Jump to content
BulForum.com

"angels" - хард рок група


Barmana

Recommended Posts

!!! Благодаря за информацията! Откога чакам отново да ги слушам! Много ме радват тези момчета :punk Събота - добре, ама от колко часа? (не ми се смейте на въпроса, не съм много запозната с подобни клубни истории - не излизам много) Ще си нося подкрепление - групичка фенове сме :P

Желая всичко най-добро в бъдеще на момчетата и дано продължават да ни радват :D

Link to comment
Share on other sites

!!! Благодаря за информацията! Откога чакам отново да ги слушам! Много ме радват тези момчета  :punk Събота - добре, ама от колко часа? (не ми се смейте на въпроса, не съм много запозната с подобни клубни истории - не излизам много) Ще си нося подкрепление - групичка фенове сме  :P

Желая всичко най-добро в бъдеще на момчетата и дано продължават да ни радват  :D

Започват от 21.00-21.30,правете им реклама много са млади и заслужават едно рамо!Другата събота ще има още една мн.яка група

Link to comment
Share on other sites

Започват от 21.00-21.30,правете им реклама много са млади и заслужават едно рамо!Другата събота ще има още една мн.яка група

Мерси за информацията. Рамо не едно даваме и много се надяваме да постигнат големи успехи! А за другата събота - коя група?

Link to comment
Share on other sites

Мерси за информацията. Рамо не едно даваме и много се надяваме да постигнат големи успехи! А за другата събота - коя група?

Ел-пасо,събират се отново след 2 год.-вокала им е луд фронтмен

 

Ами някой има ли информация за Gabana???

Габана са на морето-връщат се в края на месеца и ги чакаме и те да забият

Link to comment
Share on other sites

Az govorih s Mingera i toi kaza 4e 6te si idvat v4era ot 3-4asa prezno6ta(ama be6e leko piinal!:)! Na 17-ti Nixona ima rojden den i...bi trqbvalo da zabiqt togava. Az ako se vidq s nqkoi tezi dni 6te go pitam koga i kade 6te svirqt i 6te saob6tq!

Link to comment
Share on other sites

Az govorih s Mingera i toi kaza 4e 6te si idvat v4era ot 3-4asa prezno6ta(ama be6e leko piinal!:)! Na 17-ti Nixona ima rojden den i...bi trqbvalo da zabiqt togava. Az ako se vidq s nqkoi tezi dni 6te go pitam koga i kade 6te svirqt i 6te saob6tq!

за Габана ок!какво ти е мнението за "Енджълс" ?

 

абе,защо така рок клубовете се посещават все по-малко и залязват този град само от чалгаджии ли е обсебен???????????

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа,че групата се казва ANGEL,a NE ANGELS.

аЗ ТАЗи неделя ги слушах в Петното-кефят.

В Бълборг съм.

 

п.с.Габана са си в Плд.-видях Виктор

Link to comment
Share on other sites

ПоДсети ме кой свири там.Иначе като име са ми много познати.

Link to comment
Share on other sites

Ами не се сештам в момента.Иначе мисля,че съм ги чувал в Сакса.

Аз лично много се кефя на Фул Макс и на ейнджълите.Има и една банда-

FREestile-те също кефят.

Link to comment
Share on other sites

Ами не се сештам в момента.Иначе мисля,че съм ги чувал в Сакса.

Аз лично много се кефя на Фул Макс и на ейнджълите.Има и една банда-

FREestile-те също кефят.

и аз харесвам фул макс - лошото е че не излизат на други места,освен сакса,а това не е добре за тях

Link to comment
Share on other sites

Ел-пасо,събират се отново след 2 год.-вокала им е луд фронтмен

Габана са на морето-връщат се в края на месеца и ги чакаме и те да забият

Не са две години, но карай... по-малко е. Силует как са за теб?

 

EDIT: Желаещите да чуят Ел Пасо могат да погледнат тези мп3-та: http://warez.ru:8084/mp3/El.Paso/. Изключително много препоръчвам да чуете собствените им песни Остани и Тя.

Link to comment
Share on other sites

Angel са готини,млади момчета,а как се справят.Ще видим,може да цъфна и аз ако има с кой да ида,че като съм сам изпивам много бира за отрицателно време и ми се приспива.Мисълта ми беше,ако все пак имам желание да дойда-някой ще ме вземе ли със себе си?

Link to comment
Share on other sites

Е,на нежния пол не бих отказал,но и с теб може да дойда,само не налитай да ме целуваш :D /след чаровната ми усмивка следват шамари при продобен опит :woot /

Link to comment
Share on other sites

Момчетата ги познавам общо взето или поне една част от тях. Тази част която знам е определено много мизерна. Единият пич ми е съседче и едно време го пердашех редовно щото все се правеше на отворен. И сега са много отворени и ме дразнят. За мое очудване обаче пикльовците свирят добре. Няма какво да се лъжем - бива си ги. Не знам дали ще дойда но тези които са там - приятно прекарване.

Link to comment
Share on other sites

Не са две години, но карай... по-малко е. Силует как са за теб?

 

EDIT: Желаещите да чуят Ел Пасо могат да погледнат тези мп3-та: http://warez.ru:8084/mp3/El.Paso/. Изключително много препоръчвам да чуете собствените им песни Остани и Тя.

Силует са много млади и за "съжаление" ,не толкова комерсиална група.Нямат достатъчно публика,а това е лошо - малко са явно хората в пловдив ,които слушат джаз

 

Момчетата ги познавам общо взето или поне една част от тях. Тази част която знам е определено много мизерна. Единият пич ми е съседче и едно време го пердашех редовно щото все се правеше на отворен. И сега са много отворени и ме дразнят. За мое очудване обаче пикльовците свирят добре. Няма какво да се лъжем - бива си ги. Не знам дали ще дойда но тези които са там - приятно прекарване.

хей ,стой над тези неща - всички музиканти са си особняци.важна в случая е музиката.коя група те кефи в пловдив?

 

Angel  са готини,млади момчета,а как се справят.Ще видим,може да цъфна и аз ако има с кой да ида,че като съм сам изпивам много бира за отрицателно време и ми се приспива.Мисълта ми беше,ако все пак имам желание да дойда-някой ще ме вземе ли със себе си?

при тази музика за какво ти е компания?

Link to comment
Share on other sites

Не бих ги нарекъл точно особняци а обикновени лигльовци но си прав че това не бива да ме засяга. Хм...странно че сега като се замисля от пловдивските групи те наистина са от добрите. Просто леко ми е писнало от дърварчета които искат ама не могат и жулят хардкор или някакъв шумен пънк вариант. То това са 90% от групите в Пловдив май... Пластик Бо са готини но са от Асеновград ама айде да ги броим. Първо ги чух покрай сестра ми щото са някакви дружки. Сега като се замисля те май са най-готините тук. Габана съм ги слушал много малко и те са другата група която си мисля че заслужава уважение.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...