Jump to content
BulForum.com

WOLFENSTEIN II The New Colossus


RaptoR

Recommended Posts

Wolfenstein-2-The-New-Colossus.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=xHht8480cEo

 

Излишно е да си говорим, че нещата са близки до перфектните. Историята продължава, атмосферата както винаги е уникална, имам е и страхотна музика с може би едно изключение, което повтаряйки се става досадно. Но все пак това е Волфа, не малкото пони. 

 

===========================

Момчиле, ти май още не си го почнал, мисирино. Кого чакаш? 
Аз инсталирах релийза на CODEX, засега никакви проблеми с него. Не обръщайте внимание на идиотски и малоумни коментари и оплаквания из торент сайтовете. Проблемите им са в щайгите, с които се опитват да го пуснат, както и с факта, че е пълно с некадърници. 

 

Link to comment
Share on other sites

В поне от един от рилийзите има вкарат биткойн майнър. Антивирусните не го хващат защото реално не е вирус. Настроен е да натоварва видео картата на 30-33%. Провери дали не си дръпнал такава версия.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как да проверя, но не мисля че е този. 30-33% е сериозна цифра, би следвало да усетя подобно натоварване чувствително... 

 

ЕДИТ:

Кой по дяволите реши да мушне тая дебелата в играта и кой намеси Шушана в историята???  :laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Товари само GPU-то. Процесора на видео картата. Няма да усетиш грам забавяне при нормална работа. При игри вече би трябвало да се усети, но и там не е много сигурно. Трябва да има софтуери които да ти покажат натоварването на GPU-то.

Link to comment
Share on other sites

Мисир с мисира, аз съм вече по средата на втората половина. Играта както винаги кърти и има много свежи моменти. :lol:

 

Особено личната среща със самия фюрер! :lol:

 

 

ПП. Защо рискувате с кракнати игри? Аз разбира се съм на PS4, но и на РС не бих пуснал нищо кракнато, особено пък за култова игра като тази.

Link to comment
Share on other sites

ПП. Защо рискувате с кракнати игри? Аз разбира се съм на PS4, но и на РС не бих пуснал нищо кракнато, особено пък за култова игра като тази.

 

Защото е 120лв. Дигитална. За single player игра. Айде няма нужда.

Link to comment
Share on other sites

ПП. Защо рискувате с кракнати игри? Аз разбира се съм на PS4, но и на РС не бих пуснал нищо кракнато, особено пък за култова игра като тази.

 

Това е меко казано тъп въпрос, но пък веднага след това лафа "аз разбира се съм мисир" обяснява нещата...  :laugh:

 

Иначе съм толклова учуден и изненадан от себе си... Снощи до 4.30 сабаля. Тая вечер как ще се спра не знам... 

Link to comment
Share on other sites

Защото е 120лв. Дигитална. За single player игра. Айде няма нужда.

Еми сори. Аз моя диск си го взех за $45, канадски, което е около 58 кинта. За тази цена би било малоумна мисирщина да рискувам с кракнати простотии. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми сори. Аз моя диск си го взех за $45, канадски, което е около 58 кинта. За тази цена би било малоумна мисирщина да рискувам с кракнати простотии. :lol:

 

Аз пък съм взел играта за нула лева, български, но проблема ми е, че не мога да се спра. Вече съм в Ню Орлиънс. За отрицателно време мастърнах убийства с тежки  оръжия и хедшотове - подминал съм 300 и при това с моята непокорна мишка...  :laughing: 

 

Тая вечер обаче прекратявам, защото не може пак да се осъмва!  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Само така си мислиш...поне до 5 и половина не ти мърда, докато довършиш нивото...

Цитираният от теб мисир не може да си наложи спирачки. Аз играя максимум до 1 през нощта през седмицата, защото 7 часа сън са ми напълно достатъчни. :lol:

 

Вече съм в Ню Орлиънс. За отрицателно време мастърнах убийства с тежки оръжия и хедшотове

Мисире, не искам да те отчайвам, ама си още почти в самото начало на играта.

БТВ, аз вече я приключих с много кръв и неизброимо количество изтрепани нацисти!  :punk  :lol:

 

Сега малко анализ - историята е доста интересна, но по отношение на трудността, предишната беше по-трудна за завършване и една идея по-дълга от тази. Всъщност говоря за основната кампания, иначе има доста странични мисии, които май като се съберат по време дават горе-долу същия резултат. Но иначе много добро продължение на сагата!

Link to comment
Share on other sites

Аз друго си мисля, мисирски... Някак лесна идва в някои отношения. Например аз спокойно си избирам някаква скатана позиция, от която привиквам по 15-20 келеша и има разковавам главите... Накрая просто отиваш и заколваш ония нещастници офицерите им... Та в един момент става някак еднородно изпълнението... 

Link to comment
Share on other sites

Не мисля че има значение за поведението на AI - ще станат по-трудни/бавни за убиване и ще намалее баберека по картата. Освен това аз не съм на easy както се сещаш. 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на предпоследната. Отдавна съм спрял да си късам нервите на максимални трудности - не останаха, пък и съм седнал за удоволствие, не да вдигам кръвно 300 като дойде някой бос и да меля мишки и клавиатури в стената. 

Освен това едва кацнах на Венера и вече имам 384 хедшота. Момчил знае какво значи това. В смисъл и умни и глупави - като го изшия в тиквата куршума не признава.  :D

Link to comment
Share on other sites

Щом и на пред-последната е така, значи на всичките ще е така. Аз мислех, че играеш на Normal или Easy, защото повечето игри аз така ги играя. Нямам време за нерви и предизвикателства. Overwatch ми е достатъчен в тоя аспект.

Link to comment
Share on other sites

От това, което виждам, бъзикайки трудностите, баберекът си е все обилен, но общо взето пипнат ли те падаш. Както и изключително обширният ми опит с подобни игри подсказва, разликата ще се усети предимно при босовете, което си живо хабене на нерви, каквито вече споменах, че нямам... 

Link to comment
Share on other sites

Да, потвърждавам, че някак си е много лесно да се трепе всичката паплач, без значение колко е страховита и многобройна, стига да си намерил подходящото прикритие или дупка, а такива има навсякъде в играта. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисирино, кажи ми че си играл аркадата. Тази нощ си спомних, че първото ми повръщане извън болестните, беше след 10 часа ВОЛФ 3Д... 

Link to comment
Share on other sites

Мисирино, кажи ми че си играл аркадата. Тази нощ си спомних, че първото ми повръщане извън болестните, беше след 10 часа ВОЛФ 3Д... 

Нямам толкова свободно време като теб бе мисире, затова я подминавах всеки път, когато се озовавах в Club Kreisau. Някой ден като ме стегне чепика, може и да отида да мина няколко нива. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...