Jump to content
BulForum.com

Какво искате за коледа


Recommended Posts

Може би това, което искате за Коледа, ще даде идея на друг и обратното - нека който вече е измислил подаръци, да сподели за какво се е сетил.


Не се притеснявам, че приятелката ми ще прочете форума, за това започвам първи:

1. Няколко дена след като списъкът с държави беше обновен, поръчах фотоалбум от Google Photos, който вече е достъпен за България. Поръчах на 2.12, на 5.12 е изпратена от Германия. Цената за 20 страници, меки корици 18х18 е 26 лв. Доставката е 12 лв. Всяка допълнителна страница извън тези 20 страници е по 1.50 лв. Разчитам, че Google няма да ме разочароват. Според тракинга на 7.12 е била на терминала в Германия......

2. Купил съм оригинална Janga от amazon.fr, от черният петък. Мисля, че тази игра е забавна и позволява игра от 2-ма човека. Има семейни игри, които не са толкова интересни, когато играят само 2ма човека. Мисля, че за зимата е идеална.

3. Смятам да поръчам билети за Hills of Rock..... и без друго смятам да го посетим, и без друго ще трябва да ги купя, така поне ще е допълнение към подаръците :D

 

Какво искам? Обичам техника. Надявам се на нещо електронно. Харесал съм си един Smart часовник Fossil. Всъщност той е хибрид. amazon.fr amazon.de напоследък ги предпочитам през amazon.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Jenga в оригинал я има и по Българските магазини между другото. Аз лично съм я виждал.

 

Нищо не искам аз. Всичко съм си купил.

 

Ако трябваше да избирам, бих си пожелал GunPla модел. Видях ги на КомикКон за първи път и ахнах. Страхотно хоби. Проблем е, че няма къде да го сложа.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години получих от моделите за сглобяване на UGEARS, после си купих сам и пак бих си купил, освен това стават за подарък за мъже на всякаква възраст

Link to comment
Share on other sites

Дай някакви по-реалистични желания де. :D

Освен ако това не е модел в мащаб. Между другото, има доста детайлни модели на мотори. Виждал ли си ги? Изглежда точно като това на снимката. Ако бях запален и имах къде да си сложа един, бих си купил. Не са скъпи даже.

Link to comment
Share on other sites

 

Не ги намирам тия модели на Ugears. Какъв имаш ти?
Имам таймера и сандъка. В книжарница Orange ги има на живо, иначе в store bg може да има по-добра цена, но според мен разликата няма да е голяма. Хфърлил съм око на сейфа...
Link to comment
Share on other sites

Дай някакви по-реалистични желания де. :D

Освен ако това не е модел в мащаб. Между другото, има доста детайлни модели на мотори. Виждал ли си ги? Изглежда точно като това на снимката. Ако бях запален и имах къде да си сложа един, бих си купил. Не са скъпи даже.

Миналата година беше мой...за цяла седмица.Разменихме си моторите с един приятел,дадох му моя(пак 600-ка но туристическа,с място за багаж и втори човек)да ходят с жена му на море в Гърция,остави ми неговия.Същия модел,същия цвят купен чистак нов от магазина.Като гушнеш тия 120 кончета веднъж,усетиш дъха на 100+ октанов бензин,разпъващото ръцете ускорение...как да си купя макет бе майна :-(

Link to comment
Share on other sites

Имам таймера и сандъка. В книжарница Orange ги има на живо, иначе в store bg може да има по-добра цена, но според мен разликата няма да е голяма. Хфърлил съм око на сейфа...

 

Аааааааааааааа. Оффф, аз мислех, че говориш за GunPla модели, защото го написа точно под моето мнение.

Знам ги тези ребуси.

 

...как да си купя макет бе майна :-(

 

Ем да си онанираш на него докато си вземеш големия модел. :D

Link to comment
Share on other sites

Някоя жена няма ли да се включи?

 

П. С.

Това подаръците нямат значение за жените е пълна глупост. Всяка жена иска нещо скъпо. И това "ти си ми най-големия подарък" означава, че подаръкът не е достатъчно скъп.

Link to comment
Share on other sites

Не е важно да е от сърце, важното е да е скъп.

Ако не можеш да си позволиш скъп подарък, поне можеш да я пръснеш от секс, така че да ходи трудно поне ден! :lol: :lol: :D Аз честно казано не знам какво искам. Може някой да ми купи едни джанти за колата да не давам пари аз, ще е много добре :D

Link to comment
Share on other sites

 

Може някой да ми купи едни джанти за колата да не давам пари аз, ще е много добре :D
Много стереотипно. Не знам по каква причина, но колата за мен не е най-важното нещо. Не обичам да гледам авто-неща на щанда в кауфланд или практикер, докато половинката ми пазарува. Но повечето биха се зарадвали на джанти, наистина. Дано подаряващият има сила да ги вкара под елхата.
Link to comment
Share on other sites

Ето я жената :)

Аз съм далеч от мисълта за скъп подарък.

Вече искам неща, само от които имам нужда. В конкретния случай това са дрехи и обувки... :)

Скука.

Link to comment
Share on other sites

В конкретния случай това са дрехи и обувки... :)

Скука.

Това не е коледно желание. Това си е нещо което всяка жена иска всеки един ден и то без да се взима предвид колко налични вече има налични в гардероба.

Link to comment
Share on other sites

Наличните са адски малко, дори по мъжките стандарти.

И да искам всеки ден, пиша го като коледно желание, защото вече се случва адски рядко.

Link to comment
Share on other sites

Наличните са адски малко дори по мъжките стандарти.

Ми не знам какви са "мъжките стандарти", аз имам шест чифта обувки, от които едните са туристически, само за планина, други са ми само за колоездене, третите са футболни, а четвъртите са ски обувки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам какви са "мъжките стандарти", аз имам шест чифта обувки, от които едните са туристически, само за планина, други са ми само за колоездене, третите са футболни, а четвъртите са ски обувки :lol:

Нищо не са :D Аз имам 2 чифта за тренировки и още 10-15 за ежедневни + 1-2 официални за костюм :D

Link to comment
Share on other sites

Нищо не са :D Аз имам 2 чифта за тренировки и още 10-15 за ежедневни + 1-2 официални за костюм :D

О, да, забравих тия, дето бях на сватбата с тях. Дето съм ги обувал само още веднъж - за сватбата на брат'чеда. И едни за бягане забравих :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз си поисках това - IMG_0583-1024x768.jpg

То дойде, изключително финна разшивка и подробен детайл на отливката. Ама фото ецовете му още ги няма, та душевната чикия да е пълна  :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...