Jump to content
BulForum.com

харесвам едно момче


evi^^

Recommended Posts

значи харесвам МНОГО едно момче,даже един път една приятелка ни запозна,но оттогава той не ми обръща никакво внимание.беше оттавна,но аз все още много го харесвам,но съм срамежлива и не знам какво да правя.ще се радвам на съвети!!!

благодаря :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

нова тема в Тя и Той, кеф:) само ми кажи откъде се познавате имате ли общи допирателни точки, виждате ли се от време, на време, къде се виждате, такива работи, по-голям ли е от теб, или по-малък. кажи ни това и веднага ще ти помогнем да го свалиш тоз момък! :) пък оувърмен множе да даде някоя тактика за сваляне на мъже, де да го знаеш оувърмена кви ги е забивал :)

Link to comment
Share on other sites

айде кат гледам колко народ е навит да си играе на Сирано дьо Бержерак и да помага на невинната девойка. ама ме пиши и мен в отбора. дай няква сламка да ти развием сюжетната линия и ти е в кърпа вързан.

ако държиш на нестандартното предлагам ти да му пратиш СМСче от вида "Не съм добра по математика, но АЗ+ТИ не прави ли 69?". един приятел го отнесоха по тоя начин и ще вземе да се ожени скоро :)

директния подход също е доста ефективен, но рискуваш да попрекалиш и да го уплашиш.

заобиколно - да повъздишаш около него и някак неволно да споменаваш че си свободна към момента или как ти се ще НЯКОЙ да те заведе еди къде си еди кога си.

ентелигентно - направи се на тъпа (мъжете умираме да сме по-умни от някого) и го викни да ти помага с уроците/домашните/електрическата инсталация/компютъра/пералнята - квото се сетиш. важното е да задействаш добрия самарянин.

ако вече те е забелязал и искаш да го провокираш най-сетне да направи първата крачка най-ефективно е да пофлиртувашс някого от компанията му. ако не стане поне може да откриеш че този някой не е чак толкоз безинтересен.щом сте се запознали и имате общи познати не ти пречи ееей така невинно да го поканиш на кино/кафе/каквотоидае, обаче другите да не дойдат :)

уффффф - стига толкоз засега.

ако нещо ти хареса и по случайност ти свърши работа - аз пия бира. една! :)

Link to comment
Share on other sites

Определено замислените за сваляне на момиче тактики няма да свършат работа тук :)

Единствения изход от ситуацията според мен е смс с текст " Здрасти! Аз съм еди коя си, запознахме се еди къде си. Имаш ли планове за еди кога си? Искаш ли да се видим"

И чакаш. Успех! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами бъди напориста. Ако няма приятелка е повече от вероятно да се навие за проба. Ако стане - стане. Иначе, всеки по пътя си.

Но му покажи, че искаш да си му повече от приятелка. Щото аз си падам малко недостетлив и ми трябват конкретни доказателства за предишното. Така че е добре да му го кажеш директно. Издебни го :P Абе директните разговори винаги свършват добре поне за единия от двамата.

 

Мда и Психозис говори верни неща :)

Link to comment
Share on other sites

Борис е прав - най-добре го покани на среща :)

Определено ще се почувства поласкан.Ама не му давай някакви идеи още отначало за да не се усети,че си му "готова". ;)

Моткай го известно време и след това - с бутилката в главата и докато е топъл :evil

Link to comment
Share on other sites

Направи му серенада.Гледай да е посреднощ.

Не,това не става за момчета. :blink: По-добре му барикадирай вратата,докато не излезе.А ако те види колко време го чакаш-толкова по-добре,така ще е сигурен в чувствата ти.А когато излезе,не говори.Сигурно няма да можеш.Ако те харесва,ще спре...ако ли пък не-бягай,за да не те уцели!

Link to comment
Share on other sites

абе защо нито едно момиче не е дало съвет досега? сигурно няма такива във форума. или са прават на срамижливи. помогнете на колежката бе!

Link to comment
Share on other sites

ha...qko :D `ko mojeh bih dal nekyf syvet no az samiq sym tolkoz skaran sys tiq neshta che nea na kyde poeche...inache i na men mi haresa super mnoogo tova..."Не съм добра по математика, но АЗ+ТИ не прави ли 69?"

