Jump to content
BulForum.com

Продавам видеокарти RX470 4GB


Recommended Posts

3, 2, 1бр. Sapphire Nitro RX470 4GB. Гаранцията е изтекла, разполагам с оригиналната опаковка. Картите работят без забелжки, тракащи перки и т.н.

Ползва само 1х8 пин захранващ конектор. Картата е идеална за игри на фул хд със средни и високи настройки, зависимост от играта.

Цената за 1 бр е 150, 140лв.

 

1бр. MSI Armor RX470 4GB. Гаранцията е изтекла, разполагам с оригиналната опаковка. Картите работят без забелжки, тракащи перки и т.н.

Ползва само 1х8 пин захранващ конектор. Картата е идеална за игри на фул хд със средни и високи настройки, зависимост от играта.

снимка

Цената е 120 лв.

 

Добавям 1бр Gigabyte RX580 4GBГаранцията е изтекла, разполагам с оригиналната опаковка. Работи без забелжки, тракащи перки и т.н.

Ползва само 1х8 пин захранващ конектор.

Цената е 160лв.

 

5, 2 бр. Sapphire Nitro+ RX570 4GB. Големият охладител, в перфектно състояние, идеална за всички игри на фул хд. Картата е почти 30см така, че първо проверете дали имате място в кутията. Още малко оставаща гаранция към бг фирма до 04.05.2020. Нещо съм объркал документите, гаранцията е изтекла. Седмица мъни бек за тест.

Цена: 170, 150лв/бр.  снимка снимка

 

XFX RX480 8GB. Гаранцията е изтекла, купувал съм ги само карта в пликче, ако се ползва куриер ще измисля някаква кутия. Картите работят без забелжки, тракащи перки и т.н.Ползва само 1х8 пин захранващ конектор.

Цената е 170лв.

 

Sapphire Nitro RX480 8GB. Чисто нова е, гаранционна замяна. Кутията е отваряна, защото мислих да я ползвам на друго пц, но в последствие се отказах.

Цената е 200лв.
 

Gigabyte RX580 4GBГаранцията е изтекла, разполагам с оригиналната опаковка. Картите работят без забелжки, тракащи перки и т.н.

Ползва само 1х8 пин захранващ конектор.

Цената е 170лв.

 

Sapphire Nitro+ RX580 4GB. Nitro+ Големият охладител, в перфектно състояние, идеална за всички игри на фул хд. Картата е почти 30см така, че първо проверете дали имате място в кутията.

Цена: 200 лв

Sapphire Nitro+ RX580 4GB. Nitro+ Големият охладител, в перфектно състояние, идеална за всички игри на фул хд. Картата е почти 30см така, че първо проверете дали имате място в кутията.

Цена: 200 лв

 

При желание може да направим и тест на място в дома ми или при вас, след предварителна уговорка. 

Всичката техника е купувана от мен нова и е ползвана за добиване на етериум, без издевателства, с биос предвиден за майнинг, с много по занижено напрежение от оригиналния, с цел да бъдат по-икономични и хладни. 

 

ПРИЕМАМ ПЛАЩАНЕ В ETH или BTC

 

Тел за връзка: О899ОI6I60 - Радослав

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

не, нито една не е имала такъв, само диск и книжки. Единствените карти с кабел в комплекта бяха на хфх, ама това е друга тема :) Такъв вид ще трябва да си намериш допълнително. Преди време имах молекс към 8 пина, но мисля че ги продадох.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...