Jump to content
BulForum.com

Световно първенство 2018


RaptoR

Recommended Posts

Първенството започна официално, време е лакърдиите да се леят като бирата... Разрешава се писане на до 10 бири, след това не е желателно...  :laughing1:

 

20180614082926-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Спорните ситуации ще се гледат на видео вече, завръщането към спортсменската игра започва оттук... надявам се.

Link to comment
Share on other sites

Спорните ситуации ще се гледат на видео вече, завръщането към спортсменската игра започва оттук... надявам се.

 

Кажи ми, че това е истина!!! В смисъл на момента, защото ако ще ми ги гледат след като вече мача е осран - мерси. 

 

Рамос вместо вън от футбола - на световно... Не'ам думи...

Link to comment
Share on other sites

Казвам! :)  В момента е, и само на цената на още трима официални рефери пред екраните.

 

Някои футболисти предвиждам да получат раздвоение на личността докато се опитват тотално да си променят държанието на терена, хахаха

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам на телефона инсталирани такива щуротии - и умишлено, щото... Ма ся ефбет давали 100 лева...

Link to comment
Share on other sites

Разрешава се писане на до 10 бири, след това не е желателно...  :laughing1:

 

Тоест ти не си пил или нарушаваш правилото?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хайде, знаем го центъра...

Дали Русия показа силен футбол с това пет на нула или саудитите бяха много зле? Лично аз, гледайки част от мача, си мисля че СА бяха много зле...Ще видим в следващите мачове, но определено в другата група ще има много тънки сметки...

Link to comment
Share on other sites

На световното винаги нивото е по-ниско, отколкото на европейското. Щото се класират разни отборчета от Океания, Северна Америка, Азия, дето Европйското не биха го и помирисали...

Link to comment
Share on other sites

А участващите отбори ще се увеличават и на европейското, и на световното...

 

Прогнозите никога не се сбъдват, така че, да затвърдим правилото: Възможна е изненада от Мароко. Сърбия могат да излезнат от групата си. Бразилия са фаворит за титлата, Германия се очаква да са на 1/2 финал, дали Франция ще "избухне" или отново ще се чака Белгия да си разгърнат потенциала...ще видим.

 

А нашата "гарнитура":

 

https://imgur.com/QYPo6GF

Link to comment
Share on other sites

Тоя мароканец какъв неспасяем гол с глава прасна и то, дет' се вика - "в последната секунда"... :D ...иначе имаше добро желание да помогне момчето...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си... усилено се спекулира, че К. Роналдо ще напусне Реал, та... пред Рамос няма никакви задръжки да го контузи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми нормално...

И к'во испанците водят играта и изостават в резултата. Определено интересен двубой. Очаквах по-скучен мач... За момента е доста интересен.

Link to comment
Share on other sites

Хич не разбирам от футбол, но гледах мача и според мен Роналдо си е добър футболист. Тук изключвам опитите му да спечели Оскар, каквито съм виждала в почти всеки мач с него.
Но зад начина по който играе личи класа, много тренировки и умения.
Сега не ме нападайте, окото ми е невъоръжено :D А и е приятен за гледане :D

Link to comment
Share on other sites

Знаем за какво е темата ;) Пламен да си я оправя :D

 

Еййй...все тоя Пламен трябва да работи - и събота, и неделя, и по празници...жал нямате, един мач не може спокойно да изгледа човек... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си... усилено се спекулира, че К. Роналдо ще напусне Реал, та... пред Рамос няма никакви задръжки да го контузи :lol:

 

Ебати лафа!

 

Ебаси и мача - човек дъх не може да си поеме! :grin:

 

Edit: Мразя го тоя Роналдо - голямо леке е, но играе да го ева... :woot

 

Поехме ние, поехме с вуйчо THE BALVENIE TRIPLE CASK 12 годишно шуше... И така го поехме, че както не се бяхме виждали много месеци по-скоро го вдишахме... Та и бая от мача не гледахме, дип че в муцуните ни бе заврян 65 инча тивилизор. 

 

А най-вероятно това ще да е мача на световното дето се вика.... 

 

Сега не ме нападайте, окото ми е невъоръжено :D А и е приятен за гледане :D

 

Никой не ти гледа окото след оная снимка - всички мислят за цици! 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...