Jump to content
BulForum.com

Търся прахосмукачка или само РАБОТЕЩ двигател от такава.


Recommended Posts

Здравейте

 

Търся прахосмукачка за части С или само РАБОТЕЩ двигател от такава. Интересува ме двигателят да е на "малко километри" и по възможност да е по-тих (трудно, но не невъзможно). Двигатели с износени четки не ме интересуват.

 

Наличието на работещ регулатор на оборотите е предимство, но не е задължителен. 

 

Предложения - най-добре със снимки с точен модел и състояние.

 

Крайно определяща е цената.

 

Не бързам...

 

Вие сте...

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Търся прахосмукачка за части С или само РАБОТЕЩ двигател от такава.

 

Някаква конкретна ли търсиш или просто някаква, че не разбрах? ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам май някъде на тавана едно LG - да съм чистил с него най-много 15-20 пъти, даже не знам дали и толкова има... и то преди много години, така че моторът би трябвало да е запазен...да го търся ли ако ти върши работа?

 

П.П. Регулаторът му не е на тялото на прахосмукачката, а е вграден в ръкохватката на маркуча, там дето човек го държи докато чисти.

Link to comment
Share on other sites

Имам май някъде на тавана едно LG - да съм чистил с него най-много 15-20 пъти, даже не знам дали и толкова има... и то преди много години, така че моторът би трябвало да е запазен...да го търся ли ако ти върши работа?

 

П.П. Регулаторът му не е на тялото на прахосмукачката, а е вграден в ръкохватката на маркуча, там дето човек го държи докато чисти.

 

Имам интерес! Колко W е?

Link to comment
Share on other sites

Там е само потенциометъра, платката си е в тялото.

 

Да де, потенциометъра = регулатора...нали с него се 'регулира' мощността на засмукване. ;)

 

Имам интерес! Колко W е?

 

По спомени - някъде около киловат или малко отгоре, нещо от рода 1100-1200 вата...

Link to comment
Share on other sites

Да де, потенциометъра = регулатора...нали с него се 'регулира' мощността на засмукване. ;)

 

 

По спомени - някъде около киловат или малко отгоре, нещо от рода 1100-1200 в

 

Мощността ме устройва... да й и някаква цена да видим дали ще се споразумеем ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма начин да не се споразумеем - ако работи все още (като я намеря утре ще ти пиша), измисли си нещо, дето може да ти се откъсне лесно от сърцето. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...