Jump to content
BulForum.com

Kohan 2 : Kings Of War


ShitHappen

Recommended Posts

значи имам проблем инсталирах играта всичко ,но след я стартирах ми иска CD-Key който не можах да намеря никъде ?! иначе в .nfo-то ми пише ,че трябва да направя нещо с .ppf file-a ,но не мога да разбера какво помощ!

Link to comment
Share on other sites

$ove4e mislja 4e ima na serial-gamer.com, ama neshto vrazkata mi e precakana i ti prepora4vam da posetish tozi sajt sam.

Link to comment
Share on other sites

и все пак някой да ми помогне ?

 

Не става ли като сложиш ехе-то от кракфикса ? Ако не става утре ще ти обясня как да си пачнеш имиджа с ppf файла :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

аве аз със тая игра сега малко се скарах !!! :bgrin:

щото графиката е ужасна (сигурен съм че проблема е от мен!!!защото и TCM 2003 ми е така)

на цялата игра и се променят цветовете преобладава червено имам проблем и със бутона за ъгрейд на града (натискам го и се едно съм натиснал да ми го унищожат :angry1 )

Моля някой да ми помогне!!!!

 

П.С-

значи имам проблем инсталирах играта всичко ,но след я стартирах ми иска CD-Key който не можах да намеря никъде ?! иначе в .nfo-то ми пише ,че трябва да направя нещо с .ppf file-a ,но не мога да разбера какво помощ!

то си го има написано във един info файл :music и ако все още търсиш сериалния номер - Enter the following key when prompted : 7948-QFMF-MTK2-GM65

Link to comment
Share on other sites

аве аз със тая игра сега малко се скарах !!!  :bgrin:

щото графиката е ужасна (сигурен съм че проблема е от мен!!!защото и TCM 2003 ми е така)

на цялата игра и се променят цветовете преобладава червено имам проблем и със бутона за ъгрейд на града (натискам го и се едно съм натиснал да ми го унищожат  :angry1 )

Моля някой да ми помогне!!!!

 

П.С-

то си го има написано във един info файл  :music  и ако все още търсиш сериалния номер -  Enter the following key when prompted : 7948-QFMF-MTK2-GM65

сега го има ,но когато пусках темата , го нямаше :D

мерси

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...