Jump to content
BulForum.com

Loko vs Botev


Valkyre

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Ако няма бой няма да има и шоу защото така или иначе резултата е ясен за кого ще е( :angry1 :angry1 ).Но някои човекоподобни имат нужда от понатупване.

Link to comment
Share on other sites

Ако няма бой няма да има и шоу защото така или иначе резултата е ясен за кого ще е( :angry1  :angry1 ).Но някои човекоподобни имат нужда от понатупване.

Резултата изооооообщо не е ясен :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Явно въобще не си наясно с нещата... феновете на Ботев и Локо са врагове на стадиона и приятели извън него :) поне повечето.

Mai ti ne si naqsno , osven ako ne govori6 za kibicite deto 4oplat li 4oplat semki :argue :P

Link to comment
Share on other sites

Да резултата извън терена е ясен, но на терена не е :sayjin

Eeee ti si bil goliam optimist be ;) .Rezultata izvan terena bil siguren B)

Toi e siguren ama kato gledam ne si razbral za koia strana :P .Inache sam

abslutno saglasen che izxoda na macha ne e iasen :) .Dori moje i botev da biat

:(

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е пак да се възродят приятелските мачове м/у Локомотив и ботев.Винаги са били един празник на футбола под тепетата.

Твурдо за и съм 100% на такъв мач.

 

Когато страните бяха наобратно не бяха празник за Пловдив или поне за част от Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Когато страните бяха наобратно не бяха празник за Пловдив или поне за част от Пловдив

 

 

Не мога да те разбера нещо.Явно ти си педставител на ботев и за тебе тази контрола няма да е празник,но аз съм от Локомотив и от 19 години ходя на почти всеки мач на любимия си отбор.А мачовете с ботев за мене винаги са били най-голямото дерби.Това са били мачове които са ми носели най-голяма емоция.Независимо кой отбор в коя група е винаги е било празник.Все пак това са двата най-силни пловдивски отбора за последните 30-40 години.Имам приятели от цяла България,които признават че нашия мач винаги им е по интересен отколкото набеденото дерби м/у левски и цска.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да има такава контрола. Едо няма защо да се страхува от евентуални контузии на ключови играчи, защото така или иначе тази година нямат никакви амбиции, а за Ботев ще е полезно да види дали има отбор, който става за А група.

Освен това за нас феновете тръпката е неповторима. Всеки, който е присъствал знае за какво става въпрос. На мен Ботев тази година ми липсват единствено заради дербито. Дано контролата стане факт и дано се играе на ст. Пловдив ако Жоро Илиев го вземе този месец.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам някаква вътрешна информация,че ПФК ЛОКОМОТИВ АД ще (или вече СА) купува стадион "Тодор Диев" (намира се в кв. Кючук Париж за тези,които незнаят) и ще се прави основен ремонт на цялото съоражение...сега долко това е вярно незнам ама вчера видях някакви кранове точно там ;) Относно топка : И аз съм на мнение,че ще е добре и за 2та орбора една такава контрола :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам някаква вътрешна информация,че ПФК ЛОКОМОТИВ АД ще (или вече СА) купува стадион "Тодор Диев" (намира се в кв. Кючук Париж за тези,които незнаят) и ще се прави основен ремонт на цялото съоражение...сега долко това е вярно незнам ама вчера видях някакви кранове точно там ;) Относно топка : И аз съм на мнение,че ще е добре и за 2та орбора една такава контрола :)

 

Аз пък имам вътрешна информация от кухнята направо че футболистите на локомотива са се напили яко във влака за Бургас и за тва станала издънката

Link to comment
Share on other sites

Eeee ti si bil goliam optimist be  ;) .Rezultata izvan terena bil siguren B)

Toi e siguren ama kato gledam ne si razbral za koia strana :P .Inache sam

abslutno saglasen che izxoda na macha ne e iasen :) .Dori moje i botev da biat:(

 

Резултата извън терена откраи време е ясен и там нямате даже двоика да не говорим за домакинска победа

