Jump to content
BulForum.com

Как прекарвате времето с любимия/любимата си?


Recommended Posts

От всичко по малко.

Напоследък наблягаме на кафетата, защото в къщи правим ремонт и няма къде да се прави секс.

За разнообразие се разхождаме някъде извън града.

Да хапнем на Джамура, да се разходим до асеновата крепост или просто да обикаляме безцелно с колата.

Разходките в парка нещо не ги обичам.

Link to comment
Share on other sites

Разходки в парка най-често. Говорим/спорим по теми изникнали от битието. Обикновено говорим много надълго относно нещата станали през времето през което не сме били заедно. Сексът е най-често вкъщи но е както падне. Не е особено важна част за мен лично. Освен това като сме заедно много готвим и много ядем. Понякога четем заедно книги. А сега като се сетя много често гледаме филми, ходим на кино/театър заедно. Разнообразна програма.

Link to comment
Share on other sites

пием ракия :woot

Eх блазе ти. Колко ми се иска да имам и аз компания за ракия... Ама пак моето хич не е за оплакване щото жената пие бира повече от мен и на всичкото отгоре гледа мачове с мен. Абе върхът си е...сега за една ракия няма да правим въпрос.

Link to comment
Share on other sites

ГеоргиК,извинявай,но не ми е ясно как така четете книги заедно?Това е тъпо! :devil

Link to comment
Share on other sites

ГеоргиК,извинявай,но не ми е ясно как така четете книги заедно?Това е тъпо! :devil

Гррр,за теб като е тъпо, за него не е. И за мен не е. Супер готино е да се гушнете и да четете заедно някоя книга!

Link to comment
Share on other sites

Пием кафета,правим секс :woot :D B) Гледаме филми,футболни мачове, абе всичко квото ни дойде на акъла :woot

Link to comment
Share on other sites

Пием кафета,правим секс  :woot  :D  B) Гледаме филми,футболни мачове, абе всичко квото ни дойде на акъла :woot

 

Ей такава жена ми трябва.Защото и аз така обичам да си прекарвам времето с любимата.Е вместо кафета бира..но съм склонен на промени.

Link to comment
Share on other sites

Ние пък все пием бира, а напоследък доста вино почнахме. Незнам как така стана, но взе повече да ми харесва виното :) Иначе по барове и кръчми, обаче напоследък нещо много и се е приходило на дискотека, апък аз хич не обичам и я пускам сама да ходи. Иначе изпростявам там :)

Link to comment
Share on other sites

Ще кажа сега в момента как си прекарваме тази вечер. Сглобяваме новият ни компютър. Всъщност той го сглобява, а аз търся във форума LAN карта, която някой да ни продаде сега, че само нея нямаме.

 

Иначе по принцип как си прекарваме времето -ами правим всичко, което ни се иска и което ни харесва , понякога заедно, понякога поотделно. Просто живеем заедно.

Link to comment
Share on other sites

ГеоргиК,извинявай,но не ми е ясно как така четете книги заедно?Това е тъпо! :devil

Можеш да си задържиш пичовския коментар. Намирам четенето на добра литература за едно от най-големите удоволствия които този свят предлага. Споделено с любимата жена удоволствието е още по-голямо.

Link to comment
Share on other sites

По-принцип много обичам да си правим спаринг,уточнявам-скоро започнах да тренирам бойни изкуства,а той тренира от отдавна и мен страшно ме кефи,също така и двамата рисуваме и понякога се рисуваме взаимно е излизат големи шедьоври.А през по-голямата част си говорим на дълго и на широко и правим обичайните неща за една влюбена двойка,макар аз да обичам да експериментирам с всичко :)

Link to comment
Share on other sites

nie s moichkiq se vijdame mnogo rqdko i obiknoveno dnite ni protichat taka: 2 dni non-stop sex, posle obikalqne po blizkite i dalechni krychmi s namerenie prosto da pohapnem, pri koeto se naqjdame i napivame zverski, okupirame nqkoq peika v nqkoq gradinka i zqpame horata dokato hranosmilame. posle se obajdame na taifata i se pochvat prostotiite...a za tqh mai imashe druga tema, ne e mqstoto tuk da pisha.

Link to comment
Share on other sites

Разхождахме се,понякога говорейки,понякога мълчейки.Седяхме на някакви места в най-скапаното време по което можеш да седнеш там/някое тепе в 4 следобед или Гребната по което и да е време преди 8 вечерта/.Говорихме си за всичко-и за глупости и за ужасно сериозни неща/за вторите съм виновен аз,защото понякога съм като пенсионер и прекалявам/.Пиехме си кафенца,бирички,ходехме да ядем пица или просто хапвахме и пийвахме каквото ни душа сака в някой ресторантЛежахме страшно много,просто си лежахме,но беше хубаво.Гледахме филми/вкъщи,защото мразя да ходя на кино/,театър.Качвахме се на колата и заминавахме на някъде,за да се поразходим за няколко часа.Секс-когато и където искаме.Беше много хубаво.

 

И много други работи сме правили,но ме мързи да пиша/само да добавя,че играехме монополи и подреждахме пъзели/

Link to comment
Share on other sites

Обичаме да лежим и да се гушкаме.Ходим на разходки в планината.Понякога седим на терасата и си говорим.Правим секс не по задължение а защото ни харесва.А като се замисля това май най-много го правим B) :P :woot

Link to comment
Share on other sites

Pri nas e tragediq.Toi sedi i igrae Diablo v Battlenet,a az se virtq okolo nego i se 4udq kakvo da pravq.A sum mu kazala da go zareje,a me e obvinil,4e ne sum liberalna,4e samo iskam da mi se obri6ta vnimanie i t.n.A za izlizane da ne govorim-opravdanieto e,4e priqtelite mu ne sa tuk(toi e ot drug grad), a na men ne mi pre4i da izlizame samo dvamata.6taslivci ste vie ,koito 4etete zaedno s polovinkite si!De i pri men da be6e taka...No ina4e mnogo si go obi4am! :love

Link to comment
Share on other sites

Разходка в парка, гушкане по пейки и заведения или нон-стоп секс вкъщи :)

Кажете какво правите, когато сте заедно с половинката си!

 

Как прекарвах времето си с любимия... накратко... Прекрасно... Имаше и разходки, и романтика, и дъжд, и есенен вятър, и красиви залези, и звезди, и красиви вечери.... и мечти...

Ех а искахме да ходим сега на 18-ти на Театър...

Link to comment
Share on other sites

tanyasash не се обиждай ама на тоя приятел ли му викаш. Зарежи го. Ако наистина ти беше приятел щеше да пренебрегне дори и Diablo-то за да бъде с теб.

Излез, разходи се, сигурен съм че ще си намериш някой който ще се интересува повече от теб , отколкото от няква игра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...