Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

1 minute ago, w00x said:

Коментарът е излишен..


Абе хич да не почваме, мили мой... Влез в произволна фб група и гледай сеир... Или по-популярните страници. Кретенията е повсеместна. Втрещявам се какви тъпотии чета и то това са над 80% от коментарите. Някакъв ужас е просто! И полудявам и бягам, защото като ги застъпя да ги псувам ми дават директно по 30 дена.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, w00x said:

Гледам ги. Под публикациите на министерството на здравеопазването са най-големите дебили.


Остави простотията, неграмотността и некадърността, ами тия малоумници сега се изживяват като символи на свободата! Репресирани и преследвани бунтари и революционери! Чиста проба дебили!!!

Link to comment
Share on other sites

Усещате ли как нежно насъскват хората едни срещу други,а кражбите и далаверите на тиквената шайка лееко минават на заден план?

И къде изчезна придворния шут Мангъров,дето щеше да лекува с чайчета и супички?

Link to comment
Share on other sites

Това разделение винаги го е имало за щяло и нещяло. Хората сами си го създават и никой не им е виновен. Описано е още от Макиавели. Цезар дори.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, HEMO said:

Усещате ли как нежно насъскват хората едни срещу други,а кражбите и далаверите на тиквената шайка лееко минават на заден план?

И къде изчезна придворния шут Мангъров,дето щеше да лекува с чайчета и супички?

Той си лекува, взима по 150лв на преглед ;) 

 

И в крайна сметка кво има в тая ваксина, че всички толкова ги е страх да се боднат ? Имало алуминий, оо ама то и във ваксините против Хепатит има Алуминий. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Графен имало.

И не било ясно след 5-10 години какво ще ти се случи.

И подписваш съгласие, с което ги освобождаваш от отговорност. (като при всеки едни продукт или лекарство по света)

Това са май "проблемите", които се повтарят като развалена лента.
Ако не са тези, ще измислят други, съответно.
Човек може да си измисли 1000 оправдания, за да не направи нещо.

Link to comment
Share on other sites

Взе да ми писва от онлайн магазини на "компютърни" и "IT" фирми.
Непрекъснато попадам на сайтове пълни с артикули, за които пише "в наличност", а после се оказва, че "Ми... май вчера или оня ден колежката продаде последната бройка и сме пропуснали да го отбележим". 
Последният случай е типичен пример: поръчвам от сайт, получавам на мейла потвърждение, след малко още един имейл с информация, че поръчката ми се обработва, а на следващия ден обаждане, с традиционното "Нещо се е объркало, а това го очакваме в края на следващия месец." :censored2::censored2::censored2:
Толкова ли им е трудно точно на такъв тип фирми да си обвържат електронните магазини със складовите наличности.

Професионалисти!!!:sick

Link to comment
Share on other sites

Нямал съм такъв опит с компютърни фирми, но имах същия опит със сайт за авточасти миналата седмица.
Поръчвам един датчик. Обаждат ми се след 20 минути "Ами, този датчик го няма. Имаме друг на "намсиква" марка." Казвам "Този ми трябва на Бош". Не, този отдавна вече не се произвежда.

Ами като "не се произвежда" защо изобщо фигурира в списъка с артикули?! Още е там датчика.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие тук си пейте дитирамбите и анатемосвайте инакомислещите. Обаче максимум след осем месеца ще започнете да усещате с гъзовете си обратния ефект от инак така мъдрото решение за тези зелени сертификати. И както винаги, дяволът се крие в дребните детайли.

За сега ще си затрая и ще ви гледам сеира, когато започнете да псувате, кълнете и да обвинявате Путин, китайците и намсикойси, извън самите вас. А светът отвъд монитора и копчетата е едно много шарено място и с далеч по-сложна синергетика, дори и от най-скапаните кодчета. Само да ви открехна, че още това лято се усетиха определени ефекти, а ситуацията беше далеч по-либерална.

Link to comment
Share on other sites

...да се влага повечко разум в подобни решения, вместо да се действа първосигнално. Примерно.

Имам и още, ама са прекалено далечни и трудни за разбиране от хора, дето бачкат по пантофи.

