Jump to content
BulForum.com
Sign in to follow this  
Godfather

FAR CRY 5

Recommended Posts

Мани, мани, добре че нямам време да седна, че може да не стана. Миналата сутрин опитвах до 7 и не успях да мина старта... Че и на хард се бях пуснАл като мисир. Аз на нормал едва бафвам... Може би защото едва гледах, но играта е пълна лудница. Пак ще има много осъмвания...

Що не казваш нищо за играта бе, мисир с мисира такъв? Мен още ме е страх да я купя, че направо ще ми отидат всички важни приоритети на кино. :lol:

Не съм играл бе, мисир! Нощта в която я инсталирах осъмнах и оттогава не съм имал време да пипна... Турбо резила е, че не мога да мина старта - убиват ме хахахах

Иначе на пръв поглед - уникална история и откъм визия и въобще цялостна атмосфера. 

До колкото видях, има доста бъгове във физиката. 500мб 3 седмици след излизането са абсолютно нищо. :)

Мас Ефект Андромеда имаше 2ГБ пач чакащ, готов при първото пускане на играта на деня на купуването.

Снощи осъмнах пак... Никакви бъгове не съм видял във физиката до момента. Има някои недомислици, които се случваха и в 4, но те не са бъгове в никакъв случай. След няколко десетки опита на хард и нормал, накрая минах началото на ийзи, защото имаше реален шанс да изпотроша техниката си - много обичам ей тъй на метри от финала нали... На ийзи пък и инвалид с липсващи пръсти може да го мине от първия път... Доста голям контраст.

За съжаление наистина играта почти изцяло е като 4 от гледна точка на цялостната система на развитие на сюжета и всички негови подразделения. Завземат се аутпостове, рандъм случки по пътищата (които са адски нагъсто между другото), разбира се в центъра е главната история. Засега не мога да преценя дали като големина 5 е нагоре, но пък и е много рано да се каже.

Визуално и звуково нещата са идеални, не че някога са били лоши. Има разбира се и много нови неща. Засега не съм се заиграл с аркадата, която си е цяла отделна игра с мулти и т.н. Вече освен оръжията, може да се купуват и тунинговат всички превозни средства, като имаме много голям набор от хеликоптери, автомобили, венове, камиони, атв-та и какво ли не - още дори не съм ги видял всичките. В мулти режимите има много нови и интересни неща - там изобщо не съм влизал и сигурно скоро няма да влезна... Има име и доста опции за къстъм дрехи, костюми и прочее по самия герой. 

На първо време толкова. Лично аз нямам от какво да се оплача. Засега си играя на нормал, но мисля да мина на хард да видя малко нещата там, че ми леснее към момента с изключение на тая идиотщина на старта... 

Кво да гледам, брат, тук е 6.40 АМ. Познай кво съм правил цяла нощ... ПАК

Миналия ден след като за малко не ме убиха две диви пуйки, а после ме опика скункс, реших че е време да спя... Сега вън вече е светло, аз почти не виждам и ми се затварят очите и може би е време да спя... 

Аз затва още не искам да взимам играта. Тия парцалки са колкото самата игра и с това реших на този етап да си задоволя сърбежа. Ще видя ако ми намалее малко зора, може и да се пробвам да се престраша да изкарам някой и друг час, хахахаха. Много важни нещата напоследък, мамка му. Ако го взема това дяволско нещо, отидоха ми проектите.  :lol:

Мани, мани - няма спиране, няма край... Дон'т край - Фаркрай... :CryBaby:

P.S. А да, играта е на ХАРД, всичко друго са детинщини...

Момчиле. 5.15 е... По дяволите пак е след 5 часа...  :CryBaby:  

P.S. Над 1250 убити, къмто 730 от въздуха ( :laughing1:), убити със снайпер над 150, убити с автомат над 110, над 240 хедшота...   :evil

Мисире, направих фаталната грешка да купя днес Gold едишъна. Големият въпрос сега е, ще успея ли да си самоналожа някакви разумни ограничения? :lol: :rofl:

Кръстник, всички сме минавали през това и обикновено крайният резултат е много пропиляно време и гузна съвест...

