Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 2/8/2014 at 1:15 PM, jino007 said:

Все още не съм го открил.Филма който търся е с подобен сценарий на "Новобранеца" Разказва се за един застаряващ полицай(бяла коса,вежди и мустаци),мисля че се казваше Чарли,на когото убиха партньора(замесен с наркотици) а той преби до смърт единия от внедрените агенти.След това му лепнаха младок за партньор(досущ приличащ на актьора Чарли Шийн,а може и да е той) който той много унизяваше.Накрая дъртия разкри лошите корумпирани ченгета и в престрелката го убиха.Преди нашия да умре изскочи младока и за първи път действа адекватно и ги изби.Даваха го по Диема някъде след 2003г.

• 5 months later...

Все още не съм го открил.Филма който търся е с подобен сценарий на "Новобранеца" Разказва се за един застаряващ полицай(бяла коса,вежди и мустаци),мисля че се казваше Чарли,на когото убиха партньора(замесен с наркотици) а той преби до смърт единия от внедрените агенти.След това му лепнаха младок за партньор(досущ приличащ на актьора Чарли Шийн,а може и да е той) който той много унизяваше.Накрая дъртия разкри лошите корумпирани ченгета и в престрелката го убиха.Преди нашия да умре изскочи младока и за първи път действа адекватно и ги изби.Даваха го по Диема някъде след 2003г.

Търся един сериал, който мисля, че беше с Лоренцо Ламас. Ставаше въпрос за испанската инквизиция в Америка. Робовладелци и т.н. Само това май си спомням.

• 3 weeks later...

Имаше 1 испански филм от последните 10 години за 1 човек, който отива на меден месец за остров Маргарита във Венецуела обаче на летището жена му му звъни, че се отказва от него и той отлита сам. Там обаче не приемат хора без половинки, но той им се премоли и стана работата. Беше супер смешен филм, щото там преспа с поне няколко жени и щеше да яде от няколко мъже бой.

Не се сещам за името, а искам да го гледам пак.

Някой да се сеща?

• 2 months later...

и аз търся един филм, цялото действие е в една дискотека с яко техно музика, и се извършва обир в самата дискотека, счупиха стената за да влязат да крадат, но не знам как се казва филма, иначе целия филм е само в дискотеката, мисля, че беше с актьора Christian Slater, търсих филмографията му, но не намерих филма, може и да не е с него, не знам

----------- намерих филма, казва се "Stark Raving Mad"

Edited by tyrsq film
намерих филма, казва се "Stark Raving Mad"
  • 1 month later...

Здравейте!

Преди 15-20г. гледах един много интересен филм (мисля, че по БНТ), но не го хванах от началото и не разбрах как се казва.

Разказваше се за един мъж на около 55-60г, който живееше в каравана и обикаляше с нея. И в един град се запозна с доста по-млада жена (на 36г), която беше разведена и имаше дете.
Двамата си допаднаха и се влюбиха, и започнаха връзка. Детето на жената (момче) също се сприятели с мъжа. Но тази жена бе доста дива и неуравновесена, освен това пиеше.

Спомням си един много силен момент от този филм: жената му направи някакъв гаден номер, но после се сдобриха и тя го попита: Добре, как успя да ми простиш това, което направих? 
А той отговори следното: Ти си на 36г, а аз на 55г, и ако за теб нашата любов е
поредната, то за мен тя е последната. И затова аз не искам да я загубя, и съм готов да простя много...

Това е, което си спомням от този филм. Надявам се, че някой ще се сети кой е той!
Желая ви всичко добро!

• 6 months later...
On 3/26/2012 at 4:20 PM, mxmx said:

Търся един екшън с бомбен атентат.Спомням си, че постоянно връщат филма назад.Давали са го по Диема

Ако е атентат във влак, провери този филм Source Code (2011)

On 8/21/2013 at 11:28 PM, maistor said:
On 12/17/2012 at 5:42 PM, pinkbaby said:

On 6/21/2015 at 1:43 PM, maistor said:

On 5/25/2016 at 10:44 AM, Midex said:

Отговаряш му 9 години след като е попитал? :confused  Какъв е смисъла на отговора след като дори попиталият е спрял да посещава форума още през 2009-та....

