Jump to content
BulForum.com

Eлектропроводим лак от къде да купим


Recommended Posts

Ми може и така да се окаже.До колкото знам продават някакви големи разфасовки по 30-35 лева.

Иди и ги питай може ли да ти доставят от германия някакви по-малки.

Можеш да пробваш и от другата страна на моста в викиват, там може да имат.

Тоя мод на паломиното май става и с молив, потърси из нета, може да си спестиш парите :)

Link to comment
Share on other sites

Ми може и така да се окаже.До колкото знам продават някакви големи разфасовки по 30-35 лева.

Иди и ги питай може ли да ти доставят от германия някакви по-малки.

Можеш да пробваш и от другата страна на моста в викиват, там може да имат.

Тоя мод на паломиното май става и с молив, потърси из нета, може да си спестиш парите :)

 

 

С молив ставаше на по старото ядро

Link to comment
Share on other sites

Еми значи там питай.

Можеш да пуснеш обява в hardwarebg.com че ти трябва една капчица, някой може да има и да ти даде.

Или пък направете партия с някой и си купете.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам пълен комплект за модване на АМД :)))

 

1. Електропроводяща сребърна паста (лак)

2. Силиконова термопаста.

3. Каноконлит за дупките на мостовете.

4. Лакочистител за изчистване на грешни мостове или други омазани работи, чисти и каноколит.

5. Специялна игла с дръжка за нанасяне на паста и каноконлит - тип зъболекарска.

6. Увеличително стъкло (огледало) - тип зъболекарско.

7. Препарат за почистване и заглаждане на контактната повърхност на кулера.

 

:)) Нещо друго да ти трябва?

Срещу символичен наем от 3лв. ще имаш невероятната възможност да ползваш THE!!MEGA!!TURBO!!ULTRA!!ULTIMATE!!AMD!!LOCKING!!UNLOCKING!!OVERCLOCKING!!AND!!MODDING!!KIT!!!

 

:D :P :P

 

PS:

Ей тва ЦПУ от сигнатурата съм го модвал с тоя кит :)). Волтажи,..кешове всичко се сменя само паста да има :)).

Link to comment
Share on other sites

Ми може и така да се окаже.До колкото знам продават някакви големи разфасовки по 30-35 лева.

Иди и ги питай може ли да ти доставят от германия някакви по-малки.

Можеш да пробваш и от другата страна на моста в викиват, там може да имат.

Тоя мод на паломиното май става и с молив, потърси из нета, може да си спестиш парите :)

Абе и на мен ми тярбва (за ремонт на нагревателя на задния джам на колата :angry: ) ама това дето го продаваха във викиват е боклук - турско някакво, в тубичка. Като го взех казаха, че ставало - да ама не. Само за справка, стуваше 6 - 7 лв. Сега може и да имат по-хубаво.

Ако някой мерне някъде да продават такова че да свърши работа, да свирка :)

Link to comment
Share on other sites

vikivat ili konrad tam sa vijdal :love

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен ми тярбва (за ремонт на нагревателя на задния джам на колата :angry: ) ама това дето го продаваха във викиват е боклук - турско някакво, в тубичка. Като го взех казаха, че ставало - да ама не. Само за справка, стуваше 6 - 7 лв. Сега може и да имат по-хубаво.

Ако някой мерне някъде да продават такова че да свърши работа, да свирка :)

 

И как ги оправи нагревателите ?

Link to comment
Share on other sites

И как ги оправи нагревателите ?

OFFTOPIC:

и мен силно ме интересува.

щото ми казаха че с токопроводящи лепила нямало да стане - рано или късно пак се отлепя.

май най-реалния начин засега е задно стъкло секънд-хенд + поставяне. ама отиват много пари и не знам дали си заслужава.

 

ЕДИТ:

АААА, Marvin, извинявай. наистина бях написал "термопроводящи лепила". My bad. Сорри.

Link to comment
Share on other sites

Аха точно за това го питам защото и аз знам че става само с смяна на джама :)

Глупости! Нишките на джама се възстановяват точно със същия електропроводящ сребърен лак, с който се отключват процесорите! Той съдържа чисто сребро, а не сребърни окиси, като термопастата Арктик Силвър напр. -затова тя не става. Няма алтернатива, с никакви термолепила не става, защото нишките не провеждат топлина, а ток, вследствие на което се загряват! Имам такъв лак от години (поръчвал съм си го от Конрад) и съм го ползвал и по двете предназначения, при това успешно!

Link to comment
Share on other sites

Глупости! Нишките на джама се възстановяват точно със същия електропроводящ сребърен лак, с който се отключват процесорите! Той съдържа чисто сребро, а не сребърни окиси, като термопастата Арктик Силвър напр. -затова тя не става. Няма алтернатива, с никакви термолепила не става, защото нишките не провеждат топлина, а ток, вследствие на което се загряват! Имам такъв лак от години (поръчвал съм си го от Конрад) и съм го ползвал и по двете предназначения, при това успешно!

пак OFFTOPIC:

добре де ама при мен не става дума за нишките, а за конекторчето в единия край. просто се е откъснало барабар с жичката и част от нишката по стъклото. жичката я възстанових лесно, но не мога да го залепя конекторчето на стъклото.

аз не съм търсил термолепило, а токопроводимо. пак нещо не сме се разбрали - иначе мерси за лекцията по електротехника. дай идея как да си закрепя конекторчето достатъчно стабилно, така че да провежда и достатъчно точец към нагревателя.

на сестра ми колата май има същия проблем, така че който даде конструктивно и изпълнимо решение (трябва ли да споменавам да е ефтинко?) без да се сменя цялото задно стъкло, печели каса бира от мен!

Link to comment
Share on other sites

Е добре , защо да дава 30 лева като Ники , DJ Nicolaeff , за 3 лева ще му услужi?!Преди време направихме партия с него и взехме едно шишенце (15 лева CONRAD) , от което сме ползвали половин грам :) , колкото да си моднем Applebred-ите.Смятам , че 3 лева е символична ценa и няма смисъл да взима цяло шишенце , при условие , че ще ползва по малко от грам?!

Link to comment
Share on other sites

И как ги оправи нагревателите ?

Ами не съм ги оправил все още. В бриколажа има нещо такова но ....... 30 лв. и то за няколко грама. Ако има навити да направим партия за покупка на такъв лак - насреща съм.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...