Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Lucky Luciano said:

Е, ти да беше казал, че ще ходиш в Метро...

 

Ходих и го подминах - казах. Бях в Кауфланд.

Между другото имаме последна опция за пастърма парти идните 2 до 3 дни. След това пастърма няма да има. В момента жуля с последното вино, т.е. ти ще носиш виното на партито :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=7H498Ozigjc

Много добро мнение. Днеска пак глупости говори мутрата.

Не мога да не го цитирам:

 

Quote

"Зимният туризъм около 15 март приключва. Те големите пари в туризма вече са ги взели. Помните ли големите пари за куверти по Коледа и Нова година? Сиреч, че мазнинка имат. За летния туризъм - имаме време да мислим със съсловията. Един по един браншовете дават заявки".

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, netrootbg said:

Днеска пак глупости говори мутрата.

 

 

Те се надпреварват кой по-големи глупости да говори... Но така е като са неграмотни. Не може друго да очакваме. Взеха и ракии да пият - там са силни. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

 

Те се надпреварват кой по-големи глупости да говори... Но така е като са неграмотни. Не може друго да очакваме. Взеха и ракии да пият - там са силни. 

Да де ама много специалисти говорят за безпрецедентна икономическа криза. Говорят за доста пъти по - голяма от тази през 2008-ма. Как тези олигофрени ще прекарат държавата не ми е ясно. До преди години поне имаше още някакви хора по разни места с опит. Вече всички са калинки.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, netrootbg said:

Да де ама много специалисти говорят за безпрецедентна икономическа криза. Говорят за доста пъти по - голяма от тази през 2008-ма. Как тези олигофрени ще прекарат държавата не ми е ясно. До преди години поне имаше още някакви хора по разни места с опит. Вече всички са калинки.

 

Даже и калинки не са, а кризата си идва, щеше и без вирОс да си дойде, защото в сегашния модел цикълът е заложен. И той е обикновено на 10 години. И да - тоя път ще е още по-страшно, защото балонът е още по-раздут. С тия глупости които се вършат всеки път ще е по-ужасно. А може да дойде и фаталния момент, тъй като дебили има навсякъде.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:

 

Даже и калинки не са, а кризата си идва, щеше и без вирОс да си дойде, защото в сегашния модел цикълът е заложен. И той е обикновено на 10 години. И да - тоя път ще е още по-страшно, защото балонът е още по-раздут. С тия глупости които се вършат всеки път ще е по-ужасно. А може да дойде и фаталния момент, тъй като дебили има навсякъде.  

Тука съм съгласен. Чакаше се от доста време. Отделно миналата година имаше нереален ръст на борсите. Сега обаче с вируса ще се усили с много ефекта. Поне може би ще ускори краят на мутрата. Вече е късно да подава оставка. Докато се справят с вируса пък вече ще е осрал и каквото имаше като икономика. За съжаление всичко ще е на гърба на хората.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, netrootbg said:

Тука съм съгласен. Чакаше се от доста време. Отделно миналата година имаше нереален ръст на борсите. Сега обаче с вируса ще се усили с много ефекта. Поне може би ще ускори краят на мутрата. Вече е късно да подава оставка. Докато се справят с вируса пък вече ще е осрал и каквото имаше като икономика. За съжаление всичко ще е на гърба на хората.

 

Както винаги... А тиквата ми е последния проблем. Той е толкова дребна гнида спрямо това, което може да стане, че няма накъде... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Walter White said:

Баба Кури ли предпочитате в момента :FU:

Не. Макар, че то едва ли може по - зле от мутрата. Има шанс да може да се оправи по - добре. От друга страна с тия предложения за фиксиране на цените... И мъжа и в лукойл...

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна какво правят в Турция и колко гнило е всичко тук.

В Турция от 2 дни е ЗАБРАНЕНО на всички над 65 години да напускат домовете си!

В рамките на 24 часа, ВСИЧКИ над 65 години са снабдени с паник бутони, като тези бутони са с обратна връзка, тоест микрофон и говорител. Когато го натиснеш можеш: Да съобщиш за здравословен проблем, нужда от лекар и т.н., да си поръчаш каквато искаш храна, да поговориш с някого, ако си притеснен или да поискаш ДА ДОЙДАТ ДА ПОЧИСТЯТ У ВАС... Всичко това се извършва от полиция/жандарма/пожарна - който е на разположение в тоя момент...

