Jump to content
BulForum.com

WOLFENSTEIN II The New Colossus


RaptoR

Recommended Posts

Тази нощ си спомних, че първото ми повръщане извън болестните, беше след 10 часа ВОЛФ 3Д... 

 

Ебаси облекчението след 20 години да разбера, че не съм бил само аз. Чак повръщане- не, но главобол и световъртеж- няколко пъти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пропуснах да кажа, че подобно отношение към Фюрера е абсолютно недопустимо! То бива, бива, ама такава насирация...  :laughing1:   

Link to comment
Share on other sites

Днеска и аз най-накрая се подхлъзнах и забърсах играта на един търг в ибей. Подозирам, че като дойде след десетина денa жена ми и детето ще бъдат изпратени някъде на почивка за една седмица :lol: 
То да не говоря много де, че той мерака е едно, но в реалността още The New Order и Old blood ми стои изиграни до половината от не знам вече колко месеца...

Link to comment
Share on other sites

Тая игра верно ли свърши толкова безлично? Сега ще си играем на шикалки с тия енигма кодове явно...  :laughing1:  

Мисире, ти не чете ли какво писах по-горе? Гледам си се замотал по мисирски, та да те открехна - ако ти липсват достатъчно енигма кодове, минаваш отново през убъркомандърите, дето вече си ликвидирал и там винаги си стоят същите ахмаци командъри, които да ти снесат кодовете, след като отново ги претрепеш. Най-доброто място всъщност е Venus, Oberkommando - там с едно минаване опаткваш двама с енигма кодове. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам поне 35 енигма кода, мисирко, не съм изпускал нито един по време на играта. Което не прави подобно изпълнение адски глупаво. Сега пък доде ги натаманя тия кодове... Като оздравея ще продължа, че сега съм силно раздразнителен.  

Link to comment
Share on other sites

Имам поне 35 енигма кода, мисирко, не съм изпускал нито един по време на играта. Което не прави подобно изпълнение адски глупаво. Сега пък доде ги натаманя тия кодове... Като оздравея ще продължа, че сега съм силно раздразнителен.  

Кодовете се отключват лесно, мисир с мисир. Стига да не си на 5 ракии. И да не забравиш преди започването на всяко разкодиране да записваш, щото иначе ще трябва бая да обикаляш като подгонен мисир за комадъри и енигма кодовете им. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...