Jump to content
BulForum.com

Проблем с Nero


Grimjaur

Recommended Posts

Възникна следният проблем-записах Multisession Disc под Nero,но след като свърших диска се оказа,че на практика на диска няма нищо видимо :wir

Когато го отворих през записвачката,всичко се вижда.След това се реших на друга стъпка - сложих още един файл,ама и той изчезна по дядовите.

Някой да има идея как се оправя това?

Или какво го е причинило?

:confused

 

Спешно е,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем,моля помогнете. :(

Link to comment
Share on other sites

Диска е на клиент.Не върви да връщам кофти записи :sick

Имам репутация все пак :lol:

 

А и нямам линукс....Windows sux :sick

Link to comment
Share on other sites

А да опитам с някакъв cd-graber?

Май пак няма да стане.....след като е хаидната папката...

А поне идея защо е станало така,някой има ли? :confused

Link to comment
Share on other sites

Prepora4vam ti Roxio Easy Cd Media Creator 7 ima q v warez. Mnogo sam dovolen ot neq. Ne mi e pravila nikakvi gadosti kato tvoq sluchai, pak i zapisvam diskove ve4e 3godini. Neroto kato programa me razo4arova mnogo. V momenta dori ne6te da mi razpoznae zapisva4kata i taka stava vseki pat sled kato preinstaliram windows. A sas Easy Media Creator ne sam imal problemi s neq ot 1 godina.

Link to comment
Share on other sites

За линукса ще поговорим по-натам,а за програма за записване- имам доста под ръка.Не е това въпросът.

Въпросът е поне да разбера как се е получило това нещо :sick

Link to comment
Share on other sites

Само днес са записани 7 диска.Това е първият даващ дефект.Едва ли е от настройките-първо с тях почнах ;)

 

 

pi4 opravai sa svali si druga programa i tva e gotov e problema

А не четеш ли? :confused

Link to comment
Share on other sites

Nastroikite sa hilqdi! Kato se pochne ot Failovata sistema i videvote razshireniq i se stigne do nachina po koito se zatvarq diska. Shto se otnasq do Easy CD Creator i az sym q polzval i syshto sym nqmal problemi. Pyk i interfac-a i e po-hubav ot tozi na nero obache ima po-malko vyzmojnosti. Vse pak spored men cqlata rabota ima neshto obshto s tova dali e/ne e zatvoren diska/sesiqta.

Link to comment
Share on other sites

togava nema ot kvo da e drugo osven ot CD to.

 

 

Проблемът 100% е софтуерен.Виждам всички файлове през записвачката.Но не и през Windows Explorer.И си показва сесиите.

Що ли му не е** м*****а ..... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Vse pak spored men cqlata rabota ima neshto obshto s tova dali e/ne e zatvoren diska/sesiqta.

 

 

Оказа се прав.Понеже сесиите са затворени,но диска е пълен до дупка,файловете се появиха едва след цялостното затваряне на диска.

Благодаря на всички,които се отзоваха

 

Note към модераторите: Затворете топика. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Моят проблем с Nero е от друго естество,ама няма да пускам нова тема,а ще пиша тук.

Та проблемът е следният:защо по дяволите всеки път като запиша някой диск,Nero слага Read Only атрибут и после CD-RW си остава записано с една и съща простотия,която не мога да изтрия?Има ли настройка,с която да оправя този досаден проблем,защото ми писна да давам по 2 лв. за дискове,които реално записвам само веднъж?!

Link to comment
Share on other sites

Моят проблем с Nero е от друго естество,ама няма да пускам нова тема,а ще пиша тук.

Та проблемът е следният:защо по дяволите всеки път като запиша някой диск,Nero слага Read Only атрибут и после CD-RW си остава записано с една и съща простотия,която не мога да изтрия?Има ли настройка,с която да оправя този досаден проблем,защото ми писна да давам по 2 лв. за дискове,които реално записвам само веднъж?!

Ти да не искаш да можеш да изтриваш избирателно файлове от рв-то през Explorer?!

А диска изтрива ли се като избереш от Nero - Recorder->Erase ReWritable disc?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...