Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Аз може би щях да съм най- на далавера, щото нали за "такива като мен" цената щеше да е 10 кинта на месец, а аз почти се бях навил да пробвам   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз може би щях да съм най- на далавера, щото нали за "такива като мен" цената щеше да е 10 кинта на месец, а аз почти се бях навил да пробвам   :lol:

 

Те и на "такива като мен" цената беше 10лв на месец. Първо като не каза за какъв период е още от начало и после като каза, че щяло да е минимум "9 месеца"...

А най-вече, че сървърът бил "застрахован", стига да не "изгорял" и взех и аз да се :lol:

Ама не, "заяждал" съм се бил.

После разни олигофренчета ни четоха лекции колко 'злобни' сме били, и как само сме завиждали на 'бългаския гений' :laughing:

 

Ми търсете го тоя да ви връща парите - или кво 'няма връзка с тоя номер'? Колко странно.

Link to comment
Share on other sites

Интересно...

Признавам си - дори аз не очаквах щастието ви да трае толкова кратко. Мислех, че във форума по-старите членове има някакво доверие, но въпросния нещо не го знаех и не знам всъщност колко е "стар".

Нямаше ли специална тема в раздела за некоректни търговци? Въпросният баннат ли е вече?

P.S. Все пак какво точно се е случило, някой ще каже ли.. Спрял е да отговаря, спряла е услугата, казал е че сървъра е изгорял?!

Link to comment
Share on other sites

Надали...ако колегата пожелае, ще сподели защо е преместил темата в скрития архив. Според мен от тук нататък тия дето са си купили акаунти би трябвало да очакват или връщане на парите, или възстановяване на услугата, но и при двете положения трябва да има и разяснение защо се е получило така.

Link to comment
Share on other sites

 

Ми търсете го тоя да ви връща парите - или кво 'няма връзка с тоя номер'? Колко странно.

Аз мисля, че и ник-а ще стане неактивен ...за сметка на някой нов ;)
Link to comment
Share on other sites

jijigali пожела да се махне старата тема, тъй като щял да прави нова с подробни обяснения, списък канали и прочее. 

Казал съм му ,че ако до утре не ми обясни какво става, ще я отворя и пинна отгоре. 

 

Лицето Bulgaran още го чакам да ми обясни изсраното на ЛС. И то внимателно, защото ще излети като тапа от този Форум . 

Link to comment
Share on other sites

В понеделник писа,че сряда ще бъдат оправени или ще върне парите и после може пак да платя. Днес му писах, че искам да ми върне парите.... очаквам отговор... или мълчанието на агнетата. Виждам че скоро е влизам в форума може и да се зачете в темата....

 

Ако не да се посъберем и ще го мислим

Link to comment
Share on other sites

Лицето Bulgaran още го чакам да ми обясни изсраното на ЛС. И то внимателно, защото ще излети като тапа от този Форум .

На тебе ли ще ти се обяснявам бе лицето Раптор, най-отворения. Като си модератор да не си хванал господ за шлифера.Що изтри темата, съучастник в една измамна схема си ти. Като ме махнеш и кво, да та и умрелия форум.

Link to comment
Share on other sites

Ще те махна и още как от умрелия форум, дето се натискаш в него вече не знам колко години. Пътуваш. 

Темата НЕ Е ИЗТРИТА. Теми в тоя Форум не се трият - никога. И ще се върне когато съм казал, че ще се върне.

 

Между другото нека аудиторията да знае защо този излита, да няма недоразумения:

mmBtZaZ.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Мисля ясно поясних нагоре зщо е направено - той сам помоли да се махне старата тема, защото ще прави нова. Не е направил нищо. Писал съм му, че има срок до утре. След това ще върна старата тема отново, пинната отгоре. 

В момента докато не видим някаква реакция от него, каквото и да се пише - файда няма. Между другото такива са рисковете, когато се правят подобни транзакции - ако има някой, който не е прежалил тия 40 лева предварително - то си е за негова сметка. 

Впрочем дори като върна другата тема - пак нищо няма да се промени. Ако наистина има измама, то тези, които имат координати и някакви данни биха могли да направят .... нещо. Официално нищо никой не може да направи. Както каза прасето Лиляна Павлова - оплакване при арменския поп. 

 

ЕДИТ: Между другото относно писането в друга тема - нима не знаете темата за коментари в раздела, дето е най-отгоре? 

Link to comment
Share on other sites

Той, телефона си не вдига. Ти си чакай след ден да пише в нова тема във форума :D Наша си е вината...Но рано или късно всичко се връща, жив и здрав да е.

Edit:

А това с темата "специално за коментари" е меко казано не сериозно. Няма как един потенциален клиент и купувач да знае, че на тази серия са измамници /примерно четвъртък пазара / а за да научи това трябва да иде до мола и да обиколи всичките етажи.

Link to comment
Share on other sites

Той, телефона си не вдига. Ти си чакай след ден да пише в нова тема във форума :D Наша си е вината...Но рано или късно всичко се връща, жив и здрав да е.

 

Именно - и пет теми да има - все тая ако се е покрил. Единственото, което можем ние да направим, е да го отсвирим оттук ако е измамил всички. 

 

Все пак нека почакаме, може да има някакъв проблем при него. Ако се окаже, че е подвел хората - заминава. От нас толкова - повече не можем. 

 

Между другото Пламен изрично намекна още в началото относно надеждността на подобни сделки. Не съм смятал, че има хора, които не се сещат, че е така .

Link to comment
Share on other sites

Не само аз съм намекнал, vkirov даже беше по-рязък, а и не само той, но ако наистина човекът се покрие, vkirov ще се окаже най-прав. Аз лично подозирам каква е причината да не отговаря по телефона на този етап и дори я споделих в ЛС-тата на тези, които ми писаха по темата, но тъй като нямам сигурна информация, засега само предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...