Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Lucky Luciano said:

Хахахаха, кат' ти ритна два шамара, ш'са умориш да падаш:grin:


Аз точно се радвам, че се разкара от ефира тоя дебил селски в негова си кочина и ти ще ми го гледаш - нЕма'се разбЕреме :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Ако беше ясно, че се бъзикаш, никой нямаше да тръгне да ти обяснява как не си прав.


Ами че те и другите се бъзикаха... Ангеле - МНОГО си зле, МНОГО!

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Lucky Luciano said:

Едно вярно нещо каза поне, че не може да си представи по-голяма загуба за българското кино, театър и култура, от Стефан Данаилов, което е самата истина. И както ми се издигна в очите за малко, точно минута след това каза за пичовското държание...

 

Повече от Невена Коканова, Апостол Карамитев,  Георги Парцалев, Стоянка Мутафова, Тодор Колев, Георги Калоянчев. 

Link to comment
Share on other sites

Първо Стоянка е още жива, второ от гореизброените, мога да сравня до някъде с Тодор Колев. Категорично е по-голям от другите изброени, светла им памет и на тях, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Точно в такъв момент не е редно да правим сравнения. Никак не е редно. И все пак Невена, Апостол, Георги Георгиев Гец, Цветана Манева, Иван Шопов и други са много по-висока класа. Едва ли е нужно обаче да правим такива съпоставки.    

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

А, ти знаеше, че и другите се бъзикаха? :D :D :D :D

Абе ти можеш ли да спреш някога? :D :D :D


Не съществува начин да спра като ми дрънкат тъпотии отсреща. За N-ти път мога да кажа - чети, па мисли... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, w00x said:

Ама ти в него ли живееш? Че ти си повече мой съсед, отколкото на Виден.. :)

Голямо изкошение е там. От другата страна на надлеза пък живее Иво(karaman). Как да не минеш покрай тях с пълна газ.

Link to comment
Share on other sites

К'вато и мизерия да направиш - нито ще си първия, нито ще си последния. Цялото стадо тук е под всякаква критика, тъй че една дебилна постъпка в повече или по-малко няма да направи сериозно впечатление.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, netrootbg said:

Триногата снима напред. На мотора, номера е отзад ;).

 

Затова аз ако бех на Пешо, вместо да си дава парите за MSI (дълго ще го помня тва дървено дъно, понеже силно любя и мразя), можеше да вложи една прилична сума в една хубава въздушна пушка с оптика от ето този тип:

2799b480b063131658f3d8e2d55b5e4e_big.jpg

Така особено летните вечери на терасата ще се превърнат в едно изключително приятно и разтоварващо забавление от ето този тип:
 

 

Link to comment
Share on other sites

Мислил съм го, но нямам добра видимост към булеварда и не мога да ги видя достатъчно рано. А и терасата ми е ниско и ще съм прекалено видим откъм улицата. Аз и за кварталните котки мислих варианта с въздушната пушка, ама предпочитам методи, които да не нараняват и убиват. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antares said:

Мислил съм го, но нямам добра видимост към булеварда и не мога да ги видя достатъчно рано. А и терасата ми е ниско и ще съм прекалено видим откъм улицата. Аз и за кварталните котки мислих варианта с въздушната пушка, ама предпочитам методи, които да не нараняват и убиват. 


Чакай сега да се разбереме! За хора може, за животни - НЕ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А1 май развиват сериозно мрежата си...От половин година поне на места преди със слабо покритие имат вече стабилно 4G,а в нас на закрито :

Screenshot-20191215-123423-Speedtest.jpg

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Just now, HEMO said:

А1 май развиват сериозно мрежата си...От половин година поне на места преди със слабо покритие имат вече стабилно 4G,а в нас на закрито :

Screenshot-20191215-123423-Speedtest.jpg

 

Развиват ДЕДОВИЯ. Уж смениха всички клетку с хуйвей и не знам си какво - загубата на обхват е повсеместна. Хайде да кажем в асансьора и гаража добре, макар да съм в центъра, ама горе на вилата - заона Храбрино-Извор сякаш умишлено няма нормален обхват. Подобни парчета има на много места в страната и мисля всичко е свързано с тъпото 4G, апаратите се побъркват да се прехвърлят от 4 на 3 на Е на Н+, на Н и майната им там тъпотии и връзките се губят. У дома на 9-ти последен етаж посред идеалния център като ходя из апартамента на места обхвата ми се губи! Да им пикая на развитието! Последната година толкова черни точки са събрали ,че отговорникът ми се страхува да вдигне като му звъня. Отделно че до офис не смее да ме разкарва и ми идва на крака вкъщи. По принцип винаги му казвам, че не той е виновен, ама някак си все той го отнася... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...