Толкова за "мерките" на капутите тук... Толкова... Жалка картинка сме. В момента чакат възрастните да измрат като кучета, ще се оправдаят с това и онова, ще окрадат каквото има, след което ще метнат оставки и ще кажат - няма пари, щото COVID19 взе всичко.

 

В Гърция - по 800 евро на работещ на месец, ток минус 30% за неопределено време, като е напълно забранено да се изключва поради неплащане и куп облекчения, като пак възрастните се обслужват по домовете...

 

Тук едни се лендзат по два пъти на ден, как майките и бащите ни това и онова... Ми да направя нещо, то по телевизията лесно... Мухльовци!

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми се обадиха от ЕВН за тока... В смисъл щото съм го пропуснал в периода на изолация. Ама не ме пита дебилът как съм що съм, а направо нали за парите... Верно че е служебния, но нима има разлика освен в цифрите? 

Link to comment
Share on other sites

Преди години съм си размишлявал дали 2 или 4 месеца са нужни на държавата тотално, ама тотално-тотално да рухне, ако клетия българин от А до Я спре да си плаща за абсолютно всичко, що е комунална услуга, що е данък, що е застраховка, що в винетка, абе, абсолютно всичко. И май отговора се крие по средата - 2 месеца и сме загинали, така както динозаврите... пълен апокалипсис

Link to comment
Share on other sites

Just now, vinyl_master said:

Преди години съм си размишлявал, дали 2 или 4 месеца са нужни, държавата тотално, ама тотално-тотално да рухне, ако клетия българин от А до Я спре да си плаща за абсолютно всичко, що е комунална услуга, що е данък, що е застраховка, що в винетка, абе, абсолютно всичко. И май отговора се крие по средата - 2 месеца и сме загинали, така както динозаврите...


Няма нужда от рушене, то и без това не остана. Даже и за по-малко от 4 дни сганта може да бъде изрината ако се обедини народа, но това е утопия като комунизъма... 

Link to comment
Share on other sites

Гърците, дори намалят ддс за туризма и транспорта, намаляват и авансовия данък с 50%. 

Нашите тука, тепърва ще "мислят" за летния сезон. Не че им се отдава де. 

Колкото и да е дебелокож народа, смятам, че този път ще прелее чашата. 

Одеве им гледах брифинги, оставям настрани това, че тиквата пак се подигра с "мисирките" без никаква тяхна реакция. Ама Горанов, чак се скара и се разсърди когато му намекнаха, че мерките няма да помогнат с нищо предстоящата рецесия. 

Безлихвени заеми, те вместо да се опитат да намалят тази тежест при хората, защото не малко хора са със заеми, те им предлагат да изтеглят още един. 

Що, за глупост??!? 

Link to comment
Share on other sites

В цял свят има извънредно положение, само българинът си мисли, че нещо го пързалят.

Link to comment
Share on other sites

Защото ГО пързалят! По цял свят има мерки за бедните и възрастните, само тук се ебават с всички... Какво ми обясняваш. Българинът го ебават и продължават да го ебават. Ебавали са го преди 1944, ебавали са го после 45 години и сега ебаването продължава с пълна сила... Ся се сещам за оная приказка, която явно се приема от раята - ебан нещастен няма...

Днес как не чух един да възроптае, че вече могат ченгетата да следят всичко - трафик, разговори, геометрични данни? При това напълно безразборно. И като тая лудост мине, нали се сещате, че удобно ще забравят да го отменят това... Пак ше се купуват карти и телефони на други хора, натам отиват нещата... Щот' тук обичат да слушкат, ама ше чуят дедовия...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Не бе, просто едни искат комунистите да дойдат на власт, други дават за пример мангало-ориенталски държави на югоизток от нас...

Изобщо тук са се събрали една камара специалисти/разбирачи, всеки преживял по 5-6 пандемии в живота си, които много добре знаят какво става и какво точно трябва да се направи.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Walter White said:

Баба Кури ли предпочитате в момента :FU:

Що? Да не би да стане по лошо от сега?

1 hour ago, Mobi said:

В цял свят има извънредно положение, само българинът си мисли, че нещо го пързалят.

"Българинът" се справя много по добре в извънредното положение от по голямата част от белия свят. Имам сестра директор на университет в Далас и балдъза лекар в Лондон, тъй че, вярвай ми. А такива генерализации като "българина" направо ми бъркат в дебелото черво.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...