Jump to content
BulForum.com

Моделизъм. Всичко за моделирането като хоби

Recommended Posts

Баси играчката се оказаха тия светлини, ама вече почти приключих - остана само още малко скриване на някой и друг кабел и слагане на "двойно дъно" отзад в багажника, където трябва да се скрие батерията и електрониката. Апетита дойде с яденето в случая - въодушевен от ефекта на предницата, реших, че си струва да се напъна и за пълното "почти" пресъздаване на задните светлини, плюс третия стоп (от три светодиода), плюс два оф-роуд прожектора на покрива и най-накрая осветление за номера отзад. За диорамата отидох до близкия плаж и събрах малко камъни, които лесно се залиепиха с топло лепило. Доволен съм от ефекта. :lol:

raptor1.jpg

raptor2.jpg

raptor3.jpg

raptor4.jpg

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, deus_pld said:

Човек..., възхищавам ти се на нервната система :lol:

Мерси, ама тя вече е поразклатена и не толкова жеУезна като едно време. Не ми стигнаха нервите да забуча второ парче тел, което да оформи правилния контур на задния LED strip (третата снимка отгоре надолу, за разлика от този на първата). Сега като го гледам обаче и ме хваща OCD-то та ще трябва да се напъна и да го оправя. :lol:

• 2 weeks later...
5 hours ago, mIRCata said:

Сега обратно на части и в кутията?

Стига бе, след толкова игра с тия светодиоди? Не съм чак такъв мазохист.  :lol: