Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

49 minutes ago, Godfather said:

Днес правих първия писмен изпит на студентите си. Някои се опитваха да правят тарикатлъци без да знаят с кого си имат работа. Голям майтап, последния писък на модата в шмекеруването - smartwatch. :lol::rofl:

А има ли от къде да се гледат лекциите? Ще ми е интересно да ги изгледам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, netrootbg said:

А има ли от къде да се гледат лекциите? Ще ми е интересно да ги изгледам.

За съжаление на този етап нямам време и възможност да направя цялото съдържание достъпно онлайн. Имам идеи за по-нататък да измисля някакво автоматично заснемане и да кача клиповете в тубата ама не знам точно кога ще успея да сколасам. :lol:

 

15 hours ago, Dunc said:

Тва не е много последън писък. Аз съм ползвал такъв преди няколко години :lol:

Е, аз съм "професор-новобранец" и това ми е първия сблъсък с тия студентски "иновации". :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Замунда са си махнали от известно време броя на сийдърите за всеки торент и така не може да разбереш кой торент да свалиш. Малко е тъпо това... защо са го направили?

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

И без това тая цифра не отчита хората, които са свалили с магнитен линк, а повечето вече са такива. Закво ги направиха тия магнити всички, да им се неначуди човек. И без това беше трудно да се намери старо (1 година) съдържание. Сега е още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, w00x said:

И без това тая цифра не отчита хората, които са свалили с магнитен линк, а повечето вече са такива. Закво ги направиха тия магнити всички, да им се неначуди човек. И без това беше трудно да се намери старо (1 година) съдържание. Сега е още по-зле.

Защото ги гонеха заради самият .torrent файл. Уж чрез него разпространявали крадено съдържание. Сега като е линк само и не могат да ги тормозят. Иначе проблемът със старото съдържание е факт. Но то това си е при самата система с торентите. Не е като да стои на сървър и да можеш да го изтеглиш по всяко време.

Link to comment
Share on other sites

Днес с мен се свърза наш съфорумец, който бе силно впечатлен от случайната си находка... На мен тя ми подейства като активна граната, пусната в гащите ми... След първоначалния тотален шок почнах да изкарвам бира през носа от смях, като още не мога да се отърся от светкавицата, която ме тресна... 

ВНИМАНИЕ! Преди да отворите линка бъдете сигурни, че сте поне седнали и нямате храна или напитка в устата. 

Аз все още продължавам да се чувствам като праснат с мокър парцал... 

АНГЕЛЕ! КАКВО ПРАВИШ, АНГЕЛЕ!?!?!

:blink::wtf::blink:
 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, RaptoR said:

Днес с мен се свърза наш съфорумец, който бе силно впечатлен от случайната си находка... На мен тя ми подейства като активна граната, пусната в гащите ми... След първоначалния тотален шок почнах да изкарвам бира през носа от смях, като още не мога да се отърся от светкавицата, която ме тресна... 

ВНИМАНИЕ! Преди да отворите линка бъдете сигурни, че сте поне седнали и нямате храна или напитка в устата. 

Аз все още продължавам да се чувствам като праснат с мокър парцал... 

АНГЕЛЕ! КАКВО ПРАВИШ, АНГЕЛЕ!?!?!

:blink::wtf::blink:
 

Woox-а е пич. Записал се е за да ги пори като риби...ама не са го аресали. :)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, charmock said:

Woox-а е пич. Записал се е за да ги пори като риби...ама не са го аресали. :)

А като вдигне левел щеше и да стане като сър Стенли Ройс :punk :bowdown::lol:.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, netrootbg said:

А като вдигне левел щеше и да стане като сър Стенли Ройс :punk :bowdown::lol:.

 

Ванка, това трябваше да го гугълна, за да вдена за кво иде реч... Трябва ли и за тебе да се притесняваме :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

 

Ванка, това трябваше да го гугълна, за да вдена за кво иде реч... Трябва ли и за тебе да се притесняваме :laughing1:

Искаш да кажеш, че не знаеш кой беше тексаският каубой от Габрово? По - скоро за теб трябва да се притесняваме ;).

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Абсолютно и най-откровено заявявам, че никакво понятие нямах кой е този. И се гордея с това... 

