Jump to content
BulForum.com

Wolfenstein 3D (3DO) Image-а не работи?


vsinc

Recommended Posts

Тъкмо си мислех че ще поиграя играта, но и да запиша .ISO имиджа на диск и да го моунт-на на виртуално СД все не става - windows-a го вижда като празен? Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

eeeeee, изложих се :-), аз си мислех че 3DO е фирмата... добре де аз си търся новия Wolfenstein има ли го някъде (не знам дали е нов - аз го видях днес в една зала - пак тръгваш от една стая с нож и пистолет, ама е по-хубава графиката)

 

edit:

това да не е Return to Castle Wolfenstein? Да не взема да го сваля пак и да не е това?

 

Абе що не ги rar-вате image-ите във warez.ru...

Link to comment
Share on other sites

Return to Castle Wolfenstein е последният Wolfenstein със сингъл.Може да си мислиш за Enemy Territory,която е само multi.

 

 

Абе що не ги rar-вате image-ите във warez.ru...

 

Rar-нати са Image-вете,които са си били рарнати по принцип.

Link to comment
Share on other sites

да, оказа се че ми трябва Return to Castle Wolfenstein. сега го свалям (още 18 часа остават :-) )

 

@alex

добре де, не мислиш ли че би било по-разумно да компресират такива големи файлове? сигурно щеше да е 20-30 процента по-малък!

 

@curunir

на мен Return to Castle Wolfenstein ми прилича много на "оригиналния" Wolfenstein. ако не си играл стария (признай си че не си превъртал и 6-те мисии - не е от най-новите игри), няма как да смяташ че двете игри са подобни.

Link to comment
Share on other sites

Ахаха. vsinc, в някоя стена plz. Бодни се там, занити се за някоя алуминиева планка и тихичко.

 

Не съм превъртал и 6-те "мисии"? Надали си нормален!

Играл съм всички 6 епизода и помня половината от secret-ите наизуст.

Ако искаш мога да ти пратя демотата си със speedrun на целия първи епизод за по-малко от 6 минути.

Wolfenstein 3D го порутвам, отпред назад и обратно, само на най-високата трудност не мога, много зор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...