Jump to content
BulForum.com

tursq gumi


Recommended Posts

ако ти трябват евтини гуми ... можеш да провериш във всеки магазин .. като почнеш от този срещу Пожарната (истинста не заведението) ... ако искаш наистина хубави гуми ... иди на Руски спрещу Офис Уан ... до колко лева искаш да ти е гумата ??? мога та ти кажа едно място дето .. продавата Рубена това са чешки мисля гуми .. малко са меки .. търкат се бързо в сравнение с Кенда и другите. Значи това е .. до стадион 9-ти септември .. има един полигон за коли .. ако го знаеш, до него има една гумаджииница .. там продават Рубена .. мисля, че са под 10 лева. Кажи обаче каква гума искаш .. какво ще караш ..

Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

:confused Mi imam kolelo SPRINt ama nacavkah gumite s babini trani(dedovici) otpred 4 otzad 2 i iskam novi gumi da si zema ama de ne se pukat po 6evovete 4e mi se bqha puknali i tam ot ska4ane govorq za vatre6ni ina4e 6a vidq razbrah 4e ima i nqkvi gumi deto sa izcqlo ot kau4uk ama ne znam zatva pitam :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

ами .. аз мислих, че говориш за външните ..

Значи проверяваш ... какво ти пише на външните гуми 26''х1.95 са сигурно .. това са най-разпространените гуми. После отиваш на този магазин на Руски вътре продават всякакви вътрешни гуми .. има едни Maxxis 26'' - 4 лв бройката. Вземи си такива. После се прибираш ... и си обръщах и двете външни гуми и ги преглеждаш дали няма останали тръни, които да спукат пак новичките гуми, след това си поставяш внимателно вътрешните ... и знаеш как се прави нали ??? И други .. ако вътрешните ти се чепят .. от скоци и бордюри това означава, че не са напомпани достатъчно аз карам с над 3 атмосфери на гума. повече информация можеш да намериш в този форум ползвай search-a им.

едит: мисля че няма спасение от тези гадни тръни ... просто не карай през просото !!! продавачите разправят, че уж имало .. ама .. никой няма да ти даде гаранция !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...