Jump to content
BulForum.com

Стриптизйорка


Recommended Posts

На един приятел ще му правим ергенско парти и търсим стриптизьорка(не к**ва или компанйонка). Някой имали идея от каде може да се намери и колко горе долу струва?

Link to comment
Share on other sites

Мини през Калигула.

Не се базикам.Има и жени там.

Също и един клуб Дионис до Синдикалния дом...там ще намериш каквото търсиш.

Link to comment
Share on other sites

Аз познавам една стрийптизьорка лично, но таксата й е hard и едва ли би ти харесала (цената става въпрос).Иначе мацката е огнена...аууу...!

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен ми казаха за някви манекенки дето правили и стриптиз ама искали 200лв, множко ми се виждат, май ша минем без стриптиз. или мога да послушам идеята на aciddroller :woot

Link to comment
Share on other sites

Попитай ги.Е дано да са по-земни мацките,тези цени ме убиха.Аз помня,че бяхме взели стриптизьор/скапаняк с прашки/ за една мацка и струваше 40 кинта за около 30 минути

Link to comment
Share on other sites

Едната особено е много добре. Но понеже работят в реномирано заведение, не биха рискували да се замесват с непълнолетни. Иначе спокойно може да отидете около гарата....

Link to comment
Share on other sites

На гарата има стриптийзьорки???ЛОЛ

на гарата има всичко което пожелаеш на промоционални цени. на всичко са готови - и на ръце ще ходят и стриптийз щи праат. е малко трудно ще го докара на сексапил ама важното е ентусиазъм че имат нали?

Link to comment
Share on other sites

Ами има едни момичета хубави на ул. Авксентии Велешки 3 ет номера го забраих добре са според мен

Link to comment
Share on other sites

Попитай ги.Е дано да са по-земни мацките,тези цени ме убиха.Аз помня,че бяхме взели стриптизьор/скапаняк с прашки/ за една мацка и струваше 40 кинта за около 30 минути

Тва е поносимо, абсолутно нормално, аз дайе до 100лв се бях навил да дам ама 650?!?!?! :angry1 тва си е пладнешки обир.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...