Jump to content
BulForum.com

Каква е НАЙ-ГОЛЯМАТА щуротия,лудория,простотия


Recommended Posts

Каква е НАЙ-ГОЛЯМАТА щуротия,лудория,простотия която сте правили ? КЪМ ВСИЧКИ припомнете си лудото детството и напишете големите си "пакости" :)

 

аз лично сам си правил ПОСТОЯННО гавра и ташак с хората :rolleyes: от сорта на торбички с вода през терасата (тва няма човек който да не го е правил :) сигурен съм) до минаване със спрей по капаците на колите на съседите...и много други който найстина не са за пред хора...че ще стане много голяма излагация :wir ... ПИШЕТЕ ! :)

Link to comment
Share on other sites

Значи аз много карах ролери и наште само ми казваха да не карам, че може да си чупя ръката или нещо от сорта.Аз не слушах и хоп стана. Та да не говорим, че нямаше лекар за да ми я направи. Че две намествания и 1 операция.Тва беше най-гадното нещо през живота ми.

Link to comment
Share on other sites

Значи аз много карах ролери и наште само ми казваха да не карам, че може да си чупя ръката или нещо от сорта.Аз не слушах и хоп стана. Та да не говорим, че нямаше лекар за да ми я направи. Че две намествания и 1 операция.Тва беше най-гадното нещо през живота ми.

 

добре че ме подсети за ролерите :) аз пък едно време с ролерите у нас карах на пук на съседа ми ,който живее под мен и скачах по теракота с тях - у тях да се чуват тропоти и разни такива в 15:00 по обяд докато спи или ако наще ги нямаше през нощта дум дум .. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Какво по-различно може да се каже тук, което да не се дублира с тази тема? Щото и заглавията дори са кажи речи еднакви

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...