Jump to content
BulForum.com

Download - проблем


sandman

Recommended Posts

Значи, тегля с Гетрайт. Обаче когато искам да изтегля някои файлове от Варез и натисна на пауза, като пусна да продължи да се тегли - почва да тегли отначало, независимо до каде е стигнало преди. Ако пък случайно изтегля целия файл виждам че е празен т.е. 0.Кб

Това не става с всички файлове - най-вече става с .мп3-йки. Същия проблем имах като се опитах да сваля файла на играта МУ Онлайн: http://warez.ru:8084/gamez/*MMORPG/*MMORPG...line/mu097d.zip' target='_blank'>

 

И това става само в Warez.ru, в другите сйтове нямам проблеми.

Ако някой ми каже защо става така и как мога да го оправя ще съм му много благодарен!

Съжалявам че отварям цяла тема за това, но не намерих никъде информация из другите теми!

Link to comment
Share on other sites

същия проблем го имах и аз с вареза и кракса допреди

2 дена и всичко ми се оправи от самосебе си

Link to comment
Share on other sites

същия проблем го имах и аз с вареза и кракса допреди

2 дена и всичко ми се оправи от самосебе си

Ама при мен от доста време е така! И неще да се оправя само. Дори преди беше абсурд да тегля .рар формат от варез! Винаги даваше грешка, но си изтеглих най-новата версия на Уинрар и се оправи.

Link to comment
Share on other sites

може да е щотот все още сървъра дава честичко Error 503 - Service unavailable, сигурно се бърка нещо Гетрайт-а

 

аз съм с flashget от както е излезнала тази програма и проблеми нямам никакви, не сте ли пробвали с нея как е :unsure: ?

Link to comment
Share on other sites

Sandman, opitai da slozish po-stara versia na Getright. Az imah sashtia problem s Getright 5.neshto si. Varnah si starata versi 4.5d i neshtata se opraviha.

Iavno ima niakakav bug niakade, no dali e v Getright-a ili vav Wareza niama da razberesh nikoga... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз имах същия проблем със yu-gi-oh.Но си изтеглих GetRight и всичко се оправи

Link to comment
Share on other sites

И на мен понякога ми се случва, но много рядко, и само когато преди това с Winamp и неговия minibrowser съм преслушвал някоя песен преди да я сваля.

Решението е в подобен случай просто деактивирам временно Getright без да го затварям. Естествено освен от уарез-а, допреди няколко месеца не съм можел отдругаде в реално време да преслушвам мп3-ки, така че може би проблема поне при мен не е само с уарез.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...