Мисире, направих фаталната грешка да купя днес Gold едишъна. Големият въпрос сега е, ще успея ли да си самоналожа някакви разумни ограничения? :lol: :rofl:

Почни да си повтаряш постоянно:

Няма да играя FARCRY 5 до 5.30 сутринта!

Аз мислех да почна да го пиша това...  :laughing1: 

Скоро не ми е останало време да седна. Едно мога да ти кажа - седнеш ли, няма ставане!

Значи изкарах няолко часа и мога да кажа само едно - играта е СТРАХОТНА! :punk :thumbsup: 

Направо не знам какво ще правя, че вече ме напира да отида да си взема PS4 Pro за по-добро "изживяване". Засега обаче успявам да се удържам в рамките на 4-5 часа на вечер. Да видим докога.  :lol:

Значи изкарах няолко часа и мога да кажа само едно - играта е СТРАХОТНА! :punk :thumbsup:

Направо не знам какво ще правя, че вече ме напира да отида да си взема PS4 Pro за по-добро "изживяване". Засега обаче успявам да се удържам в рамките на 4-5 часа на вечер. Да видим докога.  :lol:

Аз под 8-10 не падах първата седмица... А имах и работа през деня, да лягане след 5.30, ставане в 9-10 и караконджул цял ден...  :laughing1:

Аз под 8-10 не падах първата седмица... А имах и работа през деня, да лягане след 5.30, ставане в 9-10 и караконджул цял ден...  :laughing1:

Такова бухлясване осира кефа от играта, Видене....

Ти си нечовек, вее....

Сякаш си забравил за каква дрога иде реч в такива моменти... В смисъл лягаш си от към 2.30 сутринта, ей сега, след малко, още малко, още една бира, още 3 мисии, сега набързо да превзема тоя аутпост докато си допия чашата, а - то станало 5.30...
Последният път съм задрямал летейки и се събудих точно преди хеликоптера ми да се разбие в земята... PULL UP BITCH!!! Заспиш ли в полет, значи определено требе вече да си лягаш... 

Хахахаха, много си зомбясал, мисире! Аз снощи откарах само до 1.30. Обаче много съм дОбър - досега всички аутпостове превземам тихомълком с "голи" ръце и чат-пат некой нож. Обаче вече оборудвах и МВР-50 снайпера (Голд едишъна го дава) със заглушител и следващата мисия ще е трепане отдалеч. :lol:

Кося с хеликоптера като ненормален... Има опция ресет на аутпостовете ако ти скимне. 

Ако не играеш на ХАРД изобщо не ми се обяснявай, мисир!  :bgrin:

С какви видеота на какви настройки я цъкате? В друг форум видях, че я ползват чак за benchmark

Кося с хеликоптера като ненормален... Има опция ресет на аутпостовете ако ти скимне. 

Ако не играеш на ХАРД изобщо не ми се обяснявай, мисир!  :bgrin:

Мисир, ти съмняваш ли се в мен? Хеликоптера е уникален кеф! Понеже с Голд едишъна ми се полага един без да се налага да харча пари, вече от няколко часа само "кося" с него де що мърда и шава! :punk :lol:

Аз имам зеления с ракетите. 

Между другото да ти кажа - самолета е някакъв тотален ужас! Отказвам втори път да се кача... 

С какви видеота на какви настройки я цъкате? В друг форум видях, че я ползват чак за benchmark

На максимални, рзбира се...

Между другото да ти кажа - самолета е някакъв тотален ужас! Отказвам втори път да се кача...

Пробва ли да смениш контролите за управление на "Classic", вместо на "Shooter" (това с автоматичното балансиране или там каквото се опитва да прави). Този режим е доста идиотски при самолета и ако си на него е разбираем ужаса ти.

Риболовът обаче е такава зарибявка, че без да се усетя не съм разбрал кога съм откарал цял час в ловене на риба, щото май това е най-лесния и същевременно забавен начин за вадене на кинти. :lol:

ПП. Тази вечер откарах до 2 и викам да приключа.