Jump to content
BulForum.com

Audi A4 B7 2.0 TDI 140кс 8 клапана 2006г


Recommended Posts

Цена: 9200  8900 8600 8100  8000 лв + части закупени за обслужване (ремъци пистов и ангренажен, водна помпа, ролки и обтегач) 

Продава се тази красавица. Audi A4 B7 2.0 TDI 140кс 8 клапана 2006г . За съжаление не се разбират с жената и трябва да я продам.

Колата е много запазена от вътре. От вън има забележки постарал съм се да снимам всичко. Има нови забележки по предната броя, одраскано.
Като екстри има: темпомат/автопилот ; подгрев на предните седалки ; навигация ; цветен fis дисплей ; оригинално радио + дигитален ченджър (флашка + аукс вход) ; подлакътник ; много лампиони и светлени.
По проучването което правих и платих преди да я закупя километрите излизат (ако са връщани не са повече от 50 000). Съеденителя е сменян комплект преди по-малко от 2 години. Предния собственик твърди, че и ангренажа е сменян тогава някъде. Аз планувах да го сменя може би тази година, но промяна в плановете.

Сменен шестостен + зегерка на маслената помпа + силикон за картера (оригинални от VW). Сменено масло + абсолютно всички филтри по колата (бош). Сменени кормилни накрайници (TRW). Сменени предни дискове + феродо (бош). Правена с идеята да си я ползваме. Турбото беше със зацапана геометрия. . . . ревизирано и почистено в уважаван сервиз в Пловдив. ЕГР-а е затапен с дебела тапа от неръждавейка с гарнитури както трябва. Катализатора е кормен преди да дойде при мен. Преди мен някой е сменял тампон на двигателя и е сложен обикновен без датчик. И по тая логика. . . в компютъра дава грешка тампон на двигателя. Друга грешка която отчита е датчиците за налягане в гумите, явно не работят. За мен са глупости и не се занимавам с тях. И третата грешка която дава в имобилайзера за неразпознат ключ, предполагам че втория ключ е разсинхронизиран и за това.

Разбира се няма никакъв проблем да я четете на диагностика, но съм сигурен какво ще ви покаже ; ) .

Има минат технически преглед и винетка до 2024г. Застраховката е на вноски, но има актуална такава.

Май стана много дълго, ако имате въпроси свържете се с мен.

Още снимки > https: //imgur. com/a/uGtU8t8

Намира се в с. Белозем за връзка тук или на телефон О883 36 52 70

Видео в тубата

 

P_20230313_183038.jpg

Edited by muhaha
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • muhaha changed the title to Audi A4 B7 2.0 TDI 140кс 8 клапана 2006г
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...