Jump to content
BulForum.com

Световно първенство 2018


RaptoR

Recommended Posts

Еййй...все тоя Пламен трябва да работи - и събота, и неделя, и по празници...жал нямате, един мач не може спокойно да изгледа човек... :moon:

Айде, ти си оцелял толкова хилядолетия заради работата, тя те държи :)

 

Видене, благодаря по един извратен начин :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Това, между другото, никак не е необичайно :) Меси е феноменален футболист, но дузпите не са му най-силната страна.

Link to comment
Share on other sites

Колко да е феноменален футболист- едни дузпи не се научи да бие. 

Да бе и да симулира така и не се научи, язък!

Link to comment
Share on other sites

Начи... феновете на Реал и Барса във всяко едно нещо ще намерят тор, с която да подхранват омразата си към другия отбор и играчите му. Във всяка дискусия на тема футбол винаги ще дотърчи някой фен на Барка или Фекал, нарамил две кофи лайна и ще почне да ги хвърля по първото нещо, напомнящо му другия отбор. Вместо да се радват, че имат шанса да гледат играчи като Роналдо и Меси - от деведесе селски кенефа лайна ще домъкне, за да ги мята по тоя, дето играе във "вражеския" отбор. Няма такива злета, честно!

Link to comment
Share on other sites

Вие го обръщайте на Роналдо и Меси, само че на мен не ми дреми нито за единия, нито за другия. И двамата са хвани единия, блъсни другия. Два преекспонирани медийни продукти, които въобще не са толкова велики, добри и неземни за колкото биват набедени. Един Зидан беше много повече футболист и от двамата. 

 

И накрая вече- когато става дума за клубен футбол съм фен на Реал Мадрид, не на Роналдо. Какво прави той не ме интересува. 

 

П.П. Да симулира Меси може- това което не може са дузпите и да бъде решаваща фигура за родината си. 

Link to comment
Share on other sites

Каква преса обаче направиха мексиканците през първото полувреме...направо се чудя ако и второто продължат така дали германците изобщо ще успеят да върнат гола...

 

Edit: Доста се постараха...ама като не влиза - не влиза...а мексиканците се радваха, все едно бяха спечелили финала. :)

Link to comment
Share on other sites

Вие го обръщайте на Роналдо и Меси, само че на мен не ми дреми нито за единия, нито за другия. И двамата са хвани единия, блъсни другия. Два преекспонирани медийни продукти, които въобще не са толкова велики, добри и неземни за колкото биват набедени. Един Зидан беше много повече футболист и от двамата. 

 

И накрая вече- когато става дума за клубен футбол съм фен на Реал Мадрид, не на Роналдо. Какво прави той не ме интересува. 

 

П.П. Да симулира Меси може- това което не може са дузпите и да бъде решаваща фигура за родината си. 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Фен си на Реал Мадрид, но не те интересува какво прави Роналдо?!? Не те интересува, че има 440 мача за Реал Мадрид и е вкарал 450 гола?! Роналдо, че е голяма кифла, спор няма. Но играе. Месията не е такава кифла, но и той играе. С'я, може да кажеш, че някои от нашите футболисти не стават и не са велики, ама баш за тия двамата. Айде моля ти се.

Link to comment
Share on other sites

Отворих темата и какво да видя - поредната омазана такава.

Аз да ви кажа - най-важното е, че Сърбия победи. Другото са простотии... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Отворих темата и какво да видя - поредната омазана такава.

Аз да ви кажа - най-важното е, че Сърбия победи. Другото са простотии... :grin:

 

Интересно ти какво си очаквал... 

 

Аз днес понеье спя пред маратонско гледане на ALIEN във всички варианти, успях да хвана само края на немския мач. Все си мисля, че аз мога да го проспя, но германците някак не беше редно.... 

Link to comment
Share on other sites

Като цяло, както добре знаеш, във футбола всичко е възможно... Та, за сърбите пия аз днес... На сърце са ми, наясно съм с техните шансове, ама все пак...

Link to comment
Share on other sites

Обаче е яко когато на всеки 3 часа има мач, а и когато се случат силни отбори и динамична игра...удоволствието е пълно...толкова работа имам, а днес нищо не свърших. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Определено като оптпаднат слабите отбори като Аржентина, Германия и Бразилия, фтората фаза ще е доста по интересна.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Бенетето що не дава мача?

а, пуснаха го

При тая буря в София се чудя как изобщо имаха ток в студиото. :D

 

 

Абе тия стадиони как са фул на макс ? 43100 при капацитет 45000 :O

Link to comment
Share on other sites

Руснаците дават мачовете по Perviy HD. Макар, че БНТ вече трябва да са дублирали с някоя беседка или IP стрийм. При тая прогноза за времето, бих се притеснил, ако съм на тяхно място. Очертава се точно по време на мачовете, да нямат сигнал, ако не се подсигурят.

Link to comment
Share on other sites

Английският национален отбор посети вчера сиропиталище в Русия.
"Беше много тъжно - тези погледи, в които няма никаква надежда" - разказва 9-годишният Серьожа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...