаги успявам да изчистя диска,така че HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

За да триеш избирателно файлове от CD-RW или DVD-RW ти трябва допълнителен софтуер - да речем InCD. Той форматира стандартните CD-RW и DVD-RW като ги превръща в CD-МRW и DVD-МRW. С други продукти не съм работил, но едва ли е по-различно.

 

"Disc type

CD-MRW discs are standard CD-RW discs formatted as MRW on a recorder supporting Mt. Rainier and DVD+MRW discs are standard DVD+RW discs, again formatted as MRW on a recorder that supports Mt. Rainier."

 

Такава програма имаш ли инсталирана?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Как ставаше номера да презапиша един диск т.е. да го клонирам.

Един приятел ми го показваше това ама забравих как ставаше.

Вкара диска с информацията зареди там на неро до 100 % и после поиска празния диск за да се запише инфото.Моля ако някой знае как става това да пише.И не препоръчвайте други програми!

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Как ставаше номера да презапиша един диск т.е. да го клонирам.

Един приятел ми го показваше това ама забравих как ставаше.

Вкара диска с информацията зареди там на неро до 100 % и после поиска празния диск за да се запише инфото.Моля ако някой знае как става това да пише.И не препоръчвайте други програми!

Благодаря предварително!

Recorder -> Copy disc...

едва ли беше много трудно да поразгледаш менютата ;)

Link to comment
Share on other sites

Recorder -> Copy disc...

едва ли беше много трудно да поразгледаш менютата ;)

Не използвам много често Неро,затова питах.Да не стане няква обърквация.

Мерси все пак! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...