Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте моторна резачка


black_ice

Recommended Posts

Здравейте колеги,дойде времето за купуване на такова животинче. Трябва ми нещо, което ще ми върши работа за дворна употреба. Няма да се режат дърва с кубици :D Въпросът е към електрическа или бензинова резачка да се насочим. Препоръчайте ми нещо, от което сте доволни. Благодаря предварително на отзовалите се колеги ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам електрически MTD. Ей този:

https://arva.bg/sawshop/mtd-ecs-2000-40-elektriceski-trion

Да ти кажа, май трябваше да взема модела с по-късата шина, ама каквото-такова. 

С него построих две къщи....от кофражни дъски до греди 16х16 см, дърва за огрев и дървета из двора, и какво ли още не...сигурно съм опаткал 30-40 кубика материал...Даже трябва да ида, да му заточа веригата някъде, че не съм я точил нивгаж...:laughing:  Имам го от почти три години...никаква поддръжка, освен да долееш смазочно масло в резервоара (още не съм изхабил литър масло) и да го почистиш от триците.....По-лек от бензинов. Не се занимаваш с бензини и масла...За дворна и любителска работа не виждам смисъл да се купува бензинов и да даваш толкова пари....Особено имайки предвид, че евтините бензинки са тотал щета.....За приличен безнин поне 300 лева....

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям горното мнение. За работа по двора нямаш нужда от бензинова резачка. Аз ползвам вече година и нещо лидълски Parkside за 150лв и няма грешка. За 5 клона, 2 дървета и няколко кубика дърва за огрев е повече от излишно да правиш по-голяма инвестиция. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, black_ice said:

Здравейте колеги,дойде времето за купуване на такова животинче. Трябва ми нещо, което ще ми върши работа за дворна употреба. Няма да се режат дърва с кубици :D Въпросът е към електрическа или бензинова резачка да се насочим. Препоръчайте ми нещо, от което сте доволни. Благодаря предварително на отзовалите се колеги ;)

 

Абсолютно, винаги и само автономни бензинови машини - разбира се никога китайски отпадъци. Всякакви електрически боклуци също са пари в коша - ДОКАЗАНО с годините. Аз съм с McCulloch CS 35 - абсолютно отлична машина за домашно ползване. В промоция се намира и на отлична цена от под 300 лева. 
 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...