Jump to content
BulForum.com

Световно първенство 2018


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Не може да им се отрече, че проявиха типичната немска коравост. Този гол на Тони Кроос е най-доброто и значимо попадение на първенството до момента. Трябва да го позлатят в Германия.

Link to comment
Share on other sites

Не знам ама от три дена съм на +, снощи тия сърби при 1:0 ги пуснах обращалка, белгия над 5.5 и днес германия 1 с над 10 корнера... На някав килинг сприй съм :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се изкефя да отпаднат, заради безумното решение на Льов да не вземе Сане.

 

Сополояда трябва моменталически да излети!!!

 

Не знам ама от три дена съм на +, снощи тия сърби при 1:0 ги пуснах обращалка, белгия над 5.5 и днес германия 1 с над 10 корнера... На някав килинг сприй съм :)

 

Мен пък не ми искат парите... Не знам защо ма нещо не мога да се оправя с ефбет... Или просто банката ми не ги харесва... 

 

=================

 

Принципно винаги съм харесвал скандинавските отбори, но предвид швеците какво са ни причинили през годините, не можах да не се изкефя на муцуните им след тоя гол с 10 души в последната секунда. За Германия има шанс да обърне нещата, но с тоя тъпак дето си яде марсола и разбута отбора - не знам...  

Link to comment
Share on other sites

Ебахти смешния съдия. Хем и видео отиде да гледа. Абсолютен червен картон за балерината. Значи, ако и НЛО повторения въведат, пак ще има съдии без топки и пак ще има субективизъм...смешно...чак трагично...

Link to comment
Share on other sites

Не беше червен картон. Не беше удар - просто се опита да го отмести. Дори и жълтия картон беше пресилен. И двете дузпи бяха пресилени. Ама иранеца показа на Роналдо как се бият дузпи... Жалко за Мароко, исках да изритат Испания. Ся на Испания се падна един от най-лесните отбори...

Тоя мач се едно съдията на фифата го игра - повече време изкара пред монитора...

Link to comment
Share on other sites

Мда, да го премести с лакът в муцуната...

А дузпите бяха.... хъммм, нека да кажем по правилата. Ако нямаше видео и двете нямаше да бъдат свирени. Но като цяло, никак добро представяне иберийците. Уж фаворити, а едвам измъкнаха равенства. Нищо общо с мача помежду им. Толкова динамика и агресия не бях гледал скоро. Бяха се захапали здраво...

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че Лигльото трябваше да бъде изваден с червен картон. :lol:

Не гледах мача и тая ситуация така и не я видях никъде! Някой може ли да постне клипче, че ми е интересно?

 

 

Днеска тия съдии с тия повторения - Рохо вкара много як гол, ама играта му с ръка си беше дузпа, каквито вече отсъдиха на това световно! Друго че първата дузпа беше малко спорна и тоя освен да е решил "айде тая за оная" :D

Link to comment
Share on other sites

Не гледах мача и тая ситуация така и не я видях никъде! Някой може ли да постне клипче, че ми е интересно?

Ето тук с многократни повторения от различен ъгъл. Уникално е изражението на Лигльото преди решението на съдията и мазното му хилене след като получи само жълт картон.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zX7Wu82CvTU

Link to comment
Share on other sites

Марадона беше на 5 линии и 3 ракии :)

 

Ужасяващо назобена свиня. Първо спа като пън, после с тия средни пръсти... Отвратителен ми е! И това го казвам като човек, който също много пие.

 

Поредно подбутване на фаворити видях аз. Отвратително грубиянска игра на Аржентина, нещо което не съм очаквал от тях. Съдията като тъпак отсъди една фърчаща дузпа, а не даде очеизбождащата. Изключителен мъдрец. Жалко за Нигерия, чудесен отбор са. Тия хора си създадоха традиция във футбола, ако не се лъжа не изпускат световно и вече са си сериозен съперник за абсолютно всеки "гранд".    

Link to comment
Share on other sites

Ето тук с многократни повторения от различен ъгъл. Уникално е изражението на Лигльото преди решението на съдията и мазното му хилене след като получи само жълт картон.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zX7Wu82CvTU

Забранен е клипа за нашата държава :(

Link to comment
Share on other sites

Сутринта го пробвах с прокси, сащ, канада - не ще и не ще да тръгва. Обаче намерих друго подобно повторение. Аз виждам един защитник, който го забърсват с лакътя, ама леко, и след половин секунда той се сеща, че може да се хване за лицето и да го играе нокаутиран.
 
А Роналдо в случая се оказва изигран, предполагам не е често в тая роля, а е свикнал да е точно обраното. И затова са тия физиономии и поглед към съдията :). То че имаше фал, имаше, обаче аз не бих дал червен картон за това, също и заради реакцията на другата страна.

П.П. Тука го гледах:

https://www.youtube.com/watch?v=GWAlXl93Rdo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...