То и аз не съм посещавал тоя форум няколко години, но когато се сетя идвам да проверя дали някой не ми е отговорил. За тези отговори няма време. Също така може друг да търси този филм и отговора ще му помогне. Нали точно това е предимството на форума пред сайтове като фейсбук, където пишеш нещо и после върви го намери. 9 години е нищо. Аз търся някои филми от 15 години, да не кажа 20. Гледал съм ги като малък и са ми харесали. Какво значение има времето ?

И така, нека да обърна отново внимание на филмите които търся.

1.

Поради някаква причина е решено да се прави експедиция в космоса и набират екип.Строят най големия кораб досега-представлява нещо като голяма летяща чиния.А кораба се управлява с изкуствен интелект.Та литнаха хората и пътуват ама компютъра почна да прави интриги, подслушваше ги ,те се караха.

Следните филми НЕ СА:

2001:A Space Odyssey . Одисеята я знам-не мога да я сбъркам с друго пък и тя е ...реален филм.Наблегнато е на реализъм,няма измишльотини.

Lost in Space -семейство Робинсън . Във филма който търся деца няма- доста по-сериозен е.

2.

Този филм може да е от сериал -не помня.

Летят си нашите из космоса и срещат някакъв космически кораб по-стар модел който дори няма свръхсветлинни двигатели.Формата му е като ракета , с една яка дюза отзад.Имаше една особеност че като дадат яко тяга и скоростта им се вдигаше много и времето около тях почваше да тече по-бързо и следователно те се прецакваха така.Филма не е много стар понеже ефектите бяха добри.

Преглеждал съм Star Trek за съвпадащи епизоди но не открих такъв.

3.

В този филм няма фантастика .

двама пича с един микробус подслушват един апартамент посредством лазерен лъч насочен към стъклото.Един от хората в апартамента обаче вдига чаша с вино (мисля че бутилка беше) и през нея вижда лъча.Излизат и погват тия от микробуса.Те скриваха касетата със записа,но не се сещам къде.

В крайна сметка се оказа заговор за атентат.

4.

Крадци проникнаха в банка и под прикритието на шума от съседен строеж, започнаха да разбиват капака на трезора със някакво оръдие. Струва ми се голяма измишльотина ,но е напълно възможно да е било нещо друго, което да съм интерпретирал като оръдие. Може би някакво рязане на метала с волтова дъга , но аз си спомням точно изстрели.

Edited by TiratroN
Опитах да изтрия празните цитати- не знам как.
  • 2 weeks later...

Гледах един ужаси наскоро , но така и не се сещам за името .

Две момиче с майка си отиваха в къща и още в началото бяха нападнати от един грамаден мъж и още един . Майката беше убита , а двете деца в мазето в плен . Едната си беше представила , че е голяма вече и е успешна и омъжена писателка и се връща в къщата да види майка си и сестра си , като сестра и е болна ... Но се оказа , че само си представя и все още е малка и в мазето хваната . Помня , че имаше много кукли в къщата и , че филма е сравнително нов .

• 3 months later...

Здравейте ,

този филм редовно едно време го даваха по тв диема

в него ставаше дума за един изкуствен интелект, един компютър следеше в коя къща

какво става пускаше различните уреди кога да работят, там имаше двама приятели единия беше

на инвалидна количка а на другия жена му беше с някаква мозъчна болест не знам как стана тя се прехвърли в компютъра чрез едно дето си го слагаха на главата

и почна да тормози новата приятелка и детето на мъжъ си или не му беше жена не помня

по едно време тя подлъга детето да се качи в асансьора и там го тормозеше и изнудваше бащата

накрая болния приятел на инвалидната количка си прехръвли душата в този компютър и ги спаси.

та не помня името на филма , писах до тв диема разбира се не получих отговор.

моля ако някой знае да каже

благодаря предварително.

• w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic
  • 4 weeks later...