Jump to content
BulForum.com

аман от простотия


Rex

Recommended Posts

Аз уча в ПУ и днеска имах изпит в новата сграда - начи по средата на изпита някой *ибан боклук се обади че има бомба и евакуираха сградата. Питам се аз-защо на некъв тапак му е густо да разваля кефа и на другите щото определено всички сме бесни понеже задачите бяха супер лесни-ми като не му се учи или е толкова тъп и нищо не излиза от него да се хване като хамалин и да не се тормози повече.Специално в ПУ дават непрекъснато дати за изпити и не е като един път да се явиш и от това да ти зависи живота. Иначе в училище такива номера ги имаше редовно, ама там няма дати за изпити по 5 пъти в годината. Ама явно в България акъла на учащите висше не отстъпва в никакъв случай на ученическия акъл. И сега какво-утре пак ще имаме същия изпит по същото време само дето този път не се знае какви задачи ще дадат/и да не говорим че утре съм на работа и трябваше да се освободя или пък за хората които пътуват от други градове и също работят/, даскалите също кой ги знае на какъв хал ще са че и те днеска много се вкиснаха. :angry1 :angry1 :angry1

 

Вие какво ще кажете-има ли логика във висшето образование да се обаждат за бомба след като кажи-речи на всеки два месеца има дати за поправки :confused

Link to comment
Share on other sites

Естествено че няма логика.. то и в средното няма логика, ама го правят...Това е бил някой тъпак , който още си мисли, че е на училище.Дано да го хванат и да ви кажат кой е, та да го линчувате публично :evil

Иначе помня като бях 8-9 клас редовно се обаждаха за бомба и после учехме в събота..ех как ми се е искало да го хвана тоя да го удуша...

Link to comment
Share on other sites

Много е тъпо това :(

Ама какво ли се учудвам - половината ми колеги са още на детски акъл-някои четат даже "Тинеджър льов" и прочие детинщини :sick

Та какво остава и обаждане за бомба :angry1

Link to comment
Share on other sites

Съвсем сериозно.Това са хора над 20г. :angry:

И се занимават с детинщини :sick Да не говорим,че ме караха да попълвам някакъв лексикон :sick

А има хора изкарали и казарма(аз не се броя ;) )!!!!

 

Edit1:Като ще се обаждам за бомба,гледам да е истинска ;) ,ама досега не ми се е налагало :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим,че ме караха да попълвам някакъв лексикон  :sick

Ти направо ме разби! :lol: Добре че в нашия университет нямаме такива уникати(поне аз не съм виждал), щото ще ги спукам от базици! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това е в ПУ.Българска филология.Специалността,която се води най-елитната във Филологическия факултет. :sick

 

Ми налага се- колеги и колежки :blink:

Link to comment
Share on other sites

Offtopic

Много е тъпо това :(

Ама какво ли се учудвам - половината ми колеги са още на детски акъл-някои четат даже "Тинеджър льов" и прочие детинщини  :sick

Та какво остава и обаждане за бомба  :angry1

 

 

Съвсем сериозно.Това са хора над 20г.  :angry:

И се занимават с детинщини :sick  Да не говорим,че ме караха да попълвам някакъв лексикон  :sick

А има хора изкарали и казарма(аз не се броя  ;) )!!!!

OMG! Сериозно ли? пък аз си мислех че съучениците коит правят същите глупости са зле... колко съм грешал :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това е в ПУ.Българска филология.Специалността,която се води най-елитната във Филологическия факултет.  :sick

 

Ми налага се- колеги и колежки :blink:

 

Кои курс си там ве

Link to comment
Share on other sites

Az kato pro4etoh zaglavieto za drugi bombi si pomislih  :woot

I si vikam kakvo im e lo6oto na izkustvenite bombi .......  :love

 

Нищо НЕМОЖЕ да замени естествената женска гръд :wub: :love

А колкото за бомбите, спомням си когато бях първи курс в ТУ, още есента даже, за около 3 седмици имаше към десетина бомби :) е тогава не ми пукаше за почти нищо и ми беше весело, както на мен така и на колегите. А колкото до преподавателите в ТУ, те за нищо не стават (поне повечето, които са ми водили) и гневна реакция от тяхна страна единствено би ме развеселила :P

Link to comment
Share on other sites

Da,един мой приятел имаше държавен изпит точно тогава.И бил супер лесен.Ся заради тази простотия ще ги викат пак. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...