Link to comment
Share on other sites

Аз имам някаква вътрешна информация,че ПФК ЛОКОМОТИВ АД ще (или вече СА) купува стадион "Тодор Диев" (намира се в кв. Кючук Париж за тези,които незнаят) и ще се прави основен ремонт на цялото съоражение...сега долко това е вярно незнам ама вчера видях някакви кранове точно там  Относно топка : И аз съм на мнение,че ще е добре и за 2та орбора една такава контрола

И аз видях някакви кранове в стадиона, но те само махаха ръждивите железни конструкции, които са от страната на булеварда. Съмнява ме обаче някой да се хване да реконструира ст. Диев. Най малкото което е, трябва да се построят 3 трибуни, да се ремонтира основно централната и всички помещения, съблекални, паркинга и още куп неща. Освен това защо му е на Жоро Илиев да ремонтира стадион, който не е на неговия клуб?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам вътрешна информация от кухнята направо че футболистите на локомотива са се напили яко във влака за Бургас и за тва станала издънката

 

Какъв валк бе.Какъв Бургас.Иди на лекар.

 

Резултата извън терена откраи време е ясен и там нямате даже двоика да не говорим за домакинска победа

 

Наистина иди на лекар.И спри да пишеш простотии.За "Тодор Диев" не знам,но доколкото чух Г.Илиев искал подлеза на гарата.

Link to comment
Share on other sites

Истината си пролича. Как локо купваха миналата година и станаха шампиони. Сега като не купуват се вижда що за стока са. То и тогава си пролича в единствения им истински мач срещу Ботев 0:0. Смях :woot

Link to comment
Share on other sites

Освен това защо му е на Жоро Илиев да ремонтира стадион, който не е на неговия клуб?

А да не би стадион "Пловдив" или "Локомотив" да са на ПФК ЛОКОМОТИВ АД ? Те са общински...такаче какво му пречи на Жоро Илиев да вземе стадион "Тодор Диев" - той има достатъчно пари за да го направи перфектен,та дори и за лиценз от УЕФА ;)

Link to comment
Share on other sites

А да не би стадион "Пловдив" или "Локомотив" да са на ПФК ЛОКОМОТИВ АД ? Те са общински...такаче какво му пречи на Жоро Илиев да вземе стадион "Тодор Диев" - той има достатъчно пари за да го направи перфектен,та дори и за лиценз от УЕФА  ;)

 

ахахахах хах аааааахахахахахахахаххахахаахахахха хохоох не не мога хахахах. Защо вкарваш толкова смях ???

1. около стадион-а, няма никакво място за трибуни

2. обграден е от улици и магазини, няма място за един свестен паркинг.

3. Защо му е на жоро илиев да оправя ст. Диев като си има лаута ???

Link to comment
Share on other sites

Ами преди да се изсмееш така жестоко нека ти кажа,че лично се познавам с домакина на стадион "Тодор Диев" и той ми каза,че Бонев на няколко пъти е ходил на стадиона да го види в какво състояние е и е говорил с него по въпрос за евентуално закопуване...Така,че не се обаждай без да знаеш за какво става въпрос :angry1 :angry: Колкото до паркинга - за това не бери дерт,ако е на зор ще се намери място,но все още нищо не се знае,може да стане като със стадион "Пловдив" - накрая нищо да не се получи такаче...

Link to comment
Share on other sites

Какъв валк бе.Какъв Бургас.Иди на лекар.

Наистина иди на лекар.И спри да пишеш простотии.За "Тодор Диев" не знам,но доколкото чух Г.Илиев искал подлеза на гарата.

 

Ае не са праи сещаш се мноо добре за кво намееквам

 

А за подлеза интересно закво му е ДА НЕ БИ ДА Е РЕШИЛ:

да се занимава с денонощтна продажба на пуканки или ПЪК ЩЕ ПРОДАВА МАРКОВИ ЧАСОВНИЦИ ЗА ПО ПЕТ ЛЕВА

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам вътрешна информация от кухнята направо че Дутболистите на локомотива са се напили яко във влака за Бургас и за тва станала издънката

 

 

 

hahahaha smqhhh kakva izdanka be ;) to se znae 6ampionska titla ve4e 4ak na 30 fevruari :P :woot :punk dori i za vtoro ili treto mqsto rabotata e qsna hahahahahahah nqma da sa loko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...