Jump to content
BulForum.com

Зависимите от Интернет няма да служат ....


Pisach

Recommended Posts

Зависимите от Интернет няма да служат във финландската армия

 

Във Финландия беше прието решение, съгласно което се освобождават от служба в армията новобранците, страдащи от т. нар. Интернет зависимост, предаде ИТАР-ТАСС.

Решението е взето на основание заключенията на лекарите, които са стигнали до извода, че младежите, лишени от възможността да влизат в Мрежата за срок от 6 месеца (такъв е срокът на служба във финландската армия), няма да бъдат в състояние да изпълняват задълженията си.

"Новинар"

:punk :punk .....само дето съм отслужил вече :( ;)

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, тц...и как точно ще установят лекарите, че си зависим от интернет :) Ще те държат на изпитателен срок от 48 часа и ако не получиш гърч - не си зависим :D

Link to comment
Share on other sites

Съвсем леко неточна е информацията ама карай. Нито е 6 месеца службата, нито ще ги пуснат съвсем да не отслужат... Карай айде...

Link to comment
Share on other sites

Mi puka mi tam kak 6te e!!Men ma interesuva v BG dali 6te go priemat! :punk

 

едва ли :D -кандидатите са прекалено много тука :D иначе наскоро чух за истински случай как един пич спал цяла вечер с краставица в гъза да мине за педал на комисията сутринта, ама лекаря му казал: -Че не си педал не си, ама ми кажи как го направи :D :woot Представям си кво му е било и кво е обяснявал :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се страхували от казармата ,хора нищо лошо няма вътре,даже като по остарееш вътре ще ти е супер гот!!!

Link to comment
Share on other sites

Виж този с краставицата ме уби,баси,как може да има толкова прости индивиди.А за родната казарма,какво се плашите,нищо страшно няма,само ще си изгубите няколко месеца от живота.Ако имате късмет ще дочакате да стане платена и няма да има какво да ви мъчи.Ама и финландците са едни,зависими от интернет,ала бала,готини хора са,винаги съм го знаел.

Link to comment
Share on other sites

едва ли :D -кандидатите са прекалено много тука :D иначе наскоро чух за истински случай как един пич спал цяла вечер с краставица в гъза да мине за педал на комисията сутринта, ама лекаря му казал: -Че не си педал не си, ама ми кажи как го направи :D  :woot  Представям си кво му е било и кво е обяснявал :devil  :devil

 

Tози "истински" случай се разправя още от времето когато бях 6-7 клас(а това беше много одавна има няма 15-16г.) а пък и кой знай колко години преди това са го разправяли :)

 

ЕДИТ:но със сигорност има и доста фрапиращи случаи на опити за отърваване на казармата на някой от които съм бил свидетел :)

Link to comment
Share on other sites

ааа в родната казарма за зарибените специално прекарват наета линия, а ако са от близичко може и домашното пц да си вкараш щото все пак има много секретни документи за обработка я, кажи после че не сме на ниво с техниката абе за финланците _)_ :P

 

и на мене ми е най интересно как ще установят че си интернет зависим :huh: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Тук нали има длъжност хакер в казармата ;) Тя се заема от пристрастени ,за да не се отделят от своето поприще :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...