Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

http://cdn.idigitaltimes.com/sites/idigitaltimes.com/files/2014/11/10/far-cry-4-logo.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=e9al_k8e93I

 

ОФИЦИАЛЕН САЙТ

 

За тази игра няма нужда от обясения и въведения. Който играе да пише. 

 

Наколко души я играха, как не се сетихте да направите тема?  :grin:

 

 

Играта запазва величието на познатата ни поредица. От години не се е случвало да се задържа толкова пред компютъра изобщо - трети ден продължавам вече. Перфектна на тема визуализация, атмосфера и детайли... Създадени са уникални неща. За прекрасната атмосфера, макар и доста кървава, допринася и отличното озвучаване. 

 

Дотук имам само една основна забележка - можеше да се спести елемента с отстрела и дрането на изключтелно редки, защитени и изчезващи видове. За мен лично това е пълна простотия. Чакали, вълци, прасета, тапири, язовци - добре, но азиатски носорози, бенгалски тигри, леопарди - тотална идиотщина. Това са видове на ръба на изчезването - според мен голяма грешка на авторите. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изобщо, ама изобщо не съм съгласен и се чудя как може да разсъждаваш така. Хора, ако питаш мен, трябва да се трепят и то по-честичко. В играта освен това трепеш някакви изедници и изроди, убийци на невинни жени и деца, отглеждащи дрога. Животни с такива наклонности НЯМА. Сравнението е меко казано неуместно. Ако се сещаш, оня кретен кожаря в един момент каза споко, носорози бол, трепи и не се притеснявай... Това как ти се струва? Едно че не е вярно, но и маса тъпанари ще помислят, че е истина. Както казах, за мен ЛИЧНО това голяма грешка и тотална простотия. 

Link to comment
Share on other sites

Ми то нищо в играта не е вярно бе, що се връзваш за животните? Между другото тия най-редките видове ако пак не си забелязал не съществуват реално в природата, особено рядко подивелите язовци-човекоядци, дето трябва да трепеш с РПГ в една от мисиите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пич, кое не е вярно по-точно? Играта пресъздава реални събития с подменени имена. Което не е важно в случая така или иначе. Волно или не, убийството на защитени животни се представя като нещо нормално и едва ли не необходимо - идиощина. Предвид контингента пред мониторите - на това ли трябва да ги учим?   

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че в крайна сметка изборът е твой. Ако не ме лъже паметта, убиването на животни, особено редки, не е свързано с основната мисия, т.е. никой не те кара да го правиш. Ако си го направил, то е било по твоя воля. И наистина ли мислиш, че контингентът пред мониторите ще се амбицира да ходи да трепе носорози, след като мине играта? :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, удари си един голям фейспалм по челото! И след това още един! Няма съвременна игра, в която да има нещо подходящо, с което да учиш подрастващите поколения. То затова и жанра се нарича ENTERTAINMENT, а не EDUCATION. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че в крайна сметка изборът е твой. Ако не ме лъже паметта, убиването на животни, особено редки, не е свързано с основната мисия, т.е. никой не те кара да го правиш. Ако си го направил, то е било по твоя воля. И наистина ли мислиш, че контингентът пред мониторите ще се амбицира да ходи да трепе носорози, след като мине играта? :)

 

Свързано е и още как, тък като крафтваш само с кожи, високите нива - само уникални редки кожи. Отделно носи бонуси. 

 

Контингентът естествено няма да се амбицира, просто няма да му пука най-малкото.

 

Видене, удари си един голям фейспалм по челото! И след това още един! Няма съвременна игра, в която да има нещо подходящо, с което да учиш подрастващите поколения. То затова и жанра се нарича ENTERTAINMENT, а не EDUCATION. :lol:

 

 

Нищо няма да си удрям. Ти просто не вдяваш какво ти говоря. От 1993 играя игри, такова нещо с избиване на РЕДКИ ИЗЧЕЗВАЩИ видове животни досега не съм виждал. С изключение на една-две ловни игри, където няма редки видове. Тази тъпотия изобщо не се опитвай да ми я пробутваш като забавление, не и на мене.  

 

===============================================

 

Днес превзех Багадур сам. Пусто ми скъса нервичките накрая, дори помислих, че има бъг, а то единият от двата хеликоптера застанал отгоре на баира над крепостта и се не види, а требе да се убие. Мамка му, докато осъзная, че е там мина половин час... 

 

Определено омикоптерчето е велико, както и гранатометчето...   :evil

Link to comment
Share on other sites

Свързано е и още как, тък като крафтваш само с кожи, високите нива - само уникални редки кожи. Отделно носи бонуси. 

 

Ако трябва да сме съвсем точни, крафтването не е задължително - това имах предвид под "не е свързано". Реално играта може да бъде мината без крафтване, но ще е доста по-сложно. Т.е. ти вземаш решение "да ми бъде ли трудно, или да убия стотина джувотни, за да ми е по-лесно" :)

 

Иначе гранатометчето наистина е лудо...докато не отключиш Buzzsaw - тогава осъзнаваш какво точно означава POWER OVERWHELMING :)

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да сме съвсем точни, крафтването не е задължително - това имах предвид под "не е свързано". Реално играта може да бъде мината без крафтване, но ще е доста по-сложно. Т.е. ти вземаш решение "да ми бъде ли трудно, или да убия стотина джувотни, за да ми е по-лесно" :)

 

Иначе гранатометчето наистина е лудо...докато не отключиш Buzzsaw - тогава осъзнаваш какво точно означава POWER OVERWHELMING :)

 

Чек'са - ако не си крафтнеш кесиите, на практика нито пари може да събереш => нищо не можеш да купиш, нито муниции да носиш - невъзможно е да се мине играта. 

