Jump to content
BulForum.com

Рапорт за служебно разследване


Naso

Recommended Posts

Попаднах на сканиран рапорт за служебно разследване.

http://oper.ru/data/gallery/l1048751053.jpg

Много се смях и на коментара от "висшето" началство.

Извинявам се за нецензурните изрази.

Link to comment
Share on other sites

Печатното го разбрах. Човека си пикал. Ама не можах да разбера ръкописното. Някой дали на може да го дешифрира?

Link to comment
Share on other sites

Хих...Като изключим някои думи,които не разчетох - шефа е бил сигурно на 3-4-5-6 водки .....Или аз не съм си превел правилно ;)

Link to comment
Share on other sites

Превеждам по смисъл :D :

 

Екипажът на АН-!2 с командир м-р Гулимов трябвало да преспи на летището В Дубно.Вечерта командирът изкарал 0,5 л. (по тяхно твърдение)спирт който изконсуирали.През ноща зам.командирът л-т Матвеев станал по малка нужда,но "поради напрегнатата летателна дейност през деня " объркал тоалетната с вградения в стената гардероб и се изпикал в бутушите на майора,който разбрал за това едва когато ги обул.В резолтат на което "психологическата съвместимост на екипажа рязко се влошила" и пишещият рапорта командир на ескадрилата моли да бъдат разпределени двамата пилоти по различни причини.

 

Резолюцията :

Валентин Иванович ! Недей да се ебаваш с мен !Заради всякаква хуйня няма да променям заповедта за разпредиление на часта.

На л-т Матвеев обявявам мъмрене "за нарушение на субординацията"-(тоест защото е пикал в бутуша на висшестоящ по чин ),а майор Гулимов нека се изсере в бутуша на лейтинанта и да се успокои.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...