Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Ангелче, колкото пъти съм те видял на улицата, все е с млади момчета! Слочаенос?

 

 

 

14 hours ago, w00x said:

На какво основание продължаваш да обиждаш без провокация?

Ти някакво величие ли смяташ, че си? За какъв се взе по-точно?


 Жив мъртвец, що? Ти ли ще ми правиш диагностика? Ще се напикаеш след секунди, предупредих те 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, w00x said:

Дегенерат.


ПЕДАЛ :)

Търсех начин да ти обясня защо някой ти е казал, че си педал , няма нужда вече.
802375275928375298037  процента имаме предвид ЦЪРВУЛ. Вервай ми. 

Link to comment
Share on other sites

Викам да сОпрете каруцата и двамата, щото яко излизате от бонтона дори и на тукашния тежък вътрешнозаводски хумор!

А, Видене, ти се понасра яко! Нищо не оправдава това изпускане на нервите, пък било то и към дразнител, какъвто може понякога да бъде Ангел.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gado said:

А, Видене, ти се понасра яко! Нищо не оправдава това изпускане на нервите, пък било то и към дразнител, какъвто може понякога да бъде Ангел.

 И верно ли ТИ ще ми го кажеш това, ама ВЕРНО ЛИ?

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gado said:

Що? Пропуснах ли да го кажа?


ПропуснаАл си да си педал в тоя живот. А на това момче не му ли обяснихме, че не е толкова весело да си педал?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gado said:

Казва се амбреаж, но това не променя факта, че се понасра.

 

С голяма усмивка ще приема тоя автогол

Link to comment
Share on other sites

Ами хили си се. Ама до колкото знам, в този форум няма възможност за същинско изтриване или коригиране на постове, та аз и останалата част от тукашния плебс може и да не го виждаме скритото вече. Ама колегите ти го виждат.

 

П.п. За онова... за долния ляв педал говоря.

Ама, Чичка, недей с лошото, де.  Знаеш, че в главата съм бетер картотеката на библиотека Иван Вазов. И ако се амбицирам да си троша времето с тъпи работи, мога до бъда екзактен почти колкото Пламени, ама без да ровя в гугъла, че да линквам.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, gado said:

П.п. За онова... за долния ляв педал говоря.

Ама, Чичка, недей с лошото, де.  Знаеш, че в главата съм бетер картотеката на библиотека Иван Вазов. И ако се амбицирам да си троша времето с тъпи работи, мога до бъда екзактен почти колкото Пламени, ама без да ровя в гугъла, че да линквам.


Не бе, не е изтрито. Тук си е, в цялата си прелест.

 

1 hour ago, RaptoR said:

Както и ти признаците на долен ляв педал  - верно ли ще настъпиш ТОЛКОВА ЛОШО МОТИКАТА?

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mIRCata said:

Бая лунен патрул

Бахахаха, лунния патрул ми беше първата игра, която хакнах - с ровичкане в асемблерския код, открих клетката с "животите" и ги промених на 255. След това дифейснах графичната страница и още една камара щуротии. После я виждах така дифейсната играта на различни места, където имаше кръжоци с Правец 82. Няма да казвам преди колко години беше това. :lol::rofl:

 

 

4 hours ago, RaptoR said:

Както и ти признаците на долен ляв педал  - верно ли ще настъпиш ТОЛКОВА ЛОШО МОТИКАТА?

 

Видене, не се ли усещаш, че копаеш дъното?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Видене, не се ли усещаш, че копаеш дъното?


Мда, явно ще трябва да се наложи да потрябва и е силно нужно да блокирам Ангел - нервите ми не издържат вече. Това момче ми е олицетворение на всичко, което не би трябвало да бъдем.  
И все пак, Ангеле, извинявай. Нервите ми отдавна не са това, което бяха напоследък. 
Скривам - не изтривам - нещата от вчера и толкоз. Да ме изкараш така извън кожата ми не съм очаквал, но ето че и това се случи. 

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам едно нещо - защо се опитвате да прехвърлите на държавата отговорността, която родителите би трябвало да имат? Всички знаем колко колко добре стопанисва и ръководи държавата... каквото и да е било. Не трябва ли отглеждането и възпитаването на детето да е отговорност на родителите? Или дай да го хвърлим в детска градина/училище/университет и от там нататък да не ни дреме?
Края на 80-те съм ходил на курсове по копченатискачество в станцията на младите техници и знаете ли какво представляваше? Пускаха ни в една компютърна зала и на две-три седмици веднъж се появяваше една леля, дето ни обясняваше основи на DOS. 

