Jump to content
BulForum.com

Bluetooth handsfree за мобилен телефон


Recommended Posts

Търся си читаво такова устройство, от тези за едно ухо, със скобичката зад ухото. Не са ми нужни разните китайчета, които ги има под път и над път. Трябва ми да микрофона да хваща много качествен звук, гледам има разни с dsp-та вътре, не знам вършат ли работа, но това лесно ще се разбере. Желателно да е малко ползвано или ново и ненужно. Или поне батерията да е в отлично здраве - средно им дават 5-6 часа разговор, 150-200 часа изчакване, горе-долу това очаквам - да го зареждам веднъж в седмицата.
Нямам предпочитания към марка. Цената си я предложете според устройството, ако ме устройва - добре, гледам в емаг-а по 25-30 лв разни нови самсунги, хуавейки, плантроникси, алтернатива има, но първо да си попитам кой какво има по шкафовете - може да ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Изрично съм посочил, че точно такива китайчета не ме интересуват, тъй като по презумция - не струват. Но ако имаш основание да твърдиш друго - пиши на лс.

Link to comment
Share on other sites

еми щото са две и като ги заредиш общо трябва да изкарат няколко дена, колкото примерно едно оригинално... аз съм ги ползвал по един два пъти само щото са ми неудобно и си намерих от плейстейшън 3 една голяма и с нея ми е най-удобно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...