Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

Хубаво е да не се заяждате точно в тия празнични дни - човекът е обяснил какво представлява услугата и какъв е рискът да спре, а и не е казано непременно, че сървърът ще изгори след 9 месеца и услугата ще спре. Мисля, че информацията е достатъчна за всеки да си прецени дали поема някакъв риск и дали може да прежали 40 лева дори и само за 9 месеца, при положение, че 40 лева обикновено се хвърлят за едно пазаруване в магазина за хранителни продукти, а и който иска допълнителна информация и гаранции, мисля че не никакъв проблем да го разпита подробно на ЛС. Просто моля за по-малко отрицателни емоции точно днес и весело посрещане на Новата година на всички! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Не го нападам, просто искам (както вероятно и много други заинтересовани) да се изясни какви са конкретно условията, нещо, което стана горе-долу ясно чак сега когато го поразпитах.

Link to comment
Share on other sites

За 40 лв. даваш файл който може да се постави на едно устройство от посочените по горе, или мога да си го поставя едновременно на няколко устройства - телефона,таблета, телевизора, твбокса. Т.е. има ли ограничение на колко и какви устройства мога да го поставя. И едновременно може ли да се гледа от няколко устройства и да се гледа в хола, спалнята и детската например. Иначе имам интерес да се включа и аз, но не ми е ясно от прочетеното по горе по тези въпроси , а е важно да знам преди да закупя ?

Link to comment
Share on other sites

Можеш да го сложеш на всички от посочените устройства . Не хубаво да гледаш едновременно на 2 защото или ще ти насича или няма да има телевизия . Така е направено с цел един закупен акаунт да не се ползва от 3-4-5 домакинства . Просто хващам трафика ИП адрес Х гледа Нова тв в19 часа. ИП адрес 2Х гледа бТВ в 19 часа . Следва предупреждение . Ако клиентът та не така добър да престане да разпространява услугата . Намалям броя на конекциите до минимум (за егово най голямо ) съжаление

Link to comment
Share on other sites

Понеже е малко "странно" написано (вероятно заради Васильов ден), да уточним:

- Гледа се на 1 (едно) устройство в даден момент - иначе може да го има на 15 такива от един акаунт, стига да не "смучат" едновременно .

 

Правилно ли разсъждавам?

Link to comment
Share on other sites

Да. Нали пак. Казвам лични да са . Се пак да не се злоупотребява . Гледаш телевизор значи си си у вас. Гледаш на телефона значи пътуваш или си на Балкан. Спа море. И съответно не ползваш телевизора

П.с. ако всички клиенти си купуват акаунти според натоварването което им е нужно и е си играем на котка и мишка . Всички ще са доволни и услугата ще е точна

Link to comment
Share on other sites

Абе чакайте сега. Що говорите всички на китайски (макар и ползвайки български букви). Колега измислил си нещо много хубаво ама незнаеш как да го предложиш на пазара! Кажи го като хората (преработи първия пост) че всички да те разберем и който реши да се включи. Значи правилно ли съм разбрал? Трябва устройство което има достъп до интернет (ПЦ,лаптоп,таблет,телевизор,телефон и прочие) на това устройство му записваме файл който си е с парола за достъп и струва 40 лева (тези 40 лева еднократно ли или месечно ли или какво) ? После като си купим този файл получаваме хиляди програми и можем да се откажем от кабелната понеже тя се обезсмисля (разбира се не и от интернета защото е нужен за функционирането). После друго което може да се каже колко човека може да се накачолим там и увеличаването на броя им не е ли свързано по някакъв начин с гладкостта на излъчването? Сигурно има и още 2-3 подобни прости въпроса,но всичко може да се събере в максимум 10 изречения така че всеки да разбере какво е това нещо и вярвам,че ще помогне за повече потребители които желаят.