 

Комбинацията на омникоптерчето и гранатометчето като сайдарм е пълна лудница - викам му на това HELL FROM ABOVE....  :laughing:

 

Само ме е яд, че редовно машинката изчезва и се налага да се връщам до лагера, където я има... Но се търпи. Повечко летене, но пък се върши много работа за малко време. 

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да си удрям. Ти просто не вдяваш какво ти говоря. От 1993 играя игри, такова нещо с избиване на РЕДКИ ИЗЧЕЗВАЩИ видове животни досега не съм виждал. С изключение на една-две ловни игри, където няма редки видове. Тази тъпотия изобщо не се опитвай да ми я пробутваш като забавление, не и на мене.  

 

Викаш мани трепането на хората, тва е окей, ама животните да не убием виртуално, че си еба мамата тогава :) 

Link to comment
Share on other sites

По логиката на Виден трябва игри като GTA и Watchdogs направо да бъдат забранени, а авторите им тикнати зад решетките, най-малкото защото главното занимание на играещия играта е да трепе представителите на закона. :lol:

 

Иначе гранатометчето наистина е лудо...докато не отключиш Buzzsaw - тогава осъзнаваш какво точно означава POWER OVERWHELMING :)

Когато отключих всички хубавини тия двете (М79 и Buzzsaw) плюс РПГ-то и снайпера SA-50 (със заглушител естествено) ми бяха любимата екипировка. Тези четирите според мен са най-желязната комбинация за всякакви случаи. :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

По логиката на Виден трябва игри като GTA и Watchdogs направо да бъдат забранени, а авторите им тикнати зад решетките, най-малкото защото главното занимание на играещия играта е да трепе представителите на закона. :lol:

 

Толкова си далече от логиката на Виден, че хал хабер си нямаш какво е казал..... 

 

====================================

 

Днес на два пъти Варшакот ми се опъна... Направо ми хвана интереса. 

Link to comment
Share on other sites

Днес на два пъти Варшакот ми се опъна... Направо ми хвана интереса. 

Изтрепи колкото се може повече гадове със снайпера без да те забележат, особено тези около копчетата за алармата, противниковите снайперисти и изобщо по-опасната паплач. След това става лесно. Има и таен вход под водата, който излиза вътре в крепостта - потърси го някъде около дока. :)

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа честно, отгоре с омникоптера ги избивам всичките с гранати, барабар с хеликоптерите... Идеята ми е след това да кацна отстрани и да разпилея останалите с другите оръжия, но пусто първият път третият хеликоптер ме зстреля (не очаквах трети), а вторият шибаният мортар ме надуши като кацнах...  Нямах време за повече опити. Сега съм и твърде изморен, та мисля да врътна набързо няколко танкови сесиии докато ми свърши кайзерованото вратле... Но утре...  :devil

Link to comment
Share on other sites

Като ги атакуваш с хвърчикоптера, те викат подкрепления и тогава пристигат другите гадове, включително и тези с хеликоптерите. Хеликоптерите най-лесно се ликвидират с РПГ-то и то го правиш още в момента на приближаването им, преди ония да почнат да скачат. Естествено проблемът на хвръчикоптерчето е, че другите оръжия са недостъпни, а само ръчния гранатомет (щото все пак трябва да го управляваш с едната ръка). Абе всеки метод си има своя фън. Лично мен много ме кефи изтребването на гадове под прикритие със заглушения снайпер, както и лафовете на търчащите идиоти, когато видят поредния труп. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй, но хеликоптерите са адски лесни да ти кажа с омникоптерчето - аха да кацнат и ги гръмваш много ефектно, винаги с трипъл кил :laughing:  

 

Между другото аз поех по пътя на мадамата... След време ще преигравам по пътя на Сабал.

Link to comment
Share on other sites

Между другото аз поех по пътя на мадамата... След време ще преигравам по пътя на Сабал.

Ако не се лъжа май в играта на два пъти се налагаше да избираш кой от тия двамата да избереш с алтернативни изходи от ситуацията. Ще трябва да я почна от начало и да си припомня всичко. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пич, кое не е вярно по-точно? Играта пресъздава реални събития с подменени имена.

Хм, това някак си съм го пропуснал. Кои са тия реални събития бе Видене? Играта е абсолютна фикция и включва характерни елементи от поне три различни държави в хималайско-южноазиатския регион.

Link to comment
Share on other sites

Видене, как я играеш тази игра на GTS250 и на стария процесор? Или си направил ъпгрейд? :moon:

 

ГолЕм си ми смехурко, защо между другото не вдигаш като те търся, бидейки на ръба да сгъна главата на оня слабоумен младеж в ЕРА? 

 

Какъв GTS те гони посред нощ? Нима си пропуснал това?

 

Пламене, птеромисирите май нямат развито чувство за хумор... Че нали именно Ангел избра всичко това и ми помогна да го взема?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ам' че де да ви знам игривите заигравки с "много Специалния" - оня слага някакви месечинки в постовете си, а и ти бая време плачеше, че Ангел не идвал да ти сглоби новата кошница. :online2long:

 

P.S. Ей ти и на тебе една месечинка. :moon:

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...