ужасТ, много си изостанал.

 

Сега ще кажеш и че това не си гледал:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не съм определено - такива помии ги подминавам, единствено си позволявам в-к Уикенд в кенефа за раздвижване на перисталтиката. 

Утре ще видя какво толкова съм изпуснал, че сега съм утрепан... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AssassiN said:

Благодаря ви!

Днес ми оправихте деня... :rofl:

 

Как?

 

---------------

 

Епа записах се за участие и ме докараха до последния етап, ама не ме избраха. :(
Какво ми се подигравате ся?

 

Аз ако исках да се крия щях да си сменя ника. :D Не случайно не написах нищо тук. Щото ви знам кви сте. :D

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

 

Аз лично не ти се подигравам, но много ти се чудя. Не мога да си обясня как ще се запишеш в такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми беше. Исках да си създам някаква емоция.

 

И мога да ти кажа, че щяха да ме изберат ако бях от София. Просто аз им казах на последния кастинг, че е абсурд да се преместя там за 5-те седмици на предаването и няма как да работя от разстояние.

Link to comment
Share on other sites

Просто не ми се мисли какво ще стане Галин като види това... Предполагам ще избухне като супернова :laughing1:

Ангеле, заеби кастинга, тва ще го преглътнем, ама бгмама??!?!?!? Обясняваш се като първата любовница на дебилите от бгмама? Това е вече твърде тежък удар... 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

 

Как?

 

 

Като те намерих случайно в линк от bg-mamma, мамин златен...

Нали сме приятели, ходим по барове, не исках да те изтипосам, ама тоя подлец Виден не се сдържа...

 

Иначе, аз те разбирам. Предполагам те поблазни не идеята да си намериш жена, а по-скоро после да се разходиш по сутрешните блокове, да си покажеш чорапите, пък и сума ти потки може да онодиш покрай тая история...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, AssassiN said:

Като те намерих случайно в линк от bg-mamma, мамин златен...

Нали сме приятели, ходим по барове, не исках да те изтипосам, ама тоя подлец Виден не се сдържа...

 

Иначе, аз те разбирам. Предполагам те поблазни не идеята да си намериш жена, а по-скоро после да се разходиш по сутрешните блокове, да си покажеш чорапите, пък и сума ти потки може да онодиш покрай тая история...

 

Виден е ясен. Хем нямаше да пише вече, хем бърза да порти. :D

Ами трябва да призная, че ако трябва да ги приоритизирам:

 

1. Беше за експериментът

2. Беше за споменатото от теб

3. Беше за жената

 

На мен ми беше ясно, че шансът да намерят жена е много труден. Аз го гледах като “Гаджета от пръв поглед” това предаване. Все пак съм реалист. :)

 

3 hours ago, RaptoR said:

Просто не ми се мисли какво ще стане Галин като види това... Предполагам ще избухне като супернова :laughing1:

Ангеле, заеби кастинга, тва ще го преглътнем, ама бгмама??!?!?!? Обясняваш се като първата любовница на дебилите от бгмама? Това е вече твърде тежък удар... 

 

И кво ѝ е на бг-мама? Жените си обсъждат предаването без предразсъдъци. И аз си обсъдам редом с тях. :D Assassin-a няма ли да го питаш какво е правел там, че да ме намери? :D

 

Пък и виж как се жегнаха като им казах, че имам вътрешна информация.

Тва са хора с много свободно време и желание. Ровят профили на участници, търсят статуси, нама празно. :D

Все едно на теб в момента не ти се обяснявам и то без смисъл. :)

Link to comment
Share on other sites

Не ме дърпай сега и мене.... Аз търсех инфо за тая русата кифла по име и фамилия в google и ми излезе линк от bg-mamma. Imagine my surprise, когато второто мнение беше на този толкова разпространен ник w00x, мъж от Пловдив. Хубаво, че не пиех бира...

 

Иначе и аз имам регистрация, ама за 5 години имам 10 поста... ;) На моя профил пише Новак, на твоя - Ентусиаст! :rofl:

 

Както и да е, аз наистина те разбирам, и аз съм се забавлявал с идеята... Мани ги тея застаряващи еснафи!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...