Jump to content
BulForum.com

Какво ви липсва?(неща от миналото)


Recommended Posts

Все си мисля,че няма човек,на който да не му липсва нещо,останало някъде назад...някои казват,че никога не трябва да се гледа в миналото...а някои не..."Човешкият живот е една огромна поредица от СПОМЕНИ и мечти.Ние непрекъснато сме обърнати или назад,или напред..."

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми стари приятели и старите забавления.Липсва ми свободата,която имах преди.Това,че можех да се забавлявам по цял ден и цяла нощ и да не се сещам за неприятни неща. :(

Link to comment
Share on other sites

Комшията,който освен това ми е и най-добрият приятел.И как да не е-жевеем не един етаж,апартаментите са съседни,по цял ден(а и понякога нощ) у нас или у тях,смех,смех,смех.Сега това нещо го няма,понеже е в Лондон.Е,сеща се да пише,ама не е същото.Лятото беше тук и аз бях най-щастливият човек на планетата.Сега май съм най-тъжният :(

Ся ша си кажете:"Гуей го тоя къв е педал".Ама с тоя човек съм прекарал най-готините години в живота си(е,тя беше една)и ми се иска това да се върне.

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми годините в гимназията,липсват ми приятелите от гимназията.Понякога и самото училище ми липсва...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано ми лиспва първата играчка /поне още я помня/ :woot

И първото гадже B)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано ми лиспва първата играчка /поне още я помня/ :woot

И първото гадже  B)

v ta4a me hvarlqsh..to4no ti da si pomnish purvoto gadje? :P ...iznenadvash me :rolleyes: :shy: :laughing1:

na men mi lipsva da sum sam(kogato brat mi beshe v kazarmata) i ni-dobriq priqtel koito ot nqkolko godini e v USA i si idvashe lqtoto no tazi godina ne moja :( ...golqma tupnq mi beshe!!

Link to comment
Share on other sites

liquid- :>

Ми ти пък сега ? За каква ме имаш ? :woot :woot

Помня го разбира се,преди година и 5-6 месеца скъсахме :D :D

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми безгрижните години.Когато по цяла нощ обикалях заведенията и не се налагаше да ставам рано.

Link to comment
Share on other sites

Не ми липсват по-ранните години от живота ми - не ми харесваха.

Липсват ми определени моменти от близкото минало...

Link to comment
Share on other sites

Липсва ми едно коте, което убиха преди няколко години :cry Как мразя съседите си само!!! :angry1 Липсва ми и любовта, в която ми се кълняха...

Link to comment
Share on other sites

Липсва ми времето някъде от към осемнадесетата до към двадесет и четвъртата година. Ех, луди години бяха ("бяха" за съжаление). Големи компании от безгрижни хора, яки купони, хижи и балкани, огньове, китари и песни и танци на народите (както често казвахме на шега). Достатъчно ни беше само да измислим къде ще ходим и да...тръгнем, без много да му мислим. А сега, сега каво е? Работа, грижи сиво ежедневие и някой друг измислен купон, който минава ей така някак си между другото. Липсват ми тези години. Остаряваме бавно...

Link to comment
Share on other sites

Липсва ми времето когато всеки ден играех навън с приятели, карахме колела играехме мач..пфу..

Сега цял ден пред тва ПС, не мога да се отлепя от него :(

Link to comment
Share on other sites

А как може да се определи чувството,когато ти липсва нещо,а не можеш да разбереш какво е(т.е. знам какво е чувството)...но не знам как се преодолява:(

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми много хора,но не и неща,липсват ми много отделни случки който дори не мога да си спомня.Липсва ми дори и наивността която понякога проявявах когато бях по-малка,както и голямата заблуда в която живеех....

Link to comment
Share on other sites

....ами много неща ми липсват..колкото повече се замислям, толкова повече се увеличава и списъка май...като се започне с хора - някои от тях ги няма вече, други са просто далече, а трети са си наоколо, но все едно са на милиони километри....липсват ми и предмети - неща свързани с конкретно време и спомен, най-вече от детството...всъщност мисля си, всичко това са си просто спомени, а доколко ти липсват зависи - от моментното ти състояние...ако най-просто казано ти е гадно и некомфортно, то тогава май ти липсват най-много и наистина...

...а колкото до чувството, когато ти липсва нещо, а не можеш да разбереш какво е...

...ми сложно е...може да е предизвикано от какво ли не...и не от едно нещо..може дори да се превърне в едно постоянно състояние...в днешно време доста хора може би се чувстват така поради невъзможността да живеят пълноценно живота си...а причините са обясними поне за страната в която живеем...все пак зависи на кой какви са му `изискванията` към този живот...незнам дали се преодолява такова състояние...може да ти помогне някой...може съвсем случайно нещо просто да се промени от самосебе си...а може и да си направиш един примерен списък от неща които определено ти липсват и да видиш какво може да коригираш по него..малко по малко...нямам идея всъщност :huh: ..

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми липсват приятелите. С хора, с който сме бил близки вече сме си безразлични почти. Като се видя с тях даже по едно здрасти няма понякога. Различията са станали твърде големи... живеем в различи светове почти. Всеки път като се замисля за това и ми става гадно. :( .

В момента пак ми е гадно.

и Други неща ми липсват-времето когато бях на 5-6. Странно, но за това време лошите спомени са се заличили(или почти), останали са само онези щасливите. Времето ме промени и това не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...