Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как е "Закуска за шампиони" на английски ?

Link to comment
Share on other sites

Бирата ти е уредена, само ми кажи как да го дръпна от тоя сайт :)

ами няма да можеш да го дръпнеш от имдб и не знам от каде да го драпнеш аз поне не мога да го намеря, ама поне знаеш кво търсиш :) аиде бирата ще е малка ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една олдскул комедия за един тип който правеше експерименти с едни мишки в училищната лаборатория и нещо се прецака хавата и стана инцидент и после типа разви теликинеза и местеше разнинеща.Накрая на филма омаза целия абитюрентски бал и разцепи гадняра на гимназията.

Треньора му по бейзбол беше негър и жена му му забраняваше да яде салам.Та ако някой се сети как се казва тоя филм да обади.

Edited by skaster
Link to comment
Share on other sites

В вестника гледах някакъв филм излязъл на видео "Момичета" търсих нещо в локалите, но нищо не намерих. Филма се разказва за 3 млади момичета...

10ь :punk

Link to comment
Share on other sites

Как се превежда на ангийски филма "След утрешния ден"?

Link to comment
Share on other sites

как се казваше филма където главния герой чуваше какво си мислят жените?

What Women Want

Link to comment
Share on other sites

Искам да знам как се казва филма, чийто саундтрак съдържа тази песен - Nightwish - Wish I Had An Angel. Или как се казва филма от клипа на песента.

Link to comment
Share on other sites

Искам да знам как се казва филма, чийто саундтрак съдържа тази песен - Nightwish - Wish I Had An Angel. Или как се казва филма от клипа на песента.

Alone in the Dark. Тъп е btw. ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся още един филм. В него участваше Жан Рено и беше доста смешен. ДЕйствието се развиваше в Китай или Япония, не помня и ставаше въпрос за това, че има дъщеря, която има в банковата си сметка 200 милиона $ и той трябва да я опази, защото я преследват най различни главорези от мафиата. Мисля, че е по-скоро комедия отколкото екшън. Даваха го по диемата. ??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся още един филм. В него участваше Жан Рено и беше доста смешен. ДЕйствието се развиваше в Китай или Япония, не помня и ставаше въпрос за това, че има дъщеря, която има в банковата си сметка 200 милиона $ и той трябва да я опази, защото я преследват най различни главорези от мафиата. Мисля, че е по-скоро комедия отколкото екшън. Даваха го по диемата. ??? :confused

 

Wasabi

Link to comment
Share on other sites

Филма се разказва за някакъв хакер и за терорист. И терориста иска да от хакера да проникне някъде си... Заглавието беше нещо от рода "Парола ..." риба меч ли беше ?!? Кво беше и аз незнам. И ако може го напишете на английски.

Link to comment
Share on other sites

Филма се разказва за някакъв хакер и за терорист. И терориста иска да от хакера да проникне някъде си... Заглавието беше нещо от рода "Парола ..." риба меч ли беше ?!? Кво беше и аз незнам. И ако може го напишете на английски.

Swordfish

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...