Jump to content
BulForum.com

Prodavam Chasovnik Casio


Recommended Posts

1 международната гаранция на Casio е 2 години. току си купих един от Германия.

2 работата намирисва. уж часовника е на 2 месеца а малко по-долу четем - "пича. беше в моя клас (докато не завършихме). часовника не го е носил. просто му е подарък". Завършването ставаше някъде към май месец или греша??? За да го познават този часовник съучениците му значи го е имал от по-рано. Дори и да е май до края на септември са почти 5месеца. хихи поста стана като от роман на агата кристи

P.S. даме извиняват тез дето ме наблюдават, наистина се надявам поста да мине :)

 

къде съм казал на колко време е часовника? няма ли вариант да се въждам с съученици?

Link to comment
Share on other sites

Добре!Стига само лакардий т.е. само празни приказки.Кажи една цена на часовника от която да се трагне!(Повтарям се вече) Или просто нети е за продаване. :)

Link to comment
Share on other sites

abe hora osaznaite se tozi model e na pone 10 godini, a i na tazi stranica 4eta : "Accuracy: ± 15 seconds per month" twa si e mnogo ;(

a i koi nosi 4asownici we4e ??? na PCto si imam clock, na uredbata clock,na GSMa clock, w kolata clock za kwo mi e i na rakata da sloja 1 ? za twa davam 10 lv da go podaria na niakoi :)

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е принципен.

Мен този часовник ме кефи супер много, ако исках просто да гледам колко е часа, мога да си сложа и часовник от 'Снакс' :woot

А G-shock е вечната класика и винаги радва :)

Link to comment
Share on other sites

Абе с Runner ми беще кеф да наддаваме ама с теб някак си усещам че се пробваш да ме товариш - айде със здраве да си го гледаш (понеже каза че не носиш часовници) :woot

Link to comment
Share on other sites

хахха айде стига с тоя смешен часовник-на кой му е притрябвал модел часовник на толкова много години :huh: 80 кинта..още малко 100 да го направите,че е много евтин.. :wacko: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

хахха айде стига с тоя смешен часовник-на кой му е притрябвал модел часовник на толкова много години :huh: 80 кинта..още малко 100 да го направите,че е много евтин.. :wacko:  :bgrin:

 

 

касио масио на кой му пука,кво ми обясняваш? тоя часовник е супер стар модел..абе ае..дано да го продадеш :ph34r:

 

е кво като е стар модел? ти кво искаш? иди си земи Casio с цветен дисплей за 400$. те са по-нови. и много ми е интересно как ги разбираш моделите. G-Shock е серия, ако не си наясно. и на часовниците цените не падат толкова лесно. все пак това не са GSM. на моя часовник (Casio) цената му е паднала с 1 лев за 5 години.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък извади една логика. От производителя вадят колекция през определено време. Като извадят новата колекция старите бройки се пускат на тотал ресейл. Това че в бг не е така е отделен въпрос. Не гледай че някоя перачница на парици на главната държи 5години една и съща цена на часовника.

Точно от разпродажба в чужбина си купих моя. ;)

Link to comment
Share on other sites

оффтопки: а моето Касио като вече не се продава значи е безценно ли???

 

тва кой го е казал? и що реши че не се продава? всичко се продава. потърси в Антикварните магазини.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...