Jump to content
BulForum.com

Профил OLX


dragomir375

Recommended Posts

Здравейте. На скоро се опитах да влезна в профила си на OLX, но забелязах, че паролата ми не става. След като си направих нова парола и влехнах в профила си, видях, че има някакви обяви който не съм ги слагал аз. Довежда ме до мисълта, че може би профила ми е бил хакнат. Обявите бяха за техника и всяка обява е от различен град на БГ. В описанието на обявата пишеше това " Техника за 50% от цената .Прочетете повече тукhttps://is.gd/LNjCwP"  Моля не отваряйте линка, защото ме съмнява, че е някаква измама  и може да има вируси. Та модераторът е деактивирал обявити поради някаква причина. Искам да питам някой на ясно ли е какво се е случило и какво може да е ?? Питам от любопитство. Имам инсталирана антивирусна програма ( COMODO Antivirus + това на windows 10 ) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Колеги, проблемите с акаунта на олх продалжавах. Вчера се опитах да влезна в профила си, но не става. Смених си паролата с забравена парола и изтрих тез излишни обяви който не бях добавел аз и си активирах мойте. Ислед малко получавам съобщение в пощатата, че акаунта ми е блокиран и после пак, получавам някакви съобщения, че новите ми обяви който не сам ги добавел са блокирани. Навежда ми на мисълта или някой ми е хакнал профила или имам вирус. Дайте съвет какво да правя ??? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...