Jump to content
BulForum.com

Търси се PC


Recommended Posts

Търси се цяло РС за един лейтенант от нашата армия :D

Готов е да се раздели с около 240-250 лева, може и малко повече, зависи.

Конфигурацията която ще го задоволи според мен е нещо като следното:

Процесор около 1 ГХз

РАМ поне 128 МБ

HDD поне 20ГБ

видео нещо от сорта на GF2 MX400/32MB

без клавиатура/мишка

без CD (ще се купува ново)

звук какъв да е PCI SBlaster

монитор - поне 17", запазен , може и без монитор

Понеже той дава парите а още не ми се е обадил да се разберем точно, просто ориентировъчно това се търси, знам че има хора които се занимават с търговия на стари чаркове, ако няма такъв готов, може да сглобя от отделни части, просто нямам време да обикалям точно сега.

10х за всички оферти.

Link to comment
Share on other sites

breh mamu stara,abe mnogo stisnat tozi ofitzer be,mi to kolkoto i da se rovq iz boklutzite samo 17" monitor e kam60$ i za drugoto ostavat kam 80$ za tgezi pari4ki az moga da mu predloja ne6to okolo PII-500-600MHZ,HDD -3-6 GB ,abe ob6to vzeto boklutzi s koito nai mnogo da si pi6e i 4ertae i da si narejda pasiansi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми да, така е, но както казах, може да се спори за някои компоненти, а и парите не са твърди.

Сега, монитор може и 15", казвам му, а и процесора може да е около 800.

Както и да го смятам, поне 300 лв отива, затова и ще го навивам, така и мойта задача се улеснява.

Link to comment
Share on other sites

Ми да, така е, но както казах, може да се спори за някои компоненти, а и парите не са твърди.

Сега, монитор може и 15", казвам му, а и процесора може да е около 800.

Както и да го смятам, поне 300 лв отива, затова и ще го навивам, така и мойта задача се улеснява.

 

 

e tova e drugo:)moga da ti predloja oferti za 15" okolo 30-38 $ sas garantziq 3 mesetza i baqrakudnik ot rodfa na Celeron na 700 Mn HDD okolo 10 gb ima inqkvo video i daje raboti ,dori nqkoi mu vikat 4e bilo markovo poneje na kutiqta mu pi6e hp i dr.,ta to 6te e okolo 80 $ :blink: no spored men mu nalei v glavata na patkana 4e tova 6te si go blaska v glavata,neka sabere o6De tolkova i 6te govorim za seriozna ma6inkia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...