Jump to content
BulForum.com

Кой е вашия футболен отбор?


Defekt

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Много слабо играха последните кръгове на миналия сезон. Незнам да падат от Осасуна с 3:0 си беше голяма излагация.

Link to comment
Share on other sites

Defekt ako misli6 4e Real 6te napravqt ne6to taq godina jestoko se lyje6. Nakraq na sezona pak 6te izdyhna "golemite" zvezdi kato Figo,Beckham i Zidane.Real tazi godina bez podkrepa ot sydiite za nikade ne sa :devil  :devil

 

Напълно съгласен!!!

Link to comment
Share on other sites

Ve4e futbola e na drugo ravnite.Eto primerno na evropeiskoto Gyrciq edin posredstven otbor stana 6ampion,bez da sa imali podeda do sega na evropeisko , i izvednyj 6ampioni.E ako pogledne6 otbora nqmat golemi zvezdi oba4e igraqt kato kolektiv i plius tova treniora im e dobyr.A ta da e vyrna na temata da sravnim Real sas otbor mi sravnqvaite.Moje Real da e nai-bogaiq klub ama 6te vidim na kraq na sezona.A te da prodyljavat da davat ludi pari za "golemite zvezdi".

Link to comment
Share on other sites

ama az ne dledam ma4 za da mu gledam na Beckham pri4eskata

 

Mnogo si prav no da znae6 kolko fenki mu gledat izqvite,a da ne govorim za Aziq tama prosto Beckham e furor.Mene li4no me iznenadva tova 4e o6te ne se e predstavil v edin ma4 kato horata a toi e naistina edin super talantliv futbolist(samo kakvo prave6e v man untd.).A kakvo 6te kaje6 togava za figo?

Link to comment
Share on other sites

motorista-R1 am az mn se nervq primerno v Angliq kato gledam stadionite.Am kakto kaza Roy Keane predi 2-3 godinki tezi koito hodqt na ma4 na Old Traford(babetata i malkite de4ica) sa tam samo zaradi sandvi4ite i zaradi pri4eskata na Beckham predstavisi 70 hilqdi fenove da otidat na stadiona i da podkrepqt otbora a ne nqkvi dyrataci deto si nosqt mikrologa v ediniq djob.A za Figo hmmmmmmmm v Barcelona igrae6e po-dobre.

Link to comment
Share on other sites

Ancient_Evil to4no tova iskam da kaja i az.Kato futbolen fen mi se iska da gledam zreli6te na terena i FUTBOL a sq k'vo da im gledam az manekenskite proqvi da slu6am postoqnno koi s koq spal s koq izneveril i pro4ie....Dobre ne ti li stava gadno kato gleda6 takiva talanti na terena koito ne igraqt taka kakto predi kogato ne bqha takiva zvezdi.Spored men vsi4ki tezi futbolisti trqbva da pomislqt za futbola i togava 6te imat 2puti pove4e fenove.

Link to comment
Share on other sites

Hi fenove na REAL (M).(i az sam edin ot tqx).Zna4i po temata,tozi sezon 6te gi razbiem i 6te opravergaem vasi4ki obvineniq po na6 adres.Dokazatelstvo za tova e pobedata s koqto startirame v kvalifikaciite za CL.

only REAL(M)

Link to comment
Share on other sites

Forza Juve momci:))ae sus zdrave

BTW vnimaaite 4e Capello se e zasilil s Cannavaro i Ibrahimovic i taq godina 6a gazim milanska kruvjava script:emoticon(':devil')java script:emoticon(':devil')java script:emoticon(':devil')

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...