Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Имаше един много стар филм даваха го преди по телевзията,разказваше се за радиацията и имаше един екип военни може би...не си спомням точно но беше драма и мого от близките на глажните хора умираха от радиацията ако може някой да ми каже как се казва

 

On%20the%20Beach.jpg

 

On the beach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Един японски филм с Джеки Чан, където ставаше въпрос за състезания с коли (не улични а на писта) Джеки беше състезател и накрая с много зор и с повреда в колата победи големия му съперник, а и около него в бокса подскачаше някаква китайка, за друго не се сещам :unsure:

 

 

EDIT: май се казва Thunderbolt, сега го дърпам и ще видим.... :)

Edited by kamen
Link to comment
Share on other sites

Бих искал да питам за 1 филм.

Става въпрос за 2 групи алпинисти които се конкурурат в покоряването на някакъв връх.

В 1та група имаше жена, в която се влюбиха водачите и на 2те групи.

С 1 дума накрая оцеляха само 2мата водачи и кръстиха пътя по който минаха за да покорят върха на името на жената

Имам някакъв спомен че се казваше "Пътят Джаксън"

но нещо не мога да го открия

ако някой знае да помага

мисля че филма е от края на 80те

Филмът е френски и оригиналното му заглавие е "La voie Jackson". Сниман е през 1980-1981 и е в три серии,даван е по телевизията.По оригиналното заглавие може да се намери,че е издаден и на DVD в различни френски сайтове, без превод, само на френски,но не знам дали може да се свали оттам.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години, може би 3-4-5 даваха по Бтв една поредица детски "Fox" някъде следобед, към 4-5 и пускаха един сериал, леко mystery. Беше игрален, не анимационен. Някой да има представа? Доколкото си спомням, действията се развиваха предимно в един и същ град и не бяха свързани помежду си, всеки път нова историйка...

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години, може би 3-4-5 даваха по Бтв една поредица детски "Fox" някъде следобед, към 4-5 и пускаха един сериал, леко mystery. Беше игрален, не анимационен. Някой да има представа? Доколкото си спомням, действията се развиваха предимно в един и същ град и не бяха свързани помежду си, всеки път нова историйка...

Eerie Indiana или Goosebumps. Едно от двете трябва да е.

Link to comment
Share on other sites

Eerie Indiana или Goosebumps. Едно от двете трябва да е.

 

Earie Indiana беше :) Мерси много!! Иначе и Goosebumps не беше лошо.

А някаква идея за Earie Indiana къде мога да си го намеря?

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да препоръча филми от сорта на Американски пай... тоест колежани/студенти, партита и простотии... нещо напоследък ми се гледат точно такива. :)

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да препоръча филми от сорта на Американски пай... тоест колежани/студенти, партита и простотии... нещо напоследък ми се гледат точно такива. :)

 

mi gledai kolejani ma nz kak se pishe na angliiski filma ne e koi znae kavo ma e qka kolejanski i romantika nice!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся филм в който се разправяше за това как група американски военни се чудят дали да атакуват русия(япония) а причина беше някаква предполагаема атака,която май не се беше състояла.Особеното на филма е,че въпреки,че е съвременен е черно-бял!!!Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Знам Филма...ама немога д аог намера из никой Тракер ...има го в замунда ама с 5 сийдъра не ми се сваля до други ден....ако някой знае от каде да се свали...да каже

 

казва се : The Quiet

Link to comment
Share on other sites

Оправих се...просто от Замунда тръгна много странно ...около 5-10 минути седя на 0.0кб и изведнъж ми скочи на макс. скорост и го свалих

 

иначе не е тва филма ...но благдаря че си потърсил все пак :P

Link to comment
Share on other sites

Търся едно тв предаване по Канал 1 преди доста години. Мисля, че го продуцираха от Канал Франс Интернационал. Предаването беше следното(или колкото си спомням от него): Завеждаха група млади хора на един като затвор/замък(остров в море) където им даваха различни задачи. Като всеки трябваше да упражни своята пъргавина ум и сръчност, за да вземе своя "ключ" и ако не успееха на време оставаха в тази ситуация(стая). Накрая пускаха някакви жълтици за опр. време и всеки трябваше да вземе колкото може и накрая като свършеше времето пускаха едни тигри. Много са ми разхвърляни спомените, но тръпката и интереса от предаването си останаха. Та някой ако има на идея как се казва това предаване и дали има някъде въобще качени някакви серии ще съм много благодарен.

Edited by VenoMan
Link to comment
Share on other sites

Търся едно тв предаване по Канал 1 преди доста години. Мисля, че го продуцираха от Канал Франс Интернационал. Предаването беше следното(или колкото си спомням от него): Завеждаха група млади хора на един като затвор/замък(остров в море) където им даваха различни задачи. Като всеки трябваше да упражни своята пъргавина ум и сръчност, за да вземе своя "ключ" и ако не успееха на време оставаха в тази ситуация(стая). Накрая пускаха някакви жълтици за опр. време и всеки трябваше да вземе колкото може и накрая като свършеше времето пускаха едни тигри. Много са ми разхвърляни спомените, но тръпката и интереса от предаването си останаха. Та някой ако има на идея как се казва това предаване и дали има някъде въобще качени някакви серии ще съм много благодарен.

 

форт бояр (fort boyard)

Link to comment
Share on other sites

Ауе момчета дайте ми линкче от замундата към филма:Магистрала 66(там с онова топче дет предсказваше бъдещето ли кво беше),че немога да го намеря:(

Link to comment
Share on other sites

Ауе момчета дайте ми линкче от замундата към филма:Магистрала 66(там с онова топче дет предсказваше бъдещето ли кво беше),че немога да го намеря:(
interstate 60
Link to comment
Share on other sites

Еми филма го даваха тези дни. С Бен Афлек беше и става въпрос за някакъв милионер, който дава 250к $ долара на едно семейство, за да прекара празниците с тях, защото като малък и живял в тяхната къща. Просто не мога да по намеря по програмите. Само името на английски върши работа.

Link to comment
Share on other sites

Еми филма го даваха тези дни. С Бен Афлек беше и става въпрос за някакъв милионер, който дава 250к $ долара на едно семейство, за да прекара празниците с тях, защото като малък и живял в тяхната къща. Просто не мога да по намеря по програмите. Само името на английски върши работа.

Surviving Christmas (2004) :) (Да преживееш Коледа)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи. Във въпросният филм - главният герой е пренебрегнат човечец и един ден на работа го ядосват и той тръгва из целият град, всявайки ред.

 

Някой сеща ли се за какво иде реч? Филмът не е от близките 3 години.

Link to comment
Share on other sites

Значи. Във въпросният филм - главният герой е пренебрегнат човечец и един ден на работа го ядосват и той тръгва из целият град, всявайки ред.

 

Някой сеща ли се за какво иде реч? Филмът не е от близките 3 години.

Falling Down :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся филма Академия за принцеси? Ако не се лъжа така се казваше..Става въпрос за тийнеджърки момичета които учеха в някаква академия и ги учеха на обноски. А вечер излизаха с момчета тайно или нещо от този сорт беше. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...