Jump to content
BulForum.com

Продавам PS4 Jet Black 1TB CHU-2116b - на 4 месеца с оставаща гаранция


Recommended Posts

Здравейте Колеги

 

 

Продавам Въпросната конзола - PS4  Jet Black 1tb CHU-2116b  - Конзолата е закупена на 23.11.2017 като подарък и е ползвана до февруари тази година(бързо минава мерака на малчуганите) , след което на нейно място e взет гейминг компютър и от тогава седи в кашона и не се ползва. Кознолата идва със 2 джойстика и два диска - Fifa 18 и Fifa ultimate team - Rare pack . Състояние неразличимо от ново! Пълен комплект както си идва от магазина! Конзолата е купувана на промоция от верига Зора!

 

 


 

 

Снимки: 

 

872498_fr.jpg

 

872499_fr.jpg

 

872500_fr.jpg

 

872501_fr.jpg

 

872502_fr.jpg

 

 

 

Цена: 600лв 

 

 

 

Актуална цена в момента с един джойстик и с двата диска: https://www.emag.bg/konzola-playstation-4-slim-1tb-black-fifa-18-abonament-ps-14-dni-711719939061/pd/DLV4PNBBM/

 

 

 

Моля да ме търсят само СЕРОЗНИ Хора , имащи РЕАЛЕН интерес!

 

 

Аз съм от Кърджали - За страната Еконт с задължителна опция "Отвори преди да платиш" а за тези които имат възможност с опция "Отвори и тествай преди да платиш" за връзка с мен: скайп:krum44o тел.: 878479727 , 895479727

Link to comment
Share on other sites

Че тоя пакет на конзолата не е 770лв, а е 700 - така е, но пък Pro за 600лв с 3 игри няма как да намериш. :)

800лв е с Horizon Zero Dawn: Complete Edition.

И все пак, комплекта е с конзола 1ТБ, а не 500ГБ, което пък от своя страна не е чак толкова голям проблем, тъй като може да се закачи преносим диск и да се използва за игрите. 2ТБ е 149лв.

Link to comment
Share on other sites

Стига е човек, ква е тая цена в озона има PS4 Pro  за 600 лв с 3 игри и 2 години гаранция.....все пак не е нова.

 

А конзола на 4 месеца(реално ползвана 2 месеца)  с оставащата си почти пълна гаранция си е кажи речи нова!! Не е някоя ползвана без остатъчна гаранция нали ? Разгледай цените и не ми пиши пълни глупости.

Че тоя пакет на конзолата не е 770лв, а е 700 - така е, но пък Pro за 600лв с 3 игри няма как да намериш. :)

800лв е с Horizon Zero Dawn: Complete Edition.

И все пак, комплекта е с конзола 1ТБ, а не 500ГБ, което пък от своя страна не е чак толкова голям проблем, тъй като може да се закачи преносим диск и да се използва за игрите. 2ТБ е 149лв.

 

Очаквам Колега да постнеш линк къде играта която продавам е нова с 2 джойстика и с въпросните игри 700лв , нека да сме коректни и да подкрепяме думите си с нещо. Поздрави

Link to comment
Share on other sites

А конзола на 4 месеца(реално ползвана 2 месеца)  с оставащата си почти пълна гаранция си е кажи речи нова!! Не е някоя ползвана без остатъчна гаранция нали ? Разгледай цените и не ми пиши пълни глупости.

 

Очаквам Колега да постнеш линк къде играта която продавам е нова с 2 джойстика и с въпросните игри 700лв , нека да сме коректни и да подкрепяме думите си с нещо. Поздрави

 

Моя грешка. Не съм видял втория джойстик в комплекта.

 

https://www.ozone.bg/catalog/product/view/id/139673/s/sony-playstation-4-slim-500gb-doom-tomb-raider-definitive-edition/category/409/

600лв е с 2 други игри и 1бр геймпад. Допълнителен геймпад е 99лв. Втора ръка геймпад - 50-60лв.

 

Не искам да влизам в пререкания. Просто исках да кажа на camcapa1, че не е вярна цената, която е споменал.

Link to comment
Share on other sites

Както и да  е , но посочения модел от теб е с 500гб диск , тази е 1тб. Отделно от това конзолата се продаде в ОЛХ и затварям темата тук. Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...