 

П.п. И въпреки искрената ми ненавист спрямо кебапчиите и шкембеджиите, ще подкрепя и физически всеки един техен протест. Дори и бегла представа си нямаш какво е в момента положението с персонала в хотелиерския и ресторантьорски сектор. И ще става още по-зле! Само днес си говорих с трима човека, които (О, ЧУДО) работиха на по 3-4к лева, и думите им бяха - Ебал съм им майката, отивам на конвейера да бачкам, ама няма да им позволя да ме бодат. И не са празни приказки това. Миналата година 7 мои приятели се разкараха от сектора (работеха на подобни заплати) и си бачкат по фабриките (за почти на половина по-малко пари, но на 8 часов работен ден), и изобщо не мислят да се връщат към основната си професия. Щото хич не ги кефи да ги правят на маймуни, тия, дето потни вода не са пили, но пък взимат решения,касаещи цял живот работа и развитие.

Толкова от мен.

Повече няма да коментирам. Щото не ми се разправя с хора, дето не смеят да си извадят главите от задниците.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

И подписваш съгласие, с което ги освобождаваш от отговорност. (като при всеки едни продукт или лекарство по света)

Това пък от къде дойде? Мен никой нищо не ме е карал да подписвам и при двете игли, баси. А на тоя континент са далеч по-напред във вързването на гащите срещу всякакви бъдещи отговорности.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, сигурен ли си, че в купищата документи няма нещо подобно? Или да са прокарали някакъв закон/наредба, че ако се ваксинираш по подразбиране нямаш право да търсиш отговорност? Щото не само е България е така... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mockingbird said:

Кръстник, сигурен ли си, че в купищата документи няма нещо подобно? Или да са прокарали някакъв закон/наредба, че ако се ваксинираш по подразбиране нямаш право да търсиш отговорност? Щото не само е България е така... 

До купища с документи не съм се докосвал и нищо не съм подписвал. Единственият документ беше картончето, на което ти слагат печати с датата и бача на ваксината и това е. Не знам вас какво точно са ви карали да подписвате, поне някой успя ли да го прочете? За такъв "закон" ако имаше нещо такова, все щеше да се чуе. :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

Информирано съгласие, че знаеш за рисковете от ваксината.
Вероятно ЕС са го въвели, щом в Канада го няма..

Възможно е, аз затова се учудвам. Може нашите идиоти обаче да са сключили сделка с Файзър като са им обещали да покриват всички бъдещи персонални искове към компанията от държавата. Виж това ми звучи по-правдоподобно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз така и не разбрах, кво ся се правят на ущипани някои хора!? Те не видяха ли в Европа, как е положението или мислиха, че нас ще ни подмине? Там искат сертификат, ясно беше че и тук ще дойде рано или късно. Ние понеже винаги сме тарикати и си мислим, че ще "прецакаме системата" ся ревем, че не ни кефи. Ами тогава локдаун и това е, ама това не го избра правителството, а народа щото васината им пуска ъпдейти по 5Г. Аз като гледам и без ваксина получават факсове от кораба майка.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

...да се влага повечко разум в подобни решения, вместо да се действа първосигнално. Примерно.

Дай нещо разумно, не само празни приказки! То дори и това не предлагаш де.

Или напиши: "Не ми пука за 200 умрели на ден, осъждам ги на смърт за да си гледам кефа!"

Физическата си сила може да използваш за нещо по-полезно, например трупопреносвач за освобождаване на легла с кислород, 'щот и такива проблеми имаше.

Link to comment
Share on other sites

Аз се ваксинирах, но не подкрепям тези насилствени мерки. В семейството ми има 3ма души с автоимунни заболявания, които няма как да се ваксинират. 
В работата две от готвачките са също с автоимунни заболявания, едната касиерка е ваксинирана, другата, от днес е на работа, след изкаран ковид.  Заради опашките пред лабораториите и срива в his.bg нито тест можаха да си направят, а другата да си изтегли сертификат. 
А някой може ли да обясни PCR теста, що е за 72 часа, а антигенния за 48? Да не би да дава допълнителна протекция, щото е по-скъп? 

Link to comment
Share on other sites

Жена ми е онкоболна, онколозите не и дават да си сложи ваксина до като не мине пълното химиотерапично лечение, от което има още една година. И кво правим сега?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...