Jump to content
BulForum.com

Warlords:BattleCry III


VEDi

Какво мислите?  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Лично мен играта много ме кефи! Много добре са направили кампанията и новата РПГ система за развитие!

Специален поздрав за този, нойто я е up-load-вал! :punk :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Съчувствам ти! :cry Но не се предавай! На на на няколко пъти героят ми е умирал на около 26-30 level!

Link to comment
Share on other sites

Играта е много добра, кампанията е върха, ма нещо ми липсват 1- 2 филмчета вместо някви картинки.И с някои от расите не може да се играе тоест са леееко слабички в сравнение с другите.

Иначе рекордът ми бе6е 40 лвл dragonslayer с някви супер луди артефакти, и даже не го знам как точно умря...

Link to comment
Share on other sites

гледам ,че има Warlords : BattleCry III

и има Warlords IV тази 4ката по-нова ли е .. и еднакви игри ли са ? и някой ,ако може да даде някое скреенче да видя за какво става дума :)

Link to comment
Share on other sites

гледам ,че има Warlords : BattleCry III

и има Warlords IV тази 4ката по-нова ли е .. и еднакви игри ли са ? и някой ,ако може да даде някое скреенче да видя за какво става дума :)

4 - та е походова стратегия тип Heroes. Battlecry е RTS.

 

EDIT: Тва са две отделни поредици.

Link to comment
Share on other sites

Иначе рекордът ми бе6е 40 лвл dragonslayer с някви супер луди артефакти, и даже не го знам как точно умря...

Моят рекорд е 30-ти level Dragonslayer и умря при едно пре-инсталиране на играта.

П.П. Знае ли някой как се запазва герой в случай на реинсталация?

Link to comment
Share on other sites

Супер яка игра!Направих си 28lvl assasin и трепа всичко квот ми се изпречи на пътя!!! :punk Обаче сега си reinstall-нах windows-a и ми иска отново да инстална играта.Дано не ми изтрие сейвовете...

 

П.П.Някой да му се играе в Мулти???

Link to comment
Share on other sites

Далавера е да си асасин, като качиш много на критикъл страйк и всеки трети противник пада от един удар!

az na warlords battlecry 1 napravih warrior 33 lvl i gi buta6e i bez tova ot edin udar 6oto prave6e 200 dmg very fast i resistance mu be6e na 70 vsi4ko, na 3-kata takiva geroi se pravqt 4ak na 60-70 lvl :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя асасин е истинска месомелачка за герои!С него играя само с 1 тактика-Чакам противниквия герой да се покаже и след като неговите хора са заети с малката ми армия,асасина му вкарва 2 удара и ония умира :) Шансът ми да убия веднага врага е 25%за сметка на другите характеристики-там почти не съм качвал...А след 30-ти левел като мочна да качвам за игнориране на бронята става страшно :sayjin :excl:

Link to comment
Share on other sites

Така е на двойката герой 20 lvl можеше да помита огромни орди, а в тройката 30 lvl герой ме е страх да го пратя сам срещу врага! Но пък така Битките са по-динамични!

П.П. Герои Assasins са мнооооого гадни врагове! Направо те наебават ако те спипат! :hump:

Link to comment
Share on other sites

Някой иска ли мулти на тая игрица???Гледам,че има някакво gamelobby-става въпрос нещо за мулти обаче немога да схвана какво трябва да правя.Все пак не ми се излага да питам английски хората там...Ако някой знае да ме светне :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...