Luda ralta B) moga da kaja samo...uspeh malkata!O...i edin syvet...`ko naistina si 6 klas nedei da byrzash ot sq sys golemite obvyrzvaniq che kolkoto po - rano tolkoz po - shit...opit go znam..Aaaaaaaaight!

Glory Glory Manchester United! :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

скии ся ква е далаверата,моито 'момиче. B) :gangstah:

 

покааш ми го тоя тип,аз решаам дали е доста'чно доб'ър за тебе

и ако да

отиам,лепя му два в дзъбите и е тфои во век и веков,или поне докъто не ме набарат типчетата от лудницата,раираш ли кда е дала'ерата тука? :evil :evil :punk :punk

 

j/k

:happy:

Link to comment
Share on other sites

az v 6-ti klas se izpovliubvah vyv vsichko jivo, sedmica, mesec, 2 i mi mine. posle sledvashtiq. taka che edinstveniq syvet, koito moga da dam e "stani na 16 i togava mu misli". pyk i idva vreme kogato se chudish ne kak da svalish nqkoi, a kak po dqvolite da prestanat da te svalqt i da si gledat tqhnata si rabota.

Link to comment
Share on other sites

нова тема в Тя и Той, кеф:) само ми кажи откъде се познавате имате ли общи допирателни точки, виждате ли се от време, на време, къде се виждате, такива работи, по-голям ли е от теб, или по-малък. кажи ни това и веднага ще ти помогнем да го свалиш тоз момък! :) пък оувърмен множе да даде някоя тактика за сваляне на мъже, де да го знаеш оувърмена кви ги е забивал :)

значи,той е с една година по-голям от мен,сега понеже учим в класни стаи,тяхната е точно до нашата и го виждам всеки ден.

Link to comment
Share on other sites

evi^^ mila polzvaj 4at pat buton4eto "Edit",ako obi4a6 :)

A towa 4e e edna godina po-golqm...imate li ob6ti interesi?Ili prosto te kefi kato vizia,ama ne znae6 kakav e kato 4ovek?Porazpitaj priqtelkite si i dejstwaj :)

 

Izvinqwam se za 6liokawicata :sick

Link to comment
Share on other sites

Snejko много добре го каза :D , но пък не мога да дам конпетентен съвет на момиче което е 6-ти клас, защото нямам спомени тогава какви трикове се прилагаха да накараме някое момче да ни забележи. Но да бъдеш напориста не е най-добрата тактика според мен, бъди естествена, защото малко момичета останаха срамежливи в сегашно време, а пък е много сладко да видиш как някой се изчервява :wub: . Според мен мъжката част на форума ще ти даде добър съвет - все пак те най-добре знаят как би им харесало да бъдат "свалени" от нежният пол :D . Пожелавам ти успех!

Link to comment
Share on other sites

"стани на 16 и тогава му мисли" - е голямо мислене падана 16!!! сериозно!

та, щом сте в съседни стаи правиш това:

влизаш в стаята супер нахакана без да ти пука. отиваш пори него и му казваш. шшшш(или свиркаш) моето момче, голям пич си и искам да те поопозная. в (еди кой си ден, еди - кой си час) те искам (едикъде си). 1005 му ебаваш мамата! няма как да ти откаже, защото ако си достатъчно нахакана, най-малкото ще го е страх да ти откаже(ако си е имал работа със "здрави" мадами, няма начин да не е насъбрал шубе:)) та, когато излезетре, всичко зависи от теб. дали ще продължаваш да се прравиш на кучка или ще си миличко девойче. само не се задълбочавай много, много, това ще го правиш на 16 :)

хайде, успех, аз пич две бири ("СТЕЛА" за предпочитане)

Link to comment
Share on other sites

Сегаа,аз като бях на 12 години не ми бяха гаджета в главата,макар че практикувахме дисциплината "цомбене на женки".НО все пак доколкото съм запознат гаджеството на тази възраст се изразява в ходене за ръка/ама скришом/ и малко цункане,но съвсем лекичко,а не бруталната обмяна на лиги/но пак скришом/.Така че страшно няма,иди при този младеж и просто започни да му говориш.Пък останалото-каквото сабя покаже

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...