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихте за сервизните и ръководствата, че се пишат много безполезни и откровенно малоумни неща, за да се избегнат съдилища, вчера гледах някво клипче относно награди за най-малоумни дела и приза на първо място гласеше: Адвокат си купил някакви премиум пури - 24 бройки и ги застраховал от пожар, следователно ги изпушил и завел щета за бавно изгорели 24 пури и с не много дълго дело, съдията отсъдил застрахователя да плати 50 хиляди долара щета и застрахователя платил, но веднага след застрахователната компания го издала на полицята за 24 палежа и следователно е бил арестуван...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antares said:

Аз не разбирам едно нещо - защо се опитвате да прехвърлите на държавата отговорността, която родителите би трябвало да имат? Всички знаем колко колко добре стопанисва и ръководи държавата... каквото и да е било. Не трябва ли отглеждането и възпитаването на детето да е отговорност на родителите? Или дай да го хвърлим в детска градина/училище/университет и от там нататък да не ни дреме?
Края на 80-те съм ходил на курсове по копченатискачество в станцията на младите техници и знаете ли какво представляваше? Пускаха ни в една компютърна зала и на две-три седмици веднъж се появяваше една леля, дето ни обясняваше основи на DOS. 


Пеше, и ти си късна поста и си сварил шкартото. Нищо не се опитваме да прехвърляме. Никога не се е налагало. Едно време в оня строй просто така си беше. Така бе организирано, така бе направено. И е от положителните неща, които бяха направени. Да, на много не им изнасяше, но имаше РЕД. Сега да не повтаряме как във всяко училище имаше сестра и зъболекар и т.н. и т.н. В момента, в който се видя как това е икономически неизгодно и законът позволи -  всичко замина. Лошото е, че повлече като лавина огромни количества.
И не - възпитанието на детето е отговорност на родителите докъмто седмата година. След това е отговорност и на обществото. Защото, мили мой, детето не е китка на балкона и не вирее само вкъщи. То израства предимно навън (при равни други условия) сред много други деца. И точно там е опасното, там, където трудно можеш да контролираш каквото и да е. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Antares said:

Аз не разбирам едно нещо - защо се опитвате да прехвърлите на държавата отговорността, която родителите би трябвало да имат? Всички знаем колко колко добре стопанисва и ръководи държавата... каквото и да е било. Не трябва ли отглеждането и възпитаването на детето да е отговорност на родителите?

 

Отглеждане и възпитание - да, но образованието е споделена отговорност.

Кой определя приоритетите в образователната политика? Кой определя стратегиите в развитието на образованието?

 

Не се ли вижда ясно каква е разликата в резултатите между политиките в образованието? Или по-скоро, когато в определен период от време такава отсъства или е съвсем мижава.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, plameni said:

Не се ли вижда ясно каква е разликата в резултатите между политиките в образованието? Или по-скоро, когато в определен период от време такава отсъства или е съвсем мижава.


Ей така си минаха едни повече от 25 години и - те ти Булка Спасов ден... Славчо чалгарят пичели! С една пета от по-малко от една трета от електоратЯ, дето предимно не може да пише правилно... 

Link to comment
Share on other sites

И вие тези резултати не ги свързвате с поколенията израснали в онзи строй ?

Те да не би да са изчезнали? Не гласуват вече ? Не са в политиката?  

А следващото поколение са чии деца ?

Гласуващите за БСП и те повечето са расли в онзи строй.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ARPAnet said:

И вие тези резултати не ги свързвате с поколенията израснали в онзи строй ?

Те да не би да са изчезнали? Не гласуват вече ? Не са в политиката?  

А следващото поколение са чии деца ?

Гласуващите за БСП и те повечето са расли в онзи строй.. 


 

 

Не изцяло, разбира се. И да - почти изчезнаха по света и НЕ ИМ СЕ ДАВА да гласуват!!!! 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, RaptoR said:

Не изцяло, разбира се. И да - почти изчезнаха по света и НЕ ИМ СЕ ДАВА да гласуват!!!! 

