Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Just now, RaptoR said:

Това е автентичната бележка, която съм оставил на жената снощи към 4 сутринта преди да си легна върху чашата на Петко... РЕВА>..... 

LGZMNu1.jpg

Няма друг такъв мисир! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, w00x said:

Спри да пиеш. :D


И да почна да слушам Джена ако искаш - трябва да си режа вените по дължина или да си купувам шарени чорапи :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Каквото искаш слушай, просто спри да пиеш. :D


Спирам, когато е необходимо. През останалото време се забавляваме. И това ли трябва да ти обяснявам или се опитваш да се грижиш за здравето ми? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

На него хептен не бих дал да го попипа, макар това да е дефиниция като лаф в такива случаи. :ninja:

Видене, ти си гей! Приеми го и живей в мир със себе си.

 

П.п. Ако се бориш със себе си, жена ми може да ти помогне с консултации и съвети.  :)

Link to comment
Share on other sites

Ем... да, и аз бавно се превръщам в орк. Косми растат навсякъде, косата избуява, ставам с годините все по-кисел... Особено и откакто сложих ония пръстен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antares said:

... бавно се превръщам в орк.
... Особено и откакто сложих ония пръстен :lol:

 

Не смесваш ли нещата? :laughing1:

 

On 8/5/2014 at 7:50 PM, djadomraz said:

Фродо е добър прякор за приятел, който не може да видиш след като е сложил пръстен...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antares said:

Ем... да, и аз бавно се превръщам в орк. Косми растат навсякъде, косата избуява, ставам с годините все по-кисел... Особено и откакто сложих ония пръстен :lol:


А кой те би по главата да го слагаш оня пръстен? :laughing1:
Аз живея отлично без него откъм 2007 + две деца...  

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Antares said:

Ем... да, и аз бавно се превръщам в орк. Косми растат навсякъде, косата избуява, ставам с годините все по-кисел... Особено и откакто сложих ония пръстен :lol:

Тя случайно ще те прочете жена ти. Нали е и тя с регистрация тук..... Тогава ще видиш ти един Апокалипсис сега, в Мордор...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mockingbird said:

Е това вече звучи интересно... Апокалипсис в Мордор... Дори не искам да си го представям.... :lol:

Като добавиш и факта, че става въпрос за мисирски апокалипсис и картинката направо е достойна за филм на Тарантино. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Тарантино ако ги омеси, ще седят и ще си водят един и същи познат циничен разговор в продължение на 3 часа, а накрая ще се изпозастрелят всичките.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие се ебавате. Ама за една жена не съществува проблем или драма, ....които да не може да създаде... И то умеят такива да ги създават, че творенията на Тарантино пред техните, седят леко като поредният епизод на Телетъбис.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Абе вие се ебавате. Ама за една жена не съществува проблем или драма, ....които да не може да създаде... И то умеят такива да ги създават, че творенията на Тарантино пред техните, седят леко като поредният епизод на Телетъбис.

Когато си прав, прав си, независимо дали си седнал или легнал! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Днеска се изненадах неприятно и предполагам, че ще ме изненадат още по-неприятно :)

Ходих до магазина на Родопея на околовръстното и малко след магазина им имаше автомобил на айляците от БГТол. Викам си тез пък какво снимат тука. Знак за винетка там не съм виждал и преди малко проверих, предполагам, че картата на Гугъл е актуална. След табелата Д12 за край на населено място няма знак за винетка. На излизане от кръговото надясно в по Околовръстното също няма такъв знак. Оказа се, че знакът за винетка е точно на края на пътя при влизането в кръговото?!  Гледайки на ляво за идващи автомобили, съм го пропуснал, а и не предполагах, че за Околовръстното е необходимо да имаш винетка.

В същото време, според решение на Министерски съвет - http://www.api.bg/files/8013/6854/9750/APi-Putishta-vinetki.pdf

В забележка най-отдолу е записано " Забележка. Такса за ползване на пътна инфраструктура (винетна такса) не се заплаща за всички участъци от републиканските пътища, попадащи в границите на урбанизираните територии, трайно обозначени със знаци Д11 и Д12, а също така за обходните и околовръстните пътища. ". Аз реално излизам на околовръстното от кръговото след Митницата и влизам обратно към града на следващата отбивка, за Овощарския институт.

Някой попадал ли е в подобна ситуация :).

vinetka.jpg

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Цитирал си старо решение.

Бяхме го коментирали тук и тук.

 

В новото РЕШЕНИЕ №959/31.12.2018 са го направили така:

Quote

Такса за ползване на пътна инфраструктура (винетна такса) не се заплаща за участъците от републиканските пътища, попадащи в границите на населените места, трайно обозначени със знаци Д11 и Д12, а също така за обходните и околовръстните пътища, попадащи в границите на населените места.

 

т.е. понеже околовръстното е след табелата за края на града, от 8 януари 2019-а, когато е публикувано Решението, винетката за околовръстното е задължителна.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...