Link to comment
Share on other sites

Всеки има правото да реши какво да прави с титулярната си телевизия . Но нека да минат няколко месеца излъчване от тази за да разберат колко тежат над думите си . Услугата е реална . За тези нереални пари които искам за нея . Бела по добре да я направя 10 лева на месец нооо ние сме общество от един град . Промоцията е е специално за вас .

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да осигуриш за продажба или препоръчаш поне tv box, с който да нямам проблем с ползването на услугата. Бос съм в нещата и затова реших, че това ще е моя начин, но се обърках от всичко, което прегледах при китайците, много устройства , много чудо, а в сравнение с тукашните цени май това е добър вариант?!? Имам нужда от съвет за това. Благодаря предварително! Или ако някой друг може да ми отговори ... ще съм благодарен ...

Link to comment
Share on other sites

Ами предполага се всяко устройство, което поддържа Kodi, т.е. всеки тв-бокс за 60-70-80 лв с поне 4-ядрен процесор, 1-2ГБ РАМ и 8-16 РОМ и Андроид 5/6.

Или компютър, който да е постоянно на разположение и работещ, с Kodi пак.

 

Според всичко казано, акаунтите директно зависят от добрия will на jijigali, защото услугата идва от него, той я администрира, а откъде взима каналите, един господ знае. Ако той нещо реши 'утре' да я спре по свое усмотрение, спира всичко. Понеже не каза той дали е някаква фирма или нещо, и просто на любителска основа у дома прави това. Както каза - за каквото плащате, това получавате (като сигурност), за смешните еднократно 40 лв ;) . Ако изкарате поне 5 месеца, вече ще сте на печалба, така че явно си струва за който гледа телевизия и е готов да жертва някакво удобство и да ползва интернет базирана телевизия (и не е ползвал досега подобна).

Link to comment
Share on other sites

за много години на всички. живи и здрави да сте и само хубави неща да има около вас през 2018 :)

 

аз да питам за EPG-то на каналите ... @jijigali ми беше казал, че някой от тук го е настроил и е тръгнало, та ако може да сподели тази информация. може и на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Епг излиза само на смарт телевизорите. В момента се боря с един файл който предоставя епг но и той не е пълен затова си мълча по въпроса още

Link to comment
Share on other sites

EPG на IP-TV Player

 

1. Десен бутон на екрана на програмата

2. TV Guide

3.  Update TV Guide

4. Пита нещо от сорта дали да ъпдейтва и имената на програмите и предупреждава, че иначе ще стане много бавно, аз отговарям с NO

5. Чака се...доста, докато стигне до 1460

6. Когато сте върху съответната програма може да извикате TV-Guide с клавиша "G"

Хубавото е, че тегли за цялата седмица програмата наведнъж ;)

Link to comment
Share on other sites

Колега благодаря . Но само теб и rumbata съм ви инсталирал иптв плеър. Аз сега ще правя универсалния. И всички ще го имате

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да има запетайка между двете думички, тъй като липсата й променя смисъла на изречението и реално потвърждава, че услугата не работи навсякъде. ;)

Link to comment
Share on other sites

От английските в момента половината не работят. Има прекъсвания на немските . От италианските рай уно дуе трети не работят . От българските всичко работи . С изключение на единия филм бокс . И dstv. Ако не мога да възстановя каналите ще се наложи да редуцирам плейлистата за да не ви дразни това .имайте предвид че н якой Канали като мтв . Се появяват в секцията uk i v bg . Като не работят на едното место не работят и на другото место.

Link to comment
Share on other sites

Значи общо взето могат д се гледат българските канали. Ако ги оправите с удоволствие бих закупил активиране и още хора мога да препоръчам.

Link to comment
Share on other sites

... тъй като аз се интересувам предимно от спортните, от 80 канала(чужди), бачкат десетина - сръбски(ExYU) и някои румънски.

 

::редакция::

 

то румънски нямало ... значи някакви други бяха, ама сега не мога да се сетя и не ми се проверява един по един.

иначе българските и сръбските бачкат всичките.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...