Да, най-старите, те изчезват лека полека

Но другите са си тук, таман приближават пенсия по-старите от тях, другите даже не са пенсионери още. 

Та на кого да отдадем заслуженото за случилото се по време на прехода? На тези които са били в училище още? Или не са били родени дори?

Само за твое инфо, тази година започват да гласуват родените през 2003-та.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ARPAnet said:

Да, най-старите, те изчезват лека полека

Но другите са си тук, таман приближават пенсия по-старите от тях, другите даже не са пенсионери още. 

Та на кого да отдадем заслуженото за случилото се по време на прехода? На тези които са били в училище още? Или не са били родени дори?

Само за твое инфо, тази година започват да гласуват родените през 2003-та.

 


Виждам, че пак не ме разбра - под изчезнали имам предвид напуснаха България. За децата на прехода говоря, както между другото и тези преди него - кат почнеш от набор 63, примерно, па стигнеш докъмто почти 90. Аз съм от много малкото, останали тук. А пенсиите от БКП дРектно минаха към Тулупа. Познай как и що. 
Каквото се случва по време на безкрайния преход, момко, все си иде поред от ДС агентурата, но ти си хем твърде малък, хем твърде далече, че да ги знаеш тия работи. Мен лично ме притеснява как са те либерастирали разните му там помияри. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

но ти си хем твърде малък

Нали осъзнаваш, че съм на 34 ? :laughing: И съм роден в края на соца, и въпреки че не съм ходил на училище по време на соца, то хванахме същите учители и система общо взето...  

1 minute ago, RaptoR said:

Мен лично ме притеснява как са те либерастирали разните му там помияри. 

Чехите не са баш либерасти ;) Повече ги влече да са като Тексас Right to Use a Weapon in Self-Defense to be Enshrined in Czech Constitution (praguemorning.cz)

3 minutes ago, RaptoR said:

Каквото се случва по време на безкрайния преход, момко, все си иде поред от ДС агентурата

Можем да кажем, че и много неща бяха проспани. Някои неща трябваше да бъдат повторени, а и винаги можехме да вземем пример и от румънците в борбата с вредители. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ARPAnet said:

Нали осъзнаваш, че съм на 34 ? :laughing: И съм роден в края на соца, и въпреки че не съм ходил на училище по време на соца, то хванахме същите учители и система общо взето...  

Чехите не са баш либерасти ;) Повече ги влече да са като Тексас Right to Use a Weapon in Self-Defense to be Enshrined in Czech Constitution (praguemorning.cz)

Можем да кажем, че и много неща бяха проспани. Някои неща трябваше да бъдат повторени, а и винаги можехме да вземем пример и от румънците в борбата с вредители. 


Нали осъзнваш, че аз съм на 45? ЧЕТИРИДЕСЕТ и пет? Винаги съм казвал, особено и на Пешо съм натъртвал, че разликите в годините през 90-те са поне х5 на тема развитие и понятие за света. 
Извини ме, но си хванал горе долу дедовия по време на соца. На възрастта на брат ми си. Общо взето тогава всичко се изпусна. И пак ще ти повторя - накрая отбиваха номера, не изпълняваха задачата! Затова вие по-малките имате такова лошо впечатление. Нищо случайно няма. 
За проспаните неща - да - проспахме момента за красив и ефектен военен преврат с изриване на лайната до второ коляно. Не ми давай румънците за пример, те са същата помия, но поне разстреляха копоите си. И албанците го направиха. Те даже по-добре - бесеха ги по стълбовете. И така се прави между другото. 
Моля те не обиждай чехите на либерасти. :evil   

Link to comment
Share on other sites

Абе през годините ми, в които помагах на хората да натискат копчета съм се нагледал на много хора, дето уж са израснали в това време, когато е имало обилни кръжоци. Като изключим баща ми, донякъде майка ми и още един-двама - не се сещам за много други хора от тяхното, а и следващото поколение, които да не са абсурдни технически инвалиди. И то не говоря за натискане на копета и справяне с операционни системи. Говоря за работа с техника като телевизор, микровълнова и т.н. Та кръжоци е имало и тогава, има и сега. Проблемът не е в наличието или липсата им, проблема е, че народа го мързи да мисли и прави всичко по силите си за да не го прави. Та дорде идоли на народа са Бойковци и Славита - колкото и каквито кръжоци да им направиш - ще ги подминават с презрение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...