Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Just now, mIRCata said:

Наблюденията върху тъщата и тъста водят до други заключения.

Ми... Добре...

При следващите щамове, щото тепърва ще се множат, пак кажи до какви заключения водят наблюденията ти.

Нали се сещаш, че тази настинка няма да спре да се множи и видоизменя?

За Куш грибито да напомням ли? Оная паника дето беше настанала, помниш ли я? Или си много малък и нямаш ясни спомени?

А какво се оказа в последствие, въпреки, че още тогава се пробваха с този експеримент, дето да направят цялото човечество на маймунско стадо?

 

П.п. Няма да ти казвам и ще те оставя да се измъчиш с гугъл-а.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз вече не вярвам много на писаници и прочие, защото лично се убедих в някой работи. Хората, които се заразихме от градината на детето вече 14+ дни нямат оправяне, 8-9 дни температура 38-39 и няма сваляне, пневмонии и прочие. Ние "чипираните" бяхме 3 дни зле и после бяхме сравнително добре. На 10-тия ден бяхме забравили, че сме били болни.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, kotora said:

Значи децата си се заразяват и предават яко вируса ? 


Не - децата само разнасят вируса. Така и не го разбраха това кухите, тъпи тикви - първо спираш децата и след това всички останали. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mIRCata said:

как го разнасят без да се заразяват? По-скоро не го карат или е без симптомно.


Ти за преносители не си ли чувал бе? Разнасят без да боледуват. Но за съжаление новите версии почнаха да засягат и деца както се вижда. 

Link to comment
Share on other sites

За мен по-скоро го карат безсимптомно или с леки симптоми. Дъщеря ми дигна еднократно 37 градуса температура, сама си я свали и толкова. Ако нямаше болни в градината нямаше и да разберем от какво е било.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jozo said:

За мен по-скоро го карат безсимптомно или с леки симптоми. Дъщеря ми дигна еднократно 37 градуса температура, сама си я свали и толкова. Ако нямаше болни в градината нямаше и да разберем от какво е било.


Моите абсолютно нищо не са показали по никакъв начин. За сметка на това добре знаем, че те са го донесли неволно вкъщи миналия октомври. Да се обърне внимание - няма и месец след като ..... тръгнаха на училище и градина. Простичко и ясничко.  

Link to comment
Share on other sites

Все пак има различни шамове. Всички деца от градината с Ковид дигаха температура, даже едното 39 градуса. Говоря за 7-8 деца, не 1-2. Отделно едната госпожа, мед. сестра и всички родители покрай децата ни....

Link to comment
Share on other sites

И моите подобно, 37, макс 38 градуса за 2-3 дни. Лошото е, че след 2 месеца ги хвана някъв друг вирус и ги приеха лятото в болница. 
 

Link to comment
Share on other sites

Мама им и боклуци.

Защо преди ваксинация срещу тази простотия не се правят тестове за антитела!?

Щях да пукна от скапаната ваксина. Такава треска не съм имал от както се помня. Докторчето вчера ми вика - Ми ти явно си имал много антитела, та за това си направил такава реакция. А аз явно съм го карал отново в последните месеци, само дето изобщо не съм го усетил, освен като леко неразположение.

Та съвета ми е, преди да се дупчите да си направите тест и чак тогава иглата..

 

П.п. Ваксината ми е Янсен.

Link to comment
Share on other sites

Глупости са това за антителата. И аз имах много преди да си сложа ваксината. Никакви проблеми нямах с нея. При всеки протича различни. Близки мои хора бяха като теб без да са го карали и без антитела. Относително е.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Мама им и боклуци.

Защо преди ваксинация срещу тази простотия не се правят тестове за антитела!?

Щях да пукна от скапаната ваксина. Такава треска не съм имал от както се помня. Докторчето вчера ми вика - Ми ти явно си имал много антитела, та за това си направил такава реакция. А аз явно съм го карал отново в последните месеци, само дето изобщо не съм го усетил, освен като леко неразположение.

Та съвета ми е, преди да се дупчите да си направите тест и чак тогава иглата..

 

П.п. Ваксината ми е Янсен.

 

Ам, да си беше сложил от модерните ваксини.

Аз също имах треска вечерта след втората доза от Модерна.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Мама им и боклуци.

Защо преди ваксинация срещу тази простотия не се правят тестове за антитела!?

Щях да пукна от скапаната ваксина. Такава треска не съм имал от както се помня. Докторчето вчера ми вика - Ми ти явно си имал много антитела, та за това си направил такава реакция. А аз явно съм го карал отново в последните месеци, само дето изобщо не съм го усетил, освен като леко неразположение.

Та съвета ми е, преди да се дупчите да си направите тест и чак тогава иглата..

 

П.п. Ваксината ми е Янсен.

При мен беше същата история. Доктора рече, че такива сето са го изкарали приемат ваксината по тежко, най-вероятно заради антителата. Аз си сложих модерна.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

Мама им и боклуци.

Защо преди ваксинация срещу тази простотия не се правят тестове за антитела!?

Щях да пукна от скапаната ваксина. Такава треска не съм имал от както се помня. Докторчето вчера ми вика - Ми ти явно си имал много антитела, та за това си направил такава реакция. А аз явно съм го карал отново в последните месеци, само дето изобщо не съм го усетил, освен като леко неразположение.

Та съвета ми е, преди да се дупчите да си направите тест и чак тогава иглата..

 

П.п. Ваксината ми е Янсен.


Ся нали имаш сертификат, нидей рива! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Ся нали имаш сертификат, нидей рива! :laughing1:

Да... Вече мога да си пазарувам резервни части поне.... В смисъл, точно, когато ми трябват и без да ги чакам от онлайнът...

Link to comment
Share on other sites

Такива оплаквания имат основно хората с векторна ваксина, без значение дали са карали или не. Имам познати с Астра Зенека, които казват, че са щяли да пукнат, 4-5 дни приковани на легло, температури и прочие. Сега имам познати карали или не и с Янсен подобно положение.

 

Иначе ние от Пфайзера единствено първия ден много ни боля ръката. Както казах на доктора, все едно ни я режат. На втора игла ми нямаше нищо, хем там ме плашеха, че се понася по-зле.

 

П.П. Майка ми и баща ми с Астрата, все едно им бяха били физиологичен разтвор, не разбраха какво се случва. Ама все пак те са на възраст, по-кофти усещат по-младите.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, RaptoR said:


Някой да разархивира темата за тоалетната хартия!!!!!!!

И за сапуна за топки.

Или да подхванем темата с бръсненето. Обикновено Гадин издъмпва бангедуп и ротен в такива моменти :lol:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Antares said:

И за сапуна за топки.

Или да подхванем темата с бръсненето. Обикновено Гадин издъмпва бангедуп и ротен в такива моменти :lol:

Цъ!

Най-обикновена туба. ;)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Абе момче, не ме интересува на какъв клапан си попаднал в Чехия. И не ме интересува индивидуалната ти ситуация. Инсталирай 30-40 бойлера, поддържай 5 твои постоянно в различни условия и тогава може да ми говориш. Когато заявявам нещо твърдо го правя само и единствено заради сериозния опит, който имам извън копченатискането. А той е МНОГО сериозен. И както бях припомнил в случая с теча на Виктор, който в първия пост му казах от какво е - за някои работи като говоря си водете записки. И както е казал големият Галин - ако ме слушате, може да се събудите утре малко по-умни. Изборът е ваш.  

 

Hysterical Laughs GIFs | Tenor

 

 

Минава ми през главата, че Мисира отново надмина собствената си мисирщина. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...