Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Аз ви предлагам първо да прочетете посланието на подписа ми, после да редактирате заглавието на темата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mmm malko stranen film ama :) na4i na Metallica : One e soundtrack kam nego razkazva se za niakaf ot WW2 ocelva go bomba ama ne umira oba4e gubi zrenie sluh govor kraka race 4uvstvo smisal na bolka na udovolstvie i nali (BTW ne e horror ) ne moje da trae i nakraia se spasiava kato v bolnicata s glavata udria po vazglavnicata i s morzov kod kazva " plz kill me "

:D kakto kazah malko stranni4ak film zvu4i ama 6tot sam fen na metallica i se pozainteresuvah kat s gledah One

Link to comment
Share on other sites

Филма е стар. Разправя се за Херкулес. Не съм много сигурен, но май главната роля е на Шварценегер (бях 100% сигурен, но в imdb тоя филм не излиза). Спомням си бегло няколко момента само. В началото го даваха като бебе как плаваше сам по реката в една лодка и уби 2 змиорки които бяха изпратени да го убият. После помня че отклони реката, за да мине тя през оборите и да ги измие. После имаше сцена на остров Крит, в подземията се биеше с минотавър...

 

Ако някой се сети ще е много добре.

Link to comment
Share on other sites

Не е бил с Шварценегер. Тоя с Шварценегер е Херкулес в Ню Йорк.

Link to comment
Share on other sites

Как беше английското име на "Битката преди Коледа" ? :unsure: мисля че беше с Бъд Спенсър..но не съм сигурен

 

 

edit: Optimus 10x много!

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Как беше английското име на "Битката преди Коледа" ? :unsure: мисля че беше с Бъд Спенсър..но не съм сигурен

Филмчето е с Бъд Спенсър и Терънс Хил, култово си е.

 

Botte di Natale (1994) .... Moses

... aka The Fight Before Christmas (USA: alternative title)

... aka The Night Before Christmas (USA)

... aka The Trouble Makers (USA: alternative title)

... aka Troublemaker, Die (Germany)

... aka Troublemakers (USA)

 

http://imdb.com/title/tt0109321/

 

Има го качено, но не е на английски и няма субтитри.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме каже комедии с Бъд Спенсър и Теранс Хил, наскоро качиха един филм с тях Crime Busters ама съм ги виждал и в други комедии да играят , двамата направо са супер комбина :punk :santa:

Link to comment
Share on other sites

Как са на английски филмите "Заврян зет" и "Слонът моя приятел"??? Pls help!

Слонът моя приятел го търси с това имe-"Haathi Mere Saathi"

Link to comment
Share on other sites

По кината щеше да излиза "Шифърът на Леонардо" някой знае ли кой точно филм е,защото в локалния имаше 4 и се обърках :P

Ще излезе през месец май "The Da Vinci Code" с Том Ханкс!

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, който съм гледал преди 11-12г.!!

Не знам как се казва, но май Ван Дам участваше в него, а и в него се пееше GO WEST na PET SHOP BOYS!!!

Ако някой се сеща за заглавието на филм, ще съм много благодарен да ми го каже!!

Благодаря предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз търся едно сериалче, даваха го по бтв преди няколко години :) главните герои бяха Балки и Лари. Голям смях беше :D

Link to comment
Share on other sites

Филма на български звучи "Човек без сянка". Преди няколко дни или седмици го даваха по AXN, но го изпуснах и сега не мога да го намеря. Някой ако знае как се пише на английски (пробвах стандартния начин man without a shadow, но не проработи) или знае къде са го качили да пише някакъв линк.

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имаше един филм за едно момиче и за някакъв нейн въображаем приятел(който не беше много въображаем) на име Чарли. Мисля че филма на български се казваше "Криеница", но не знам как е на английски. Моля някой да помогне, защото мисля